R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatCepeliada w Sulmierzycach

Wójt gminy Sulmierzyce serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców oraz gości na wyjątkowe wydarzenie – Cepeliadę 2024. Impreza odbędzie się 8 czerwca o godzinie 16:00 na parkingu przy strzelnicy (ulica Targowa 2). W programie przewidziano występy lokalnych artystów, pokazy strażackie, a także koncerty gwiazd wieczoru: Sarsy i zespołu T.Love. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dorosłych, w tym wystawy zabytkowych pojazdów oraz stoisk regionalnych.

Cepeliada to nie tylko okazja do zabawy, ale również do zaprezentowania lokalnych talentów i tradycji. W programie wystąpią przedszkolaki z Sulmierzyc, uczniowie Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bogumiłowicach. Swoje umiejętności zaprezentują także lokalne grupy taneczne oraz kółka wokalne, a muzyczny akcent zapewni Sulmierzycka Orkiestra Dęta.

Gwiazdy Wieczoru: Sarsa i T.Love

Wieczorem scenę rozświetlą gwiazdy polskiej muzyki. Na początek wystąpi charyzmatyczna Sarsa, znana z takich hitów jak „Naucz Mnie” czy „Motyle i ćmy”. Jej energetyczne występy zawsze przyciągają tłumy i gwarantują niezapomniane wrażenia. Następnie, legendarny zespół T.Love wprowadzi nas w rockowy nastrój, grając swoje kultowe przeboje. To doskonała okazja, by zobaczyć na żywo jedną z ikon polskiej sceny muzycznej.

Atrakcje Dla Każdego

Cepeliada to nie tylko koncerty. W programie przewidziano także pokazy strażackie, które zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród najmłodszych. Dodatkowo, na terenie imprezy odbędzie się wystawa zabytkowych samochodów i motocykli, co z pewnością przyciągnie miłośników motoryzacji.

Stowarzyszenia oraz koła gospodyń wiejskich z terenu Gminy Sulmierzyce przygotują stoiska z regionalnymi specjałami, rękodziełem oraz lokalnymi wyrobami. Dla dzieci przewidziano dmuchańce i karuzele, które zapewnią im wiele godzin zabawy.

Cepeliada 2024 w Sulmierzycach to wydarzenie, którego nie można przegapić. To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się bogatym programem artystycznym, smacznymi potrawami i licznymi atrakcjami. Zapraszamy wszystkich serdecznie – niech ten dzień będzie świętem naszej wspólnoty i lokalnej kultury. Do zobaczenia 8 czerwca!

-

0
Podziel się swoją opiniąx