R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatKręcisz kilometry dla Sulmierzyc? Możesz wygrać rower!

Kręcisz kilometry dla Sulmierzyc? Możesz wygrać rower!

Rowerowe zmagania w ramach ogólnopolskiego projektu „odLOTTOwa jazda z OSHEE” powoli dobiegają do końca. Drużyna Gminy Sulmierzyce dotychczas przejechała już niemal ćwierć miliona kilometrów co plasuje ją na dziesiątej pozycji wśród pięćdziesięciu organizacji, które przystąpił do konkursu.

Codziennie do tej puli dochodzą kolejne kilometry, ponieważ Sulmierzyce nie ustają w walce o wysoką lokatę. Do wspólnej zabawy w kręceniu kilometrów dołączyło już ponad pół tysiąca osób. Listę uczestników z największym dorobkiem kilometrów rozpoczynają Szymon Komor, Rober Maciaszek i Kazimierz Knopik. Nie próżnuje także wójt Sulmierzyc Gabriel Orzeszek z wynikiem ponad 1000 kilometrów.

Gmina chcąc podziękować aktywnym uczesnikom rowerowych zmagań postanowiła nagrodzić tych, którzy jeżdżą najwięcej.

Głównymi nagrodami będą rowery, a właściwie dofinansowanie do zakupu rowerów. Każdy może kupić rower jaki mu odpowiada, a my po prostu do tego zakupu dopłacimy. Będą też koszulki oraz inne gadżety typu torebki na dętki czy na telefon – mówi wójt Gabriel Orzeszek.

Losowanie nagród odbędzie się 15 września podczas ostatniego rajdu. Udział w w nim wezmą te osoby, które w aplikacji endomondo przejechały przynajmniej 500 km dla Sulmierzyc. Otrzymają oni 1 los. Ci którzy przejechali od 1000,01 do 1500 km – otrzymają 2 losy, od 1500,01 do 2000 km 3 losy itd. (za każde 500 km jeden los). Osoba, która wylosuje nagrodę nie będzie mogła otrzymać kolejnej – na jedną osobę może przypaść tylko jedna wygrana. Decyduje dystans przejechany do 15 września do godz. 21:00. W związku z powyższym wszystkie osoby jeżdżące pod nickami proszonę są o przesłanie swojego nicka oraz imienia i nazwiska na adres rajd@sulmierzyce.eu tak aby można je było jednoznacznie zidentyfikować.

Jeśli Ty również chcesz pomóc Sulmierzycom przystąp do wspólnej zabawy. Kliknij w link https://endomondo.com/teams/33637116 i dołącz do drużyny Sulmierzyc. Zmagania rowerzystów potrwają do 15 września. Aplikacja uwzględnia wszystkie aktywności rowerowe – jazda na rowerze, kolarstwo szosowe, kolarstwo górskie.

W ramach projektu organizowane są również rajdy rowerowe, które cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Na niedzielę 10 września planowany jest kolejny rajd. Chętni do udziału mogą zgłaszać się na adres e-mail rajd@sulmierzyce.eu
Zachęcamy do wspólnej zabawy!

fot.: UG w Sulmierzycach
R e k l a m a

8 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

8 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
muj taj
muj taj
6 lat temu

Gdzie się można dopisać do akcji? Chętnie się dopisze z moją indianą… mimo że pogoda akurat może nie dopisuje za bardzo.

ktoś
ktoś
odpowiedział na komentarz  muj taj
6 lat temu

https://endomondo.com/teams/33637116 właśnie tutaj można dołączyć do akcji zapraszamy

rosss
rosss
odpowiedział na komentarz  muj taj
6 lat temu

ja z Xpulserem też się dopisuję. Fajna inicjatywa 🙂

maciej wolski
maciej wolski
odpowiedział na komentarz  rosss
6 lat temu

Super, bike o takim marzę właśnie od roku!

Tuko
Tuko
odpowiedział na komentarz  muj taj
6 lat temu

oo widzę ze kolejny fan polskich marek. Bardzo ładnie, pozdrawiam 🙂

adsdwdasd
adsdwdasd
6 lat temu

Pajęczno mogłoby wziąć przykład i promować rowery i aktywny tryb życia a nie w koło te obsrane konie

inez
inez
6 lat temu

chętnie dołoże kilka kilometrów na mojej indianie ;))

Myśląca
Myśląca
6 lat temu

Nabijanie kasy producentowi napojów słodzonych.