R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatIII Ogólnopolski Festiwal Tańca w Sulmierzycach

III Ogólnopolski Festiwal Tańca w Sulmierzycach

Niemal pół tysiąca zawodników rywalizowało w Sulmierzycach podczas trzeciej edycji „Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Sulmierzyce Dance Open”.

Impreza odbyła się sobotę 11 stycznia w hali Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach. Podobnie jak w latach ubiegłych wydarzenie zostało zorganizowane przez przez Gminę Sulmierzyce przy współpracy z Akademią Tańca i Sportu Mass-Team z Radomska.

Do Sulmierzyc przyjechało ponad pół tysiąca zawodników i zawodniczek z całej Polski. Rywalizacja zarówno solo jak i w formacjach. Gminę Sulmierzyce z powodzeniem reprezentowała formacja Czadersi. W kategorii Inne Formy – 10-12 lat – zawodniczki z Sulmierzyc zajęły drugie miejsce. Świetnie wypadły także grupy taneczne z Pajęczna – Perełki zdobyły 3 miejsce (formacje 3-6 lat), a Diamenciki wyróżnienie (formacje 7-9 lat). Podczas turnieju swój pokazowy występ zaprezentowały również grupa Czadersi Mini oraz przedszkolaki z Sulmierzyc.

Najlepsi uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami oraz pucharami, które odbierali z rąk Przewodniczącego Rady Gminy Tadeusza Kruszyńskiego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa K. Grębowicz.

źródło: UG Sulmierzyce, fot.: K. Grębowicz.

R e k l a m a

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
4 lat temu

Kto prowadzi grupę Perełki z Pajęczna i czy można dopisać dziecko?

Mama
Mama
odpowiedział na komentarz  Anonim
4 lat temu

Pani Justyna Stelmach. Można zapisać się do nowo powstałej grupy. Aktualnie zajęcia są w czwartki w Cechu Rzemiosł od 15.30 do 19.00

Lolekkule
Lolekkule
4 lat temu

Witam.Piękny konkurs.Ale przy okazji wiecie że z naszej ziemi Pajęczańskiej pochodzi prowadząca zespół Pędziwiatry z Łodzi,Laureatka Orderu Uśmiechu Dzieci.

Tylko PIS
Tylko PIS
odpowiedział na komentarz  Lolekkule
4 lat temu

Jeżeli nie należy do pisu to się nie liczy.