Cepeliada w Sulmierzycach [WIDEO i ZDJĘCIA]

2

Za nami siódma edycja Cepeliady. Wydarzenie co roku przyciąga do Sulmierzyc tłumy gości skuszonych licznymi atrakcjami.

Imprezę tradycyjnie otworzył wójt Sulmierzyc Gabriel Orzeszek wspólnie z przewodniczącym rady gminy Tadeuszem Kruszyńskim, życząc wszystkim gościom dobrej zabawy, a sądząc po zadowolonych minach odwiedzających, dobrej zabawy nie brakowało. Na scenie mogliśmy zobaczyć zarówno lokalnych artystów, jak i gwiazdy polskiej estrady. Na brak atrakcji na pewno nie mogli narzekać najmłodsi. Dmuchane wesołe miasteczko, wodne kule oraz rozrywki przygotowane przez animatorów cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem.

Część artystyczna rozpoczęła się od występu dzieci i młodzieży z terenu gminy, pokazu grupy tanecznej Czadersi oraz Orkiestry Dętej Gminy Sulmierzyce. Jak co roku Cepeliada to także świetną okazją do degustacji przeróżnych smakołyków, które czekały na stoiskach lokalnych stowarzyszeń. Goście imprezy mogli spróbować swoich sił w strzelectwie sportowym, zmagania były zorganizowane przez klub 10-ka z Radomska.

Późnym popołudniem do wspólnej zabawy w rytm skocznej muzyki porwały formacje Lorem oraz Strachy na lachy. Gwiazdą sobotniego wieczoru był zespół zakopower. Energia i pasja muzyków udzieliła się publiczności, a ich występ był idealnym zakończeniem tej niezwykle udanej imprezy.

fot i wideo: Urząd Gminy Sulmierzyce
Poprzedni artykułNocna kolejka pod urzędem
Następny artykułZawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka
guest
2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Punki
Punki
4 lat temu

Ale się Grabarz postarzał 🙁

Żul
Żul
4 lat temu

Co się dzieje z tymi ludźmi jest impreza a oni siedzą w domu. Jak nic nie ma też źle bo nic się nie dzieje. A to troszkę kosztuje taka impreza i bez żadnych głupich komentarzy typu to za pieniądze podatników itp. I tak jest w każdej gminie o na głupoty to ma pieniądze a na drogi to nie ma a jak festynu nie ma to znowu źle bo nic się nie dzieje. I jak tu dogodzić?