R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatMuzyczne lato z Gminą Rząśnia

Muzyczne lato z Gminą Rząśnia [ZDJĘCIA]

Muzyczne lato w Gminie Rząśnia już za nami. Impreza była pełna różnorodnych artystycznych występów i atrakcji, które cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców, jak i gości.

W słoneczne niedzielne popołudnie na kompleksie sportowo – rekreacyjnym w Rząśni odbyło się „Muzyczne lato w Gminie Rząśnia”. Jako pierwsi na scenie wystąpili przedszkolacy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Rząśni. Ich kolorowy i radosny występ wprawił wszystkich w doskonały nastrój, a każde dziecko zostało nagrodzone drobnym upominkiem.

Kolejnym punktem programu był koncert szkółki gitarowej pod kierownictwem Krzysztofa Ptaka. Młodzi muzycy zaprezentowali swoje umiejętności gry na gitarze. Równie udany było krótki koncert Pauliny i Darii Wróblewskich, mieszkanek Stróży.

Niezwykły koncert dała grupa wokalna z Bełchatowa Art – Studio Marta Kołatek, która zaprezentowała pełne spektrum naprawdę wyjątkowych umiejętności muzycznych. Następnie wystąpił doskonale znany w naszej okolicy Zespół Folklorystyczny „Trębaczewianie” prezentując repertuar przygotowany przez Zespół na święto europejskiego folkloru – Europeade.

Gwiazdami tego wieczoru były: Rompey – zespół tworzący muzykę discofolk z Jasła, PlanBe – polski raper i autor tekstów, którego debiutancki album Insomnia zdobył w 2018 roku status złotej płyty, a zaraz po nim Łydka Grubasa – zespół występujący od ponad 20 lat na polskiej scenie muzycznej, grający mieszankę rocka, rocka alternatywnego, heavy metalu i folku z humorystycznymi i satyrycznymi tekstami. Na sam koniec zagrał DJ Rafał – świetnie dopasowując repertuar do zgromadzonej publiczności i zapewniając im wyjątkowa zabawę.

Jednak „Muzyczne lato w Gminie Rząśnia” to nie tylko muzyka. Lokalne Stowarzyszenie „Rząśnia Moto Team” zorganizowało zlot motocyklowy, który był nieodłączną częścią wydarzenia. Miłośnicy jednośladów prezentowali swoje pojazdy i umożliwiali chętnym przejażdżki na quadach i zabytkowych samochodach.

To była doskonała okazja dla wszystkich, aby poczuć się częścią tej pasjonującej społeczności. Muzyczne lato w Gminie Rząśnia okazało się doskonała okazją do wysłuchania świetnej muzyki, ale był to także sposób na integrację i wspólną zabawę.

R e k l a m a

13 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

13 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina
Karolina
11 miesięcy temu

Fajna impreza to była 🙂

Becik
Becik
odpowiedział na komentarz  Karolina
11 miesięcy temu

PiSowska kicha

PiS zabiera demokrację
PiS zabiera demokrację
odpowiedział na komentarz  Becik
11 miesięcy temu

W sam dla PiS i ruda dycha

ajCwajDraj
ajCwajDraj
11 miesięcy temu

po obejrzeniu pierwszego filmiku widać jakie to dno artystyczne, co za teksty, co za wykonanie, ręce opadają. ale skoro takie dno występuje na scenie, to znaczy, że ktoś tego musi słuchać… cóż, podobno o gustach się nie dyskutuje

Czarek
Czarek
odpowiedział na komentarz  ajCwajDraj
11 miesięcy temu

To było dla pisiorow, dopasowane do ich poziomu, o co chodzi.

Sąsiad
Sąsiad
11 miesięcy temu

Super impreza, brawo Wojcie.

posłanka stąd
posłanka stąd
11 miesięcy temu

Co na to PiS i ruda dycha

Reklok
Reklok
odpowiedział na komentarz  posłanka stąd
11 miesięcy temu

Pisiory lokalne to chulaja do góry z radości jak coś w gminie jest nie tak. Jak trzeba było bronić interesów gminy gdy pis chciał ograniczyć bardzo opłaty za węgiel to który z nich się postawił. Nawet symbolicznej uchwały w powiecie w obronie interesów mieszkańców gminy nie chcieli podjąć. Ale stanowiska za potulność pisowska dostali i doją kasę. Mieszkańcy to powinni pamiętać, kto nie bronił ich interesów a to przysięgali zostając radnymi itd. Takich nigdy bym nie wybrał.

Romek
Romek
odpowiedział na komentarz  Reklok
11 miesięcy temu

Przecież pajeczanskie pisiory to wyjątkowe zlosliwce, nic nowego.

Lucek
Lucek
odpowiedział na komentarz  Romek
11 miesięcy temu

Nie ma choćby jednego co by dbał o region, tylko własna kasa.

Na rewize
Na rewize
11 miesięcy temu

Grube melo xD

Maseczki
Maseczki
11 miesięcy temu

,, na kompleksie sportowo – rekreacyjnym” co to za potworek językowy? Raczej ,,na terenie kompleksu. Chyba, że to jakiś dialekt wręczycki.

Agnieszka
Agnieszka
odpowiedział na komentarz  Maseczki
11 miesięcy temu

Oj potrzebny jest nauczyciel języka polskiego a taki jest w Pajęcznie. Nie tylko naucza języka, oj nie tylko.