R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiat50-latek zatrzymany za nadmierną prędkość. To już 45. osoba, która straciła...

50-latek zatrzymany za nadmierną prędkość. To już 45. osoba, która straciła prawo jazdy

W Reklach, w terenie zabudowanym, policjanci z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego pajęczańskiej jednostki zatrzymali 50-letniego kierowcę Skody, który jechał z nadmierną prędkością. Mieszkaniec powiatu pajęczańskiego, poruszał się z prędkością 107 km/h, mimo że w tym miejscu obowiązywało ograniczenie do 50 km/h.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kierowca poniósł dotkliwe konsekwencje. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na trzy miesiące oraz nałożyli mandat w wysokości 1500 złotych. Ponadto, kierujący otrzymał 13 punktów karnych.

Przypadek ten jest częścią szerszego trendu wzrostu liczby zatrzymanych praw jazdy za przekroczenie prędkości. Od początku 2024 roku pajęczańscy policjanci zatrzymali już 45 praw jazdy za zbyt szybką jazdę. Dla porównania, do połowy czerwca ubiegłego roku odnotowano jedynie 14 takich przypadków.

Policja apeluje o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, podkreślając, że nadmierna prędkość stwarza realne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu. Działania kontrolne będą kontynuowane, aby zwiększyć bezpieczeństwo na drogach.

R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Romek
Romek
1 miesiąc temu

Strach pisać cokolwiek żeby nie namierzyli 😁😁😁

uśmiechnięta POlska
uśmiechnięta POlska
odpowiedział na komentarz  Romek
1 miesiąc temu

Pisz pisz przecież są „wolne media”

Kawka
Kawka
1 miesiąc temu

Pisać prawdę i się nie bać, bo inaczej złodzieje i cwaniacy nas zniszczą.