R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatII Turniej Tenisa Stołowego Stowarzyszeń Klubów Abstynenckich w Działoszynie

II Turniej Tenisa Stołowego Stowarzyszeń Klubów Abstynenckich w Działoszynie

52. zawodników wzięło udział w II Turniej Tenisa Stołowego Stowarzyszeń Klubów Abstynenckich pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn.

W niedzielę 16 października Działoszynie odbył się II Turniej Tenisa Stołowego Stowarzyszeń Klubów Abstynenckich pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn Rafała Draba. Podczas oficjalnego otwarcia turnieju włodarz życzył uczestnikom udanego turnieju i dobrej zabawy.

W zorganizowanym przez Stowarzyszenie Abstynentów Klubu KROKUS udział wzięły 52 osoby z 15 Stowarzyszeń i Klubów Abstynenckich. Uczestnicy zostali podzieleni na 3 kategorie: jedna kobieta i dwóch mężczyzn (młodsza do 54 lat i starsza od 55 lat).
W poszczególnych kategoriach kolejność do 3-go miejsca była następująca:
Kobiety:
1) Mariola Mielczarek (BSA Rodzina Łódź)
2) Magdalena Frąckiewicz (BSA Rodzina Łódź)
3) Ewa Izydorczyk (BSA Rodzina Łódź)
Mężczyźni do 54 lat:
1) Wojciech Figurski (EDEN Błonie)
2) Leszek Janeczek (Krokus Działoszyn)
3) Łukasz Pyda (Północ Częstochowa)
Mężczyźni od 55 lat:
1) Wincenty Warzecha (Krokus Działoszyn)
2) Jerzy Ciekański (Północ Częstochowa)
3)Wincenty Baniewicz (RAJ Aleksandrów Łódzki)

Za miejsca 1-3 zawodnicy otrzymali puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Dla pozostałych zawodników wręczone zostały medale za udział w turnieju. Dla wszystkich stowarzyszeń i klubów wręczono Statuetki ufundowane przez organizatorów oraz upominki ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn – Rafała Draba.

Najstarszym uczestnikiem turnieju był Wincenty Baniewicz (rocznik 1949) ze stowarzyszenia RAJ Aleksandrów Łódzki, a najmłodszym Marlena Ślęzak (rocznik 2008) ze stowarzyszenia KRES Błonie. W trakcie turnieju dla uczestników oraz zaproszonych gości przygotowany był słodki poczęstunek, zakąska oraz obiad. Atmosfera pomimo ostrej i zaciętej rywalizacji przy stołach była przyjazna i bardzo życzliwa.

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments