Ośrodek Kultury i Sportu bez dyrektora

122

Andrzej Łuszczyk Dyrektor Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pajęcznie został odwołany ze stanowiska decyzją burmistrza Piotra Mielczarka.

W czwartek 2 kwietnia burmistrz Pajęczna Piotr Mielczarek wydał zarządzenie w sprawie odwołania Dyrektora Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pajęcznie. Jak czytamy w uzasadnieniu, odwołanie zostało spowodowane brakiem realizacji celów, jakie zostały założone na początku współpracy. Niestety włodarz nie sprecyzował o jakie cele chodzi. Andrzej Łuszczyk pracował na stanowisku dyrektora MGOKiSu od ponad 13 lat.

To kolejna decyzja włodarza w sprawie Ośrodka Kultury. W ubiegłym roku burmistrz Piotr Mielczarek nie komentując sprawy z radnymi zrezygnował z ogromnej ponad cztero milionowej dotacji na rozbudowę Ośrodka Kultury, tłumacząc się brakiem pozwolenia na budowę. Brak pozwolenia można było łatwo uzupełnić – na co zresztą Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Łódzkiego bardzo liczyła. Duże pieniądze pozyskane przez poprzedniego włodarza Dariusza Tokarskiego miały zostać wykorzystane m.in. na modernizację liczącego już 50 lat budynku. Ośrodek miał się wzbogacić o salę kinowo-teatralną z prawdziwego zdarzenia. Niestety decyzją burmistrza Mielczarka z dofinansowania zrezygnowano i pieniądze trafiły do kolejnej na liście rezerwowej gminy Wieluń.

R e k l a m aslideslideslideslideslideslideslideslide

122
Odpowiedz

avatar
47 Comment threads
75 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
90 Comment authors
ElinJanekJopAnetaMieszkaniec Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
marek
marek

za mało koncertów jack kraners robił?

Zenek krul disko
Zenek krul disko

Ciekawe kogo wcisną na posadkę.

Pajeczanin
Pajeczanin

Obstawiam Pana który już kiedyś tam pracował lub nie wiem, syna itp. itd. Na pewno kogoś “zaufanego”, z koncepcją.

andzia
andzia

to chyba będzie pan basen albo ktoś z jego rodziny:-)

Pajeczanin
Pajeczanin

Albo Nauczyciel! Wszak zawsze to z Dyrektora na Dyrektora 😀

Krzysztof
Krzysztof

Ten co pieniądze z biletów w kinie kradł…?

Zenek krul disco
Zenek krul disco

Nie nie ten.

Gośka
Gośka

Czy ja dobrze zrozumiałam, że Pan Burmistrz nie chciał w Pajęcznie sali widowiskowej? Czy to sprawdzone informacje, bo sorry, ale coś mi się nie chce wierzyć!

Asia
Asia

Gośka, dobrze rozumiesz… “oddał” pozyskane pieniądze na Ośrodek Kultury. Chyba, że widzisz tam jakieś rzeczowe zmiany?? Bo zwolnic z pracy kogoś w obecnej sytuacji jaką mamy teraz to trzeba być ….??

Mieszkaniec
Mieszkaniec

Dokładnie dobrze mówisz, żeby zwolnić kogoś w tym ciężkim dla nas wszystkich czasie to trzeba być bezdusznym, bestialskim chamem dla którego liczą się układy i kolesiostwo…..ale dobro wraca i wróci do niego ze zdwojoną siłą .. trzymam za to mocno kciuki…

Człowiek Demolka
Człowiek Demolka

Niestety ale zostajemy jeszcze daleko “za murzynami” dobra zmiana😔

Czytelnik
Czytelnik

Tak jak ktoś kiedyś tutaj napisał: jak będzie tak dalej to z miasta Pajęczna zrobi się wieś zabita dechami

Aleksandra
Aleksandra

Już jest…nawet nie sprzątają…

Becik
Becik

Wszystko zmierza aby to była kolejna Smykowizna.

Włodek
Włodek

Wszędzie moblizacja, ludzie się łączą w walce z Covidem, pomagają sobie, wzajemnie się wspierają, a tu coś takiego…Wstyd Panie Burmistrzu!

Coś po Pisowemu
Coś po Pisowemu

Ja obstawiam ze znajoma Pani Radna będzie Elżbieta będzie nowym Dyrektorem

Top
Top

To już by świat całkiem na d… stanął chyba…

Człowiek Demolka
Człowiek Demolka

Trzeba to jasno powiedzieć – “są ludzie i ludziska”. To co uczynił obecny włodarz niestety nie mieści się w głowie ani w kategorii tego powiedzenia. Znając realia obecnej sytuacji mogę powiedzieć, że to czyste skur… stwo😔 W dobie walki z koronawirusem, ogólnym stresem o zdrowie – życie ludzi w naszym otoczeniu dochodzi jeszcze taki koleżeński akt 🙄 Współczuję dyrektorowi, że musi doświadczać tego na własnej skórze. Jest jednym z normalnych ludzi w Pajęcznie🙂 niestety coraz częściej zauważam, że takich ludzi ubywa. Ciężko pojąć, że Polak Polaka coraz częściej w..i w dupe. Ludzie za chwilę się zjedzą by mieć lepiej jeden… Więcej »

ministrant
ministrant

I to jest kościelny człowiek, tu oaza, tu scholka, tu kolędy i pastorałki, tu powołuje się na księdza tu na papieża a tylko obłuda i chamstwo i byle komu wbić nóż w plecy tyle wam powiem

Człowiek Demolka
Człowiek Demolka

Dobra mina do złej gry 🙄 tzw Joker😐

Pajeczanin
Pajeczanin

Robimy ankietę!
1. Pociotkowie Żurnalisty.
2. Znajomi Pływaka.
3. Inni Rewizorzy z Partii.

Ty nowy
Ty nowy

Dupa dupy

Kasia pamiętam
Kasia pamiętam

Teraz na legalizacji może zatrudniać na legalu
pan Wolsk swoje siostryb i kochanki,……..

Pajeczanin
Pajeczanin

Macie rację, odwołuję to z Nauczycielem. On będzie Starostą teraz. I pewnie wice przy okazji poleci.

Człowiek Demolka
Człowiek Demolka

Tyn to dopiro mo kulture😂 On jak Jareczek jest stworzony do wyższych celów 🤷‍♂️

Szymon
Szymon

To raczej nie jest samodzielna decyzja. Znowu ktoś burmistrza podkusił i namówił do złego. a czy to był zenek, robert, ola, ania, justyna, jarek, józka, aneta, marek, paweł tego się pewnie nigdy nie dowiemy. Ale podejmowanie takiej decyzji przed świętami i w czasach szalejącej zarazy to wizerunkowe samobójstwo.

Jop
Jop

Mam wrażenie że to panna doradczyni mu cały czas dołki kopie i wprowadza w bagno

Janek
Janek

Za mocno słucha się Beci.

Katia
Katia

Zobaczymy czy konkurs się odbędzie ?swoją drogą to wstyd panie Mielczarek w dobie pandemii zwolnić człowieka!brak mi słów na określenie Pana
.kij ma dwa końce

sanepid
sanepid

Sanepid potwierdza, że z etycznego punktu widzenia zwolnienie dyrektora było czysto nieludzkie, ale dokonano go w białych i co najważniejsze gumowych rękawiczkach.

Wyborca
Wyborca

Burmistrzem się bywa (trafiło się przez przypadek), a człowiekiem się jest…

Kamil
Kamil

… bywa, ale mam nadzieję, że dzięki takim decyzjom już nie długo…

Mieszkaniec
Mieszkaniec

Wstyd! Kolejna osoba z ogromnym doświadczeniem zwolniona przez Pana Piotra! Za nierealizowanie celów? Pytam jakich? Pogrąża się Pan, Panie Piotrze…

Top
Top

“Kolejna”? 🙂 A kogo do tej pory zwolnił? Oświeć mnie, bo jakoś nie kojarzę… 🙂

Ola
Ola

Z wróbla kanarka nie zrobisz…?

