R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatArtyści i Samorządowcy zagrali dla Piotrusia

Artyści i Samorządowcy zagrali dla Piotrusia [ZDJĘCIA]

Stadion Zawiszy już dawno nie widział takich tłumów. W ciepłe sobotnie popołudnie trybuny zapełniły się po brzegi. Wszystko za sprawą charytatywnego meczu piłki nożnej pomiędzy Reprezentacją Artystów Polskich i drużyną Samorządowców.

W miniony weekend na stadionie miejskim w Pajęcznie odbył się mecz piłki nożnej w którym zmierzyła się Reprezentacja Artystów Polskich z drużyną Polskich Burmistrzów i Prezydentów. Do Pajęczna przyjechały gwiazdy sportu (Andrzej Streilau, Jacek Krzynówek, Tomasz Świerczeski), telewizji (Tomasz Jachimek, Marcin Mroczek) oraz samorządowcy z całej Polski. Sportowej imprezie przyświecał szczyty cel – zbiórka na leczenie i rehabilitację Piotrusia Wojciechowskiego z Pajęczna. Pomysłodawcą i głównym organizatorem wydarzenia był Dariusz Tokarski, były burmistrz Pajęczna, a aktualnie wiceburmistrz Złoczewa.
Walka na boisku odbywała się w przyjacielskich nastrojach i zakończyła remisem 2:2. Jednak jak wszyscy zgodnie podkreślali, nie liczy się wynik, a sam udział w meczu i szczytny cel spotkania.

fot. Weronika Kostrzewa

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments