R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatMajka Sukiennik z Białej zdobyła tytuł Polskiej Miss Łodzi 2024

Majka Sukiennik z Białej zdobyła tytuł Polskiej Miss Łodzi 2024

W ubiegłą niedzielę w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbyła się prestiżowa gala finałowa konkursu piękności Miss Województwa Łódzkiego 2024. Wśród finalistek znalazła się Majka Sukiennik z Białej w gminie Rząśnia. Sukiennik, wykazując się nie tylko urodą, ale również charyzmą, zdobyła tytuł Polskiej Miss Łodzi.

Majka Sukiennik ma 21 lat i jest studentką drugiego roku psychologii w Collegium Humanum w Warszawie. Jej zainteresowania obejmują psychologię, filozofię, turystykę i modę, co pokazuje jej wszechstronność i zaangażowanie w rozwój osobisty. Na gali finałowej wystąpiła z numerem 22, który okazał się dla niej szczęśliwy.

Gala Miss Województwa Łódzkiego jest jednym z najważniejszych wydarzeń tego typu w regionie, przyciągającym uwagę wielu miłośników piękna i mody. Zwycięstwo Majki Sukiennik w konkursie Miss Województwa Łódzkiego 2024 otwiera przed nią nowe możliwości i drzwi do dalszej kariery w modelingu i show-biznesie. Wygrana zapewniła jej udział w konkursie ogólnopolskim – Polska Miss.

fot.: https://www.facebook.com/MissLodzkiego

R e k l a m a