Pocisk
Pocisk

I bedzie posadka po znajomosci 😁Widac koronowirus szaleje wchodzi nawet na przemyslenia 👍

Wredny
Wredny

Świetny przykład jak obecną sytuację wykorzystać do własnych celów 😂, brawo!

Pracownik
Pracownik

Wstyd! W dobie Pandemii powinniśmy się szanować I wzajemnie wspierać. Pomijając już fakt , że Pan Andrzej był odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. Jestem zażenowana tym co się stało. Rządzący powinni być dla nas wyborców wsparciem! Powinni być przykładem I działać dla dobra ogółu! Widocznie Pan ” burmistrz ” woli działać w inny sposób.. po trupach do celu? Tylko jakiego ? Dlaczego ?

Piotr
Piotr

Wstyd i żenada…zwolniony pewnie dlatego, że powołany 13 lat temu przez Tokarskiego…

Misiek
Misiek

No to zwolnionko czeka już na gołąbka i połowę gminy bo zatrudnieni za poprzednika żenada.
E to Pawełek się ucieszy.

Jola
Jola

KONCEPCJA = KRZYWDA LUDZKA…?

Fiona
Fiona

Mielczarek = REFERENDUM…?

Mieszkaniec Makowisk
Mieszkaniec Makowisk

Czytam to wszystko i nadal nie mogę pojąć dlaczego? Miałem raz okazję współpracować z Panem Andrzejem, osoba bardzo kontaktowa i otwarta na pomoc, więc nie rozumiem uzasadnienia, dlaczego?

Pajeczanin
Pajeczanin

Bo to się należy (do wyboru) :
1. Pociotkom Żurnalisty.
2. Znajomym Pływaka.
3. Innym Rewizorom z Partii.

Aleksandra
Aleksandra

“Dobra zmiana” może byłaby dobra gdyby na stanowisku burmistrza była odpowiednia osoba, niestety Pan Mielczarek wielokrotnie pokazał, że się do tego nie nadaje.

Człowiek Demolka
Człowiek Demolka

Nie wiem czy ktoś normalny odważy się wystartować w kolejnych wyborach😐 i to nie tylko na stanowisko burmistrza jak i na inne stanowiska. Tyle lat budowania idzie na marne. To wszystko było planami długofalowymi a zostaje demolowane chwilowymi wizjami ludzi bez pojęcia 😔 Osoby na stanowiskach powinny mieć odpowiednie kompetencje w swojej dziedzinie lecz nie mogą się zamykać na inne działania. Rola dyrektora Łuszczyka właśnie tak była realizowana. Mimo biurokratycznych obowiązków czynnie uczestniczył w Pajęczańskiej Orkiestrze Dętej, czuwał nad organizacją wydarzeń kulturalnych – koncerty, wernisaże, wystawy, dni miasta. Współdziałał przy realizacji turniejów sportowych i wydarzeń na cele dobroczynne 😇 Wszyscy… Więcej »

Sąsiad
Sąsiad

Gołąb to nawet złopatą w ręku z nim węgiel wrzucał , mam nawet gdzie zdjęcie z samochodu

marcel
marcel

Niestety to jeszcze nie koniec będzie więcej ofiar w kulturze, bo ten pan nie ma wcale skrupułów i biblioteka też musi uważać. No i wkrótce się do wiemy kto pomaga zażynać kulturę

Człowiek Demolka
Człowiek Demolka

Wykorzysta ten czas bo jest zakaz wychodzenia z domu i nie musi ludziom spoglądać prosto w oczy i odpowiadać na drażliwe pytania😔 a ludzie się kiedyś wykrwawią 🙄

Olek
Olek

Jak coś dobrze funkcjonuje to trzeba rozpier….
No jak się w życiu nic nie zrobiło to takie ma się pojęcie…?

pajęczanin1
pajęczanin1

Wiadomo mi, że burmistrz zaproponował w ostatnim czasie, żeby członkowie kółek, orkiestry wpłacali składki za to, że chodzą na dane zajęcia. Reakcja uczestników, a jest to głównie młodzież i dzieci, była negatywna. Włodarz był z tego faktu bardzo niezadowolony. Może to jest jeden z powodów zwolnienia kierownika Andrzeja. Tego nie wiem, ale szczerze współczuję, bo to wspaniały i życzliwy człowiek. Bardzo się zawiodłem na obecnym burmistrzu, jak i na innych decyzyjnych osobach w Pajęcznie. Dzieje się u nas źle, ludzi dobrych i sprawdzonych zamienia się na kiepskich “fachowców”. To, co zostało latami wypracowane, zostaje niszczone bez mrugnięcia okiem, kolejnymi głupimi… Więcej »

M.
M.

Za członkostwo w orkiestrze mamy stypendium. Wyjazdy na wakacje. Itp. itp. Ale lejemy na PiS.

pajęczanin1
pajęczanin1

Wyjazdy? Faktycznie dużo tego było, a jeszcze więcej trzeba było dopłacić, żeby wgl pojechać. A zwrot kosztów dojazdu na koncerty własnym środkiem był? Jeszcze co niektórzy orkiestranci, oprócz czasu, musieli sami do paliwa dopłacać, bo tyle UG daje, że na transport grosza nie było. Wstyd!!!

adwokat
adwokat

A gdzie są obrońcy burmistrza? Przecież nawet takie świństwo da się wybronić. Halo pani Bożenko, panie Pawle, panie Jarku. Słuchamy!

Fiona
Fiona

Panie Tadeuszu, doktorze Rafale, panie mecenasie…?
A co na to pracownicy urzędu, którzy w wyborach popierali Mielczarka … ?

pajęczanin
pajęczanin

A jeszcze obrończyni burmistrza, niejaka Pani Krysia, Ania… no gdzie jesteście, tego nie da się wybronić

Jan III
Jan III

Admin to już sieje taka propagandę że aparat komunistyczny aż taki nie był, jak można zdobyć milony zlotych na coś co nie ma pozwolenia na budowę, poprzednik to może zdobył miliony ale na stajnie. Chlopie apamitaj się bo manipulujesz słowem wprowadzasz nienawiść w lokalnym społeczeństwie.

Olek
Olek

Czytanie ze zrozumieniem się kłania….pozwolenie wygasło, bo pan Piotr nie przedłużył, żeby mieć święty spokój?

Andrzej
Andrzej

Zajmijcie się swoimi końmi…Z korzyścią dla nich.

Rudy
Rudy

Oj Krystyna…kobito…

Krzysztof
Krzysztof

Admin stwierdza suche fakty…pewnie chciałby napisać coś pozytywnego…Ale nie ma co…
Taką zmianę wybraliście, a teraz macie pretensje i wam wstyd???
Też bym się wstydził…?
Panie Andrzeju głowa do góry, życie nie kończy się na pracy w ośrodku kultury. Karma wraca.

Katarzyna
Katarzyna

Rok temu byłam z dziećmi na zajęciach prowadzonych przez pana Marcina , w pewnym momencie wpadła pani sołtys i powiedziała ten pan już tu nie będzie pracował zastąpi go pani Magda Wolska byłam w szoku .
Od roku zwolniono pana Marcina które był uwielbiany przez dzieci a Pani Dyrektor nie zatrudnił Woskiej i przez to wyleciał

pajęczanin1
pajęczanin1

Jaki pan Marcin, jakie zajęcia? Nie bardzo wiem o co chodzi.

Lula
Lula

Panią Agnieszkę też kazał zwolnić już nie pracuje od teatru , była wspaniała.
Pozdrawiamy panią uczniowie Lo

Trola
Trola

No to teraz Pan Wolski może legalnie swoim łamanym wspaniale angielskim wprowadzić legalnie siostrę na stanowisko , powtarzam legalnie legalny konkurs buhaaha.

Serioo
Serioo

Czemu za czasów radnego pan Mielczarek tymi celami się nie chwalił, a no to pewnie cele zamian i zmian na stanowiskach.

Rafałek
Rafałek

Tyle koncepcji i wybrać tą ostatnią ostateczną , w takim czasie jakim dup……trzeba być

Plim
Plim

Jakie cele jakie zalecenia czemu na sesjach ani razu burmistrz nie wspomniał o braku wykonywania tych niby tych celów ???
A bo ich nie było i niema nagle się znalazły !!!
W czasie pandemii Mielczarek chce zrobić kulturalny przełom kiedy ośrodki pozamykane a kultura leży.
Nie bo to że burmistrz oddał kasę na rozbudowę ośrodka to wina Dyrektora ,w czasie pandemii burmistrz miał czas przemyślał wpadł na to i zwolnił pana Andrzeja .
Paridja co.

jak cie złapie
jak cie złapie

Ale tak to jest, gdy pracę ma się załatwioną przez koneksje. Tam wszyscy w ten sposób dostali pracę, w szkołach, urzędach takie są pajęczańskie realia i takie będą. Trzęsiecie du…? To trzeba było szukać pracy legalnie. Zapierniczać jak inni zwykli, szarzy ludzie, na awans zapracować uczciwie – tacy się nie boją o swoje posady. I chwała im. Myślicie, że jesteście niezastąpieni? Na wasze miejsce jest 1000 takich samych przeciętniaków jak wy, którzy w ten sam sposób będą wypełniać swoje obowiązki ani lepiej ani gorzej. Korony z głów i do roboty się brać książęta i księżniczki 😀

Gość
Gość

Ktoś tu ma kompleksy😁

Potr
Potr

Ludzie co wy się dziwicie bierze przykład od najlepszych jego przyjaciół z powiatu , co zwolnili zasłużonego Dyrektora szpitala tylko on miał więcej szczęścia i lepszy okres wypowiedzenia.
Zresztą pewien przyjaciel Pana Mielczarka dyrektor pewnej jednostki mi powiedział żeby być dobrym dyrektorem to trzeba być sk……..m i nie mieć skrupułów ani sumienia trzeba być chamem czasami .No to tego wiecie nic dodać nic ująć

Becik
Becik

Czyli po pisowsku.

Szmerybajery
Szmerybajery

Dyrektor został odwołany z powodu braku realizacji celów a przepraszam bardzo burmistrz swoje cele zrealizował?

Andrzej
Andrzej

Zrealizował…wypłatę bierze, a teraz jeszcze gabinet sobie robi….za nasze pieniądze. Gabinet był ładny, skromny…Ale trzeba zrobić nowy…przecież nie za swoje…

Rudy
Rudy

No za tą pracę od początku urzędowania przytulił pewnie około 200 tysięcy…???
A co dał od siebie…???

pajęczanin
pajęczanin

Być moze celem burmistrza Mielczarka było postawienie masztu…i co? zrealizował go i czego się czepiacie

Elin
Elin

Dyrektor wyleciał, bo nie panował nad swoimi pracownikami – radnymi. Oni rzadzili, nastawiali go przeciw burmistrzowi, on się poddawał Elce i Wojtkowi. Brak zarządzania i zbyt dobre serce dla radnych, którym nie chce się robić.

Redaktorzy
Redaktorzy

Hoho no zamało reklam dyrektor dawał do IPP teraz będzie ich mnóstwo a nie tylko gmina ma płacić .

Wyborca
Wyborca

Przypomnijcie. Kojarzycie Pana Luszczyka i jego żonę z czasów wyborów z osobami które zbierały podpisy na PIS i na P. Mielczarka? Raczej nie kojarze ich z Tokarskim .Teraz się im tak odwdzieczaja? Jakos tak kolo sie zatacza czy cos …..

