R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoGmina Siemkowice najbezpieczniejsza?

Gmina Siemkowice najbezpieczniejsza?

Siemkowice to najbezpieczniejsza gmina w powiecie pajęczańskim. Takie wnioski można wysnuć po analizie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Od ponad miesiąca mieszkańcy naszego powiatu mogą reagować na zagrożenia i podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi bezpieczeństwa, zamieszczając odpowiednią adnotację na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Możliwość aktualizacji informacji na mapie ma każdy internauta. Wystarczy wejść na stronę https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html i dodać informacje o zagrożeniu.

Najwięcej, bo aż jedenaście zagrożeń zgłoszono w gminie Pajęczno. W większości są to wykroczenia drogowe, spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym i wandalizm. W gminie Działoszyn odnotowano cztery zgłoszenia, z czego trzy dotyczą spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonym. Na terenie gminy Nowa Brzeźnica występuje dzikie wysypisko śmieci, przekraczanie dozwolonej prędkości i spożywanie alkoholu w nieodpowiednim miejscu. W gminach Kiełczygłów i Strzelce Wielkie mieszkańcy dodali po dwa zagrożenia – jazda z niedozwoloną prędkością. Podobnie jak Rząśnia, jedno niebezpieczne miejsce w którym kierowcy jeżdżą z nadmierną prędkością. Sulmierzyce na swojej mapie posiadają tylko jeden czerwony punkt – wysypisko śmieci. Najbezpieczniej w rankingu wypada gmina Siemkowice, gdzie nie odnotowano do tej pory ani jednego zagrożenia.

Przypominamy, że „Mapa” nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji. W tego typu przypadkach należy korzystać z numerów alarmowych 112, 997. Prosimy o odpowiedzialne korzystanie z aplikacji. Każde naniesione na mapę zagrożenie wywoła odpowiednią reakcję Policji.

mapa zagrozen

R e k l a m a

7 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

7 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
winiar
winiar
7 lat temu

Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa no gorszego dziadostwa nie mogli wymyślić … To tak jak wierzyć w każde słowo politykom.

adsdwdasd
adsdwdasd
7 lat temu

ja bym to inaczej interpretował – w Siemkowicach jest największy prymitywizm i nikt nie ogarnia na tyle nowych technologii żeby z nich korzystać 🙂

a cały pomysł wydaje się w miarę interesujący, na pewno policja będzie miała pole do popisu i jej się to przyda… z drugiej strony to portal wymarzony dla każdego dyskretnego podpierdalacza co cichaczem strzela z ucha.

i kto i w jaki sposób to weryfikuje?

Wzrusza
Wzrusza
odpowiedział na komentarz  adsdwdasd
7 lat temu

I to pisze głąb nie ogarniający shifta na klawiaturze 🙂

z.cz.
z.cz.
odpowiedział na komentarz  adsdwdasd
7 lat temu

A może w Siemkowicach panuje większa kultura.

dzzddz
dzzddz
odpowiedział na komentarz  z.cz.
7 lat temu

jaka kultura na wierzbowej rowem płyną ścieki z szamb

Fafik
Fafik
odpowiedział na komentarz  dzzddz
2 lat temu

To od stanika

anan
anan
7 lat temu

A inne gminy? Jak to można sprawdzić?