R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatDzień Kobiet w Działoszynie

Dzień Kobiet w Działoszynie [ZDJĘCIA]

Kilkaset osób bawiło się niedziele w Działoszynie podczas uroczystości z okazji Dnia Kobiet. Gwiazdą wieczoru był zespół Classic.

W niedzielę 5 marca w Hali Sportowej w Działoszynie odbyła się impreza zorganizowana przez Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn Rafała Draba dla mieszkanek gminy z okazji Dnia Kobiet. Każdą z Pań włodarz osobiście powitał i wręczył okolicznościowego tulipana.

Jako pierwsze na scenie zaprezentowały się grupy i sekcje z Miejsko – Gminnego Domu Kultury w Działoszynie oraz podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Niżankowicach.

Gwiazdą niedzielnego wieczoru był zespół Classic, jednak zanim artyści zagrali swoje najpopularniejsze przeboje, burmistrz Rafał Drab oraz poseł Paweł Rychlik złożyli mieszkankom oraz paniom z gmin ościennych szczere życzenia – zdrowia i uśmiechu na co dzień. Punktualnie o godzinie 18:00 koncert rozpoczął zespół Classic, który porwał wszystkich do wspólnej zabawy.

Imprezie towarzyszyły konkursy. Dodatkowo każda z Pań brał udział w loterii. Wśród nagród znalazły się vouchery upominkowe, jak również nagrody rzeczowe.

R e k l a m a

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
tomasz marcinkowski
tomasz marcinkowski
1 rok temu

a czemu żadna kobie ta nie złozyla życzeń męzczyznom. co zapomnieliście o nas

z Podlasia
z Podlasia
odpowiedział na komentarz  tomasz marcinkowski
1 rok temu

a czego tu oczekiwać. Kobiety myślą tylko o sobie