R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatMieszkaniec Działoszyna na podium Wisła 1200

Mieszkaniec Działoszyna na podium Wisła 1200

Michał Mordarski zajął drugie miejsce w kultowym ultramaratonie rowerowym Wisła 1200, pokonując tytułowy dystans w 73 godziny i 51 minut.

Wisła 1200 to rowerowy ultramaraton wzdłuż najdłuższej polskiej rzeki. Na kolarzy czeka 1200 kilometrów klimatu, przyrody, historii i gravelowych wyzwań. Trasa wytyczona jest po nadwiślańskich drogach, szutrach, ścieżkach, skarpach i wałach. Co roku do rywalizacji przystępuje kilkuset śmiałków.

W tegorocznej edycji swój debiut w ultramaratonie miał 29-letni mieszkaniec Działoszyna Michał Mordarski. Takiego startu z pewnością mogą mu pozazdrościć znacznie bardziej doświadczeni koledzy. Michał trasę 1200 kilometrów pokonał na swoim gravelu w czasie 73 godzin i 51 minut, co zapewniło mu drugie miejsce z niewielką stratą do lidera.

Nie spodziewałem się takiego wyniku. Głównym celem było to po prostu ukończyć, gdzieś z tyłu głowy miałem myśli o wyniku w okolicach 100 godzin, ale miejsca na podium z tak małą stratą do zwycięzcy nigdy bym się nie spodziewał – komentuje swój wyczyn kolarz z Działoszyna.

W ubiegły weekend Michał Mordarski po raz kolejny pokazał swoje rowerowe możliwości zdobywając trzecie miejsce podczas Załęczańskiego Ultrarun.

R e k l a m a

6 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

6 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu

Gratulacje.

Działoszynie.
Działoszynie.
1 rok temu

Gratuluję i podziwiam.

Obserwator
Obserwator
1 rok temu

Szacun. 👍🤝

łolaboga
łolaboga
1 rok temu

szacuneczek

Antoś
Antoś
1 rok temu

Gratulacje i pozdrawiam💪

kizo
kizo
1 rok temu

brawo!!!