R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoNowy komendant i nowa komenda?

Nowy komendant i nowa komenda?

W ubiegłym tygodniu odbyły się uroczystości powołania nowego Komendanta Policji w Pajęcznie. Podczas wydarzenia Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi generał Andrzej Łapiński zdradził, iż stawia przed insp. Karolem Mielczarkiem bardzo poważne zadanie.

W środę 27 listopada w auli Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zdania oraz powierzenia obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie. W wydarzeniu wzięli udział Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi generał Andrzej Łapiński, kadra kierownicza, funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. Nie zabrakło przedstawicieli lokalnych samorządów oraz zaprzyjaźnionych służb mundurowych.

Dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Pajęcznie insp. Grzegorz Czubakowski w swoim wystąpieniu serdecznie podziękował policjantom, pracownikom komendy oraz zebranym gościom za sześcioletnią współpracę. Następnie generał Andrzej Łapiński wręczył rozkaz personalny powierzając pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie insp. Karolowi Mielczarkowi, piastującemu do tej pory stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie.

Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi zaznaczył, że jednym z powodów, dla których insp. Mielczarek objął stanowisko w Pajęcznie, jest planowana budowa nowej komendy policji w Pajęcznie. O tej inwestycji mówi się już od dawna. W latach ubiegłych powiat przekazał już na ten cel grunt. Nowa komenda zlokalizowana będzie przy ulicy Wieluńskiej. Budowa  miałaby ruszyć już w przyszłym roku.

Nowo powołany Komendant Powiatowy Policji w Pajęcznie insp. Karol Mielczarek podziękował za okazane zaufanie, składając tym samym obietnicę poświęcenia się i ciężkiej pracy na rzecz mieszkańców powiatu pajęczańskiego.

R e k l a m a

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Emigrant
Emigrant
4 lat temu

Psy potrzebują nowej budy na zimę.

Z..
Z..
odpowiedział na komentarz  Emigrant
4 lat temu

no i żebyś Ty emigrant w razie trwogi wiedział gdzie tego psa szukać…. trwoga to do Boga