Zenek muzykant
Zenek muzykant

No komuś przetarg nie przeszedł na dni Pajęczna i się Burmistrzuś wkurzył i wywalił Dyrektora co prawnie prawa się trzyma .

Becik
Becik

Pieluchowcy robią swoje, dajecie im dalej przyzwolenie?

Katia
Katia

Myślę że i nasza orkiestra też się rozpadnie Pan Andrzej Luszczyk jest jej członkiem
.wraz z córką zasilał jej zacne szeregi ..może dla nas tutaj go popierających Pan zostanie? Pzdr w parszywych czasach niestety

Zmotoryzowani
Zmotoryzowani

Niech ruszą Gołębia to osobiście z chłopakami wyspawamy taczkę i wywieziemy Mielczarka w raz z jego doradcą Gruszką polityczna banda .

Becik
Becik

To jest tak jak się słucha Pieluchy. Pamiętacie pierwszą sesję.

Z..
Z..

wedlug Gołąb to jest jedyna kompetentna osoba w MGOKIS…..

Z..
Z..

poprawiam się według Mnie.. . moim zdaniem Gołąb jest jedyna kompetentna i pracowita osoba nadająca się do wszystkiego w MGOKIS. poprzedni wpis był nieprecyzyjny

Miś
Miś

Dołączam się do pomysłu.

pajencok
pajencok

A kto to jest Gołębia jest pracownikiem mgokis? Nie znam go. A Ty musisz się bać że pod pseudonimem podpisujesz się.

Rince
Rince

Cóż ,Pan Andrzej był niewygodny bo posiada własne zdanie i nie zgadzał się bezkrytycznie z pomysłami burmistrza (i świty doradczej 😛)jak widać posiadanie własnego zdania innego niż zdanie burmistrza ,jest dla burmistrza nie do zaakceptowania .

Anna
Anna

Rince…myślę że Pana komentarz jest strzałem w dziesiątkę.

Jeśli się nie zgadzasz z “koncepcją” jesteś wyeliminowany z gry

Rince
Rince

Dziękuję,pytanie tylko jaka jest ta tajemnicza koncepcja i komu ma służyć,wąskiej grupie wybranych czy mieszkańcom gminy?

Top
Top

Za Tokarskiego wszyscy się bali nawet pomyśleć inaczej i jakoś nikt o tym nie pamięta. 🙂

Słoniu
Słoniu

Po co czekać wywieźć gruszkę już teraz po co marnować czas na spawanie w koszu na śmieci .

alkotest
alkotest

Może poprzednik nie był taki zły tylko doradców miał kiepskch. No bo burmistrz się zmienił, miasto zdziadziało, gmina podupada a Melon ze swoją świtą ciągle na stanowisku. więc gdzie jest najslabsze ogniwo?

Becik
Becik

Ruda wam za dużo miesza.

MAMA
MAMA

błagam, powiedzcie wreszcie kto to ta Ruda, bo ja się nie orientuje kompletnie

Janek
Janek

Co kolorów nie rozróżniasz?

MAMA
MAMA

jeszcze rozrozniam, ale nie jestem z Pajeczna i nie wiem o kogo chodzi

kary
kary

no to po Mielczarku. Oby. W kampanii ani słowa nie wspomniał o zabijaniu Pajęczna dechami. Poza tym Pan Andrzej dużo robił jak na to, że mu gmina pieniędzy nie dawała… Jeszcze teraz jak o pracę ciężko bo mamy recesję… Bydlactwo!

DługoPiS
DługoPiS

Mielczarek myśli że jak założył 6 stycznia w święto trzech króli koronę z papieru to jest królem i ma swoje królestwo.

Jacek
Jacek

Za bardzo słucha się Pieluchy, to go zgubi, jak każdego kto z nią trzymał.

kary
kary

myślę, że facet się dobrze zapowiadał, a zawiódł na całej linii. Kiedyś wpajał porządne wartości w szkole a teraz sam tym wartościom zaprzecza. Przykre to – powinien podać się do dymisji i wrócić do zawodu, w którym się sprawdzał.

