R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatKolejny rekordowy finał WOSP

Kolejny rekordowy finał WOSP

Podczas 31-go finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie pajęczańskim po raz kolejny padł finansowy rekord. Dzięki pracy wolontariuszy oraz hojności sponsorów i licytujących udało się zebrać kwotę niemal 130 tysięcy złotych.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie pajęczańskim był wyjątkowym wydarzeniem, które zgromadziło tłumy ludzi chcących wesprzeć szczytny cel. Orkiestra grała w Pajęcznie, Działoszynie oraz Dworszowicach Pakoszowych. Dla uczestników imprezy przygotowano wiele atrakcji m.in.: koncerty, pokazy, licytacje, loterie i kiermasze. Wszyscy zgromadzeni chętnie włączyli się do zabawy, a atmosfera była pełna radości i dobrej energii.

Dzięki wolontariuszom, sponsorom oraz licytującym sztaby w naszym powiecie zebrały łącznie rekordową sumę 129 359  złotych. Kwota jest wyższa od zeszłorocznej o ponad 11 tysięcy złotych i stale rośnie, ponieważ trwają jeszcze internetowe licytacje. Warto dodać, że w roku 2016 beneficjentem WOSP został pajęczański szpital. Do placówki trafiło wówczas 30 łóżek wraz z szafkami, materace przeciw odleżynowe i 4 wózki inwalidzkie. Łączna wartość sprzętu przekroczyła wówczas kwotę 180 tysięcy złotych.

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments