R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatDzień Kobiet w Działoszynie

Dzień Kobiet w Działoszynie [ZDJĘCIA]

Bartosz Jagielski oraz zespół Milano to główne atrakcje tegorocznych uroczystości z okazji Dnia Kobiet w Działoszynie.

W niedzielę 8 marca w Hali Sportowej w Działoszynie odbyła się impreza zorganizowana przez Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn Rafała Draba dla mieszkanek gminy z okazji Dnia Kobiet. Każdą z Pań włodarz osobiście powitał i wręczył okolicznościowego tulipana.

Jako pierwsze na scenie zaprezentowały się grupy i sekcje z Miejsko – Gminnego Domu Kultury w Działoszynie.  Następnie mogliśmy posłuchać Bartosza Jagielskiego, znanego z takich hitów jak „Jedna z gwiazd” czy „Diablica”. Podczas koncertu fanki otrzymały od artysty upominki w postaci płyt i poduszek.

Gwiazdą tego wieczoru był niewątpliwie zespół Milano, jednak zanim artyści zagrali swoje najpopularniejsze przeboje, burmistrz Rafał Drab złożył mieszkankom oraz paniom z gmin ościennych szczere życzenia – zdrowia i uśmiechu na co dzień. Punktualnie o godzinie 18:00 koncert rozpoczął zespół MILANO, który porwał wszystkich do wspólnej zabawy. Panie uczestniczące w wydarzeniu miały możliwość występu na scenie razem z zespołem oraz odśpiewanie największych szlagierów.

Imprezie towarzyszyły konkursy. Wśród nagród znalazły się vouchery upominkowe od salonów kosmetycznych, zakładów fryzjerskich, sklepów z Działoszyna, jak również nagrody w postaci kosmetyków i przedmiotów, które na co dzień przydatne są paniom. Nagrody osobiście wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyn.

fot., źródło: Michał Grajoszek/ UMiG w Działoszynie

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
koronawirus
koronawirus
4 lat temu

W Szczercowie na Dniu Kobiet w uroczystości brała udział osoba zarażona koronawirusem. Rząśnia i Sulmierzyce potrafiły odwołać te imprezy. I po co to ryzyko?! http://szczercow.pl/pilne-zagrozenie-koronawirusem-w-szczercowie/