Dziękujemy za 120 tysięcy!

13

Serwis TwojePajeczno.pl bije kolejne rekordy popularności. Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim użytkownikom, którzy nas odwiedzają, a przy okazji wyjaśnić kilka spraw.

W poniedziałek po wyborach samorządowych serwis TwojePajeczno.pl zanotował ponad 120 tysięcy odsłon wygenerowanych przez 21 870 użytkowników (dane Google Analytics). Dla porównania warto dodać, że według naszych szacunków, na osiągnięcie wyniku, jaki uzyskaliśmy w ten jeden dzień, konkurencyjne lokalne strony muszą pracować kilka miesięcy (dane SimilarWeb.com). Wszystko wskazuje na to, że w październiku TwojePajeczno.pl pobije kolejne rekordy oglądalności i jeszcze bardziej powiększy prowadzenie, jeśli chodzi o zasięg wśród mediów lokalnych działających na terenie naszego powiatu.

Liczbę komentarzy i wpisów na forum liczymy już w dziesiątkach tysięcy. Niestety forum i komentarze stały się dla niektórych użytkowników miejscem dyskusji niskich lotów. Jak zwykle staramy się nie ingerować w komentarze, usuwając jednie te najbardziej wulgarne, które prześlizgnęły się przez filtr antyspamowy. Przypominamy jednak, że coraz trudniej zachować anonimowość w sieci, a na wniosek Policji, Sądu, Prokury udostępniamy adresy IP osób, w których sprawie toczy się postępowanie.
Cieszymy się jednocześnie, że wiele z wypowiedzi, które można przeczytać w komentarzach czy na forum są niezwykle cenne i mamy nadzieję, że po wyborach powróci przewaga wartościowych treści.

Kolejną rzeczą, z jaką się spotkamy, są sugestie związane ze stronniczością serwisu. W ostatnim czasie została stworzona na Facebooku ankieta wyborcza. Tym razem wybraliśmy ten portal ze względu na transparentność tego rozwiązania, ponieważ do oddania głosu potrzebne jest facebookowe konto, a każdy może sprawdzić, jak zagłosował jego znajomy. Niestety tak jak się spodziewaliśmy, bardzo wielu użytkowników nie zdawało sobie sprawy z faktu, że taka ankieta nie jest anonimowa.
W momencie, kiedy użytkownicy dowiedzieli się, że ich preferencje wyborcze można podejrzeć (klikając na liczbę głosów), poprosili o usunięcie ankiety, ponieważ wielu z nich nie życzy sobie, aby inni użytkownicy widzieli ich głos.

Zgodnie z prośbą dużej rzeszy użytkowników ankieta została usunięta, a jej wynik opublikowany na Facebooku. Dodatkowo każdy widział ten wynik wcześniej przez 14 godzin trwania głosowania, więc nikt tutaj niczego nie ukrywał. Dlatego niezrozumiałe są dla nas oskarżenia o stronniczość. Jesteśmy chyba jedynym serwisem w powiecie, który zawsze pozwala zabrać głos każdej ze stron i nie usuwamy nawet “niewygodnych” komentarzy. Dodam tylko, że końcowy rezultat ankiety wkrótce zostanie opublikowany również i na stronie TwojePajeczno.pl, jednak czekamy na odpowiedzi, które przesłaliśmy w związku z wynikiem do kandydatów.

Wiemy, że wybory to gorący okres, ale pamiętajmy, aby każdy uszanował wybór drugiej osoby. Za 5 lat będzie kolejna szansa, aby nieco podyskutować i oddać swój głos na tego jedynego i najlepszego kandydata.

Wszystkim naszym czytelnikom chcielibyśmy jeszcze raz podziękować i zachęcić do dalszego regularnego odwiedzania oraz polecania TwojePajeczno.pl znajomym. Dziękujemy również reklamodawcom i ludziom, którzy pomagają tworzyć ten serwis. Wierzymy, że z czasem będziemy coraz lepsi, a zawartość portalu jeszcze ciekawsza.


guest
13 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
MIESZKANIEC PAJĘCZNA
MIESZKANIEC PAJĘCZNA
1 rok temu

Świetnie 🙂

zły
zły
1 rok temu

gratulacje, cyferki robią wrażenie

szkoda tylko że administracja nie ma jaj żeby poruszać tematy niewygodne politycznie, np: wątek rozbudowy śmietniska

Emigrant
Emigrant
odpowiedział na komentarz  zły
1 rok temu

Na głównej stronie nie było nawet info o drugiej turze wyborów w Pajęcznie. Redaktor pisał tylko o Działoszynie.

zły
zły
odpowiedział na komentarz  Emigrant
1 rok temu

może dlatego, że nie wygrała “jedyna słuszna” opcja? 😀

nawet nieomylny sondaż się pomylił

Kolega
Kolega
odpowiedział na komentarz  zły
1 rok temu

Może dlatego, że sprawa w Działoszynie była o wiele ważniejsza. Chyba zapominacie że TP tworzy jedna osoba.

Piotr
Piotr
1 rok temu

Ciesz się ciesz, jeszcze tylko tydzień.
Niedługo gmina bedzie NASZA i twoj smieszny portalik zastapi wielkie W.
W jest wielkie. W nadchodzi!

Wierny czytelnik
Wierny czytelnik
odpowiedział na komentarz  Piotr
1 rok temu

Jeśli mówisz o W które kiedyś było E to nawet jak nowy burmistrz będzie dopłacał 10000 do wielkiego W to nadal daleko ci będzie do TP.
Ogarnij się chłopie i przestań z siebie robić pajaca. To wielkie W wygląda jak by robił je jakiś gimbus.

Waluś
Waluś
odpowiedział na komentarz  Piotr
1 rok temu

Wielkie W podobno ma się połączyć z wielkim I… I powstanie WIPP:-) Wyśmienite Informacje Piotra Propagandy

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Waluś
1 rok temu

tak to byłby portal dla WIPPów:-) Wybitnie Inteligetne Pomysły Piotra jak np.przeniesienie biblioteki do Domu sportu:-)

wlodek
wlodek
odpowiedział na komentarz  Wyborca
1 rok temu

Takie brednie to tylko taki geniusz może wymyślić jasno Mielczarek stwierdził że chciałby aby ten ośródek który dziś praktycznie stoi pusty był lepiej wykorzystywany pod działalność kulturalna ,ale widocznie twój płytki umysł tego nie pojmuje bo masz jak ten KOŃ klapki na oczach żeby na boki nie patrzył

Pikuś
Pikuś
odpowiedział na komentarz  Wyborca
1 rok temu

Dom SPORTU CHLANIA WÓDY dla koniopodobnych.

P
P
odpowiedział na komentarz  Piotr
1 rok temu

Śmiejcie się debile.
Nie znacie siły wielkiego W.
Jeszcze tylko kilka dni!

kaśka
kaśka
odpowiedział na komentarz  P
1 rok temu

wielkie W jest większe niż ONET i WP razem wzięte!