Dni Działoszyna 2018 [ZDJĘCIA]

10

Za nami pierwszy z dwóch dni świetnej zabawy w Działoszynie. Imprezie towarzyszyła znakomita pogoda i olbrzymia frekwencja.

Świętowanie w Działoszynie rozpoczął burmistrz Rafał Drab, zapraszając wszystkich gości do wspólnej zabawy. Na scenie mogliśmy zobaczyć finalistów XVI Regionalnego Festiwalu Wokalnego „Warta Song” oraz występy artystyczne przygotowane przez grupy i sekcje MGDK w Działoszynie. Dużą dawkę mocnego grania zaserwował lokalny zespół SULFURIC.

Podobnie jak przed rokiem świetny koncert dał Krzysztof „Grabaż” Grabowski tym razem wystąpił z reaktywowanym i nieco zmienionym składem Pidżamy Porno. Gwiazdą wieczoru był zespół IRA na czele z Arturem Gadowskim. Sobotnią noc zakończył spektakularny pokaz fajerwerków oraz dyskoteka z DJ Świrem.

Niedzielne świętowanie w Działoszynie rozpoczęła Małgorzata Szyjka z pokazem Zumby Fitnes. Na scenie wystąpili kolejno Skladowie, OSTR, Wilki oraz Milano. Wieczór zakończył DJ Kurek.

Zapraszamy na fotorelację autorstwa Marka Patyka.


guest
10 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Pozdroo
Pozdroo
2 lat temu

Proszę zróbcie coś z tym jedzeniem na takich imprezach. Ceny i jakość wogóle nie idą w parze. Rozumiem ,że to musi byc większa cena ale chociaż niech to bedzie zjadliwe.

DD2018
DD2018
2 lat temu

Koncerty super, jedzenie do dupy, piwo w parku proponuję niech za rok leją do szklanek 250 ml, a za dwa lata do setek, ciągle przy cenie 7 zł. Impreza ciągle dobra, ale z roku na rok coraz słabiej z gastro.

Kaśka
Kaśka
2 lat temu

A piwo Tomasz ceny jak z kosmosu przegięcie calkowite 🤨

Baranek Shaun
Baranek Shaun
2 lat temu

Beeeeeee meeeee

Baca
Baca
2 lat temu

A posłanka dzialoszynianka wielce zasłużona była?

Baranek Shaun
Baranek Shaun
odpowiedział na komentarz  Baca
2 lat temu

Beeeeeee

Pajęcok
Pajęcok
2 lat temu

Beeeeeeee

Baranek Shaun
Baranek Shaun
odpowiedział na komentarz  Pajęcok
2 lat temu

Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeee

Działosok
Działosok
odpowiedział na komentarz  Baranek Shaun
2 lat temu

kraaaaaaa kraaaaaaaaaaaa

Eesa
Eesa
2 lat temu

Do ktorej jest impreza w niedzielę