R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatJarmark Świąteczny w Sulmierzycach

Jarmark Świąteczny w Sulmierzycach [ZDJĘCIA]

Świąteczny jarmark w Sulmierzycach to spotkanie społeczności, podczas którego magia świąt przenikała przez dźwięki muzyki, zapachy kuchni i uśmiechy zadowolonych twarzy.

W malowniczej zimowej scenerii Sulmierzyc odbył się niezapomniany Jarmark Świąteczny. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło dzieci z Publicznego Przedszkola, Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bogumiłowicach oraz Szkoły Podstawowej w Dworszowicach Pakoszowych.

Nie zabrakło również uczestników kółka wokalnego, a po raz pierwszy na scenie zaprezentował się chór parafialny, dodając wyjątkowego ducha muzycznego do świątecznej atmosfery. Koniec imprezy należał do Gminnej Orkiestry Dętej, która swoim repertuarem zakończyła uroczystości, zostawiając w sercach widzów dźwięki świątecznej radości.

Przy scenie rozstawione zostały kolorowe stoiska, pełne świątecznych atrakcji. Liczne grono odwiedzających miało okazję zakupić różnorodne ozdoby i upominki, a także skosztować lokalnych przysmaków. Stoiska zachęcały do zakupów chrzanu, miodu czy naturalnych soków, sprawiając, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Dla smakoszy przygotowane zostały także specjalne świąteczne potrawy, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Koła gospodyń wiejskich oraz stowarzyszenia z terenu gminy zadbały o bogactwo smaków, tworząc prawdziwe kulinarne arcydzieła. Od tradycyjnych potraw po nowoczesne smaki, każdy mógł znaleźć coś, co zadowoliło jego podniebienie.

Całe wydarzenie było uwieńczone pięknymi zdjęciami autorstwa Katarzyny Grębowicz – Obiektywni w Sulmierzycach.

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Mordeczka
Mordeczka
6 miesięcy temu

Ale krindżówa xD