Dziękujemy za 422 tysiące odsłon!!!

2

Serwis TwojePajeczno.pl pobił kolejne rekordy popularności. W marcu zanotowaliśmy zawrotną liczbę 422. tysięcy odsłon.

Od kilku lat TwojePajeczno.pl to najczęściej odwiedzana strona o tematyce lokalnej w powiecie pajęczańskim*. Co miesiąc zagląda tutaj kilkadziesiąt tysięcy unikalnych użytkowników, generując z każdym rokiem kilka milionów odsłon.

W marcu 2020 roku zanotowaliśmy rekordowe wyniki oglądalności. W zaledwie jeden miesiąc nasi czytelnicy wygenerowali 192 tysiące wizyt oraz ponad 422 tysiące odsłon**. Po raz kolejny serwis TwojePajeczno został niekwestionowanym liderem zasięgu zdobywając 88% rynku wśród lokalnych portali informacyjnych*. Liczba naszych facebookówych fanów już dawno przekroczyła 8000. Powiadomienia na komórki i komputery subskrybuje już ponad 13 tysięcy osób.

Wszystkim naszym czytelnikom chcielibyśmy bardzo mocno podziękować za zaufanie i zachęcić do dalszego regularnego odwiedzania serwisu, który tworzony jest dla Was. Dziękujemy też za spływające do nas informacje na temat różnego rodzaju wydarzeń i zdarzeń, które dzieją się w naszym powiecie. Dziękujemy również reklamodawcom i ludziom, którzy pomagają tworzyć ten serwis. Wierzymy, że z czasem będziemy coraz lepsi, a zawartość portalu jeszcze ciekawsza.

* Dane porównawcze pochodzą z SimilarWeb.com (Narzędzie estymujące ruch serwisów internetowych).
** Dane pochodzące z Google Analytics (Narzędzie służące do analizy statystyk serwisów WWW)
R e k l a m aslideslideslideslideslideslideslideslide

2
Odpowiedz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MieszkaniecTO MY DZIĘKUJEMY Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
TO MY DZIĘKUJEMY
TO MY DZIĘKUJEMY

TO CZYTELNICY DZIĘKUJEMY WAM ŻE JESTEŚCIE APOLITYCZNI NEUTRALNI I NIGDY NIE OPOWIADACIE SIĘ ŻADNEJ ZE STRON I BRAK U WAS CENZURY ORAZ ZAWSZE SĄ INFORMACJĘ Z PIERWSZEJ RĘKI TYM BARDZIEJ ŻE PEWNYCH RZECZACH BYŚMY W OGÓLE NIE WIEDZIELI I TO SIĘ U WAS CENI NIE ZMIENIAJCIE SIĘ 🙂

Mieszkaniec
Mieszkaniec

Dziękujemy że jesteście 👍za przekazywane informacje 👍bądźcie nadal dla nas👌