Fiona
Fiona

Jaki król taka korona…

Osoba bezstronna
Osoba bezstronna

To są skutki pracy po znajomości/ łud szczęścia, całe samorządy tak funkcjonują i jak już nie ma protectora, to lud się załamuje pod nogami pewniaków.Z wami też tak będzie. Kwestia czasu.

DługoPiS
DługoPiS

Pięknym przykładem jest dyrektorka szpitala w Pajęcznie.

Jacek
Jacek

Podobno jest zdalną dyrektorką, tylko kasa na konto idzie rzeczywista. Brawo pieluchowcy.

Wyborca
Wyborca

Ludzie widzą to dziadostwo, byle się do koryta dorwać i jak najdłużej doić, rodzinkę i znajomych urzadzic. Szybko się okazało że to banda nierobów i nieudaczników.

Rapid
Rapid

To jest człowiek demolka mściwa i perfidna osoba .
Przykładem jest amfiteatr w miarę przyzwoite grafiti zaciągnąć jakimś klejem , teraz to wygląda jak rudera i syf w koło zrobił miejscówkę dla tutejszej patologii.
No ale niszczmy wszystko co poprzednik zrobił

Aneta
Aneta

Powiedz kto z pieluchowcow nie jest mściwy i perfidny. Dobrze że w tym PGE się ich pozbywają, tylko wstydu narobili.

wiśnia
wiśnia

podobno fontanna mu się nie podoba

Tadeusz
Tadeusz

On leje wodę bez fontanny…?

Muzyk
Muzyk

Ale leżanki do gabinetu sobie kupił i mu się podobają…? Wszyscy myślą o pomaganiu, a nasz geniusz sobie w NOWY GABINET inwestuje…?

Nauczyciel
Nauczyciel

Bo jemu nic się nie podoba , bezguście totalne.

Spoza
Spoza

Dyrektorce szpitala należy się podwyżka, prawda?
Paśnik mówi , że jej się należy bo zrobiła prezentację slajdów. Dyrektorka SP też jest za.
No i my wszyscy też, bo na nich głosujemy.
W dobie kryzysu i epidemii jej się należy 4 tyś złoty podwyżki.
Czy Ty masz tyle na miesiąc?

Anna
Anna

Dyrektorka SP jest za podwyżką? Dla Pani Dyrektor Szpitala? O kim piszecie?
Pryma aprilis już byl

gość
gość

Panie Andrzeju właśnie dotarła do mnie wiadomość o Pana zwolnieniu
miałem przyjemność współpracy z Panem zawsze spokojnie rzeczowo
kompetentnie. Wielka szkoda ale Pan Burmistrz będzie jeszcze nie raz
dawał dowód swojej nauczycielskiej głupoty . Pozdrawiam

Synek
Synek

Jeżeli doradził mu to ktoś z jego najbliższych doradców to po to aby go pogrążyć albo ten ktoś jest kompletnym debilem .

Sąsiad
Sąsiad

Zero…Zero szacunku do ludzi…

Rudy ryjek
Rudy ryjek

Pieluchowcy mają szacunek tylko do kasy, ludzie się nie liczą

Mieszkaniec
Mieszkaniec

Może redakcja wie dlaczego dobra kostka za budynkiem gminy jest wymieniana na nową skoro gmina ma taki wielki problem z pieniędzmi ??? Czyżby pozostało materiału z budowy ronda i trzeba gdzieś to upchnąć ??? Zapytał bym o to pana burmistrza osobiście ale nie chciałbym mu przeszkadzać w pracach remontowych w jego domu. Ciekawe kto wogole ten remont robi skoro mamy stan jaki mamy gdzie trzeba siedzieć w domach .Pan burmistrz dobrze wykorzystuje wolny czas .BRAWO nic tylko brać przykład .

Aneta
Aneta

Przecież pieluchowcy robią aby robić. Kto by się zastanawiał czy to ma sens. Aby być przy korycie i doić. Głosujcie i popierajcie dziadostwo.