R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoNowy Zastępca Komendanta Pajęczańskiej Policji

Nowy Zastępca Komendanta Pajęczańskiej Policji

We wtorek 3 stycznia w sali odpraw pajęczańskiej komendy odbyło się uroczyste objęcie stanowiska przez podinsp. Bogdana Ociepę. Nowego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie.

W uroczystej zbiórce w związku z powierzeniem obowiązków Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie uczestniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi – mł. insp. Tomasz Olczyk, kadra kierownicza pajęczańskiej komendy oraz pracownicy. Zgodnie z ceremoniałem policyjnym uroczystość rozpoczęła się złożeniem meldunku I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

Następnie wygłoszone zostały okolicznościowe przemówienia przez: I Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi – mł. insp. Tomasza Olczyka oraz nowo powołanego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie podinsp. Bogdana Ociepę. W przemówieniach nie brakowało życzeń oraz wyrazów nadziei, że dalsza współpraca będzie na równie wysokim poziomie, jak dotychczas.

Podinsp. Bogdan Ociepa wcześniej sprawował funkcję Komendanta Komisariatu Policji w Sulejowie. W Pajęcznie zastąpił dotychczasowego Wicekomendanta nadkom. Adam Stochniałka, który został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wieruszowie.

fot.: KPP Pajęczno
R e k l a m a
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments