Dziękujemy za 612 tysięcy wyświetleń

3

Serwis TwojePajeczno.pl pobił kolejne rekordy popularności. W czerwcu zanotowaliśmy zawrotną liczbę ponad 612 tysięcy odsłon.

Od kilku lat TwojePajeczno.pl to najczęściej odwiedzana strona informacyjna o tematyce lokalnej w powiecie pajęczańskim*. Co miesiąc zagląda tutaj kilkadziesiąt tysięcy unikalnych użytkowników, generując z każdym rokiem kilka milionów odsłon.

W czerwcu 2020 roku zanotowaliśmy rekordowe wyniki oglądalności. W zaledwie jeden miesiąc nasi czytelnicy wygenerowali 284 974 wizyt oraz ponad 612 tysięcy odsłon. Po raz kolejny serwis TwojePajeczno został niekwestionowanym liderem zasięgu wśród lokalnych portali informacyjnych*. Liczba naszych fanów na Facebooku dobija do 8400, jednak wrażenie robi miesięczny zasięg facebookowych postów na poziomie ponad 121 tysięcy. Powiadomienia na komórki i komputery subskrybuje już niemal 14 tysięcy osób.

Wszystkim naszym czytelnikom chcielibyśmy bardzo mocno podziękować za zaufanie i zachęcić do dalszego regularnego odwiedzania serwisu, który tworzony jest dla Was. Dziękujemy też za spływające do nas informacje na temat różnego rodzaju wydarzeń i zdarzeń, które dzieją się w naszym powiecie. Dziękujemy również reklamodawcom i ludziom, którzy pomagają tworzyć ten serwis. 

* Dane porównawcze pochodzą z SimilarWeb.com (Narzędzie estymujące ruch serwisów internetowych).

guest
3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Pwiesław
Pwiesław
1 miesiąc temu

ZA mało informacji bieżących , po kilkanaście razy otwieram stronę a nowych informacji brak tylko powtórnie to zbytecznie czytam

Ela
Ela
odpowiedział na komentarz  Pwiesław
1 miesiąc temu

Jak na portal piszący tylko o powiecie pajęczańskim to jest bardzo dobrze.

Yeti
Yeti
1 miesiąc temu

Piszcie dużo ciekawych i aktualnych rzeczy to dobijemy miliona 🙂 Pozdrowienia dla redakcji