Pajęczański szpital dostał sprzęt z WOŚP

11

30 łóżek wraz z szafkami, materace przeciw odleżynowe i 4 wózki inwalidzkie to sprzęt, który trafił do pajęczańskiego szpitala. Nowe wyposażenie zostało zakupione dzięki środkom zebranym podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Po 12 latach starań w końcu się udało. Do Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Pajęcznie trafił sprzęt podarowany przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na wniosek dyrektora SP ZOZ w Pajęcznie Adama Stachery WOŚP przekazał: 30 łóżek rehabilitacyjnych sterowanych elektronicznie, szafki przyłóżkowe, materace przeciw odleżynowe. Kilka tygodni wcześniej szpital wzbogacił się o 4 wózki inwalidzkie. Szacowana łączna wartość sprzętu przekracza kwotę 180 tysięcy złotych. Nowy sprzęt znacznie ułatwi pracę na oddziale i poprawi komfort pacjentów pajęczańskiego szpitala.

Podczas tegorocznego 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy fundacja zbierała fundusze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Sztab w powiecie pajęczańskim pod wodzą Sebastiana Barczaka zebrał wtedy kwotę ponad 53 tysięcy złotych.

 

 

11
Odpowiedz

avatar
7 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
gośćNfzPacjęttojadomino Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
PunkRock
PunkRock

I Ci wszyscy którzy tak psioczą na Owsiaka i jego działalność jeśli będą musieli skorzystać z usług ZOL powinni położyć się w tych starych obskurnych metalowych pryczach z lat 70 -tych które stały tam dotychczas.

Onaion
Onaion

Mogą być najdroższe łóżka,piękne sale itd.jeśli nie będzie życzliwego personelu,który ma podejście do pacjenta i przytym profesjonalizmu to na nic.ZOL w Pajęcznie jest nienajgorszy.

csaedcs
csaedcs

To może cały ten “szpital” przerobić na zol ?

HHHHHHH
HHHHHHH

Są tam miłe i podchodzące z sercem Panie do pacjenta,jest jakaś nowa bardzo miła i zawsze uśmiechnięta dziewczyna na zolu.

domino
domino

To prawda, pielęgniarki są miłe i grzeczne

toja
toja

to prawda, pielęgniarki są bardzo miłe,serdeczne dla pacjentów , którzy nie mają dla nich słów uznania, to samo dotyczy personelu pomocniczego… salowe, osoby przebywające tam dłuższy czas czują się dobrze, mają spokój i poczucie bezpieczeństwa

toja
toja

chodzi o ZOL:

Pacjęt
Pacjęt

Pani doktor która miała w mocy dyżur dziś jest bardzo niemiła szkoda słów a opieka zer…

Nfz
Nfz

Pomoc od Jurka popieram . Miałem nieprzyjemnosc odwiedzać ten oddział przez jakiś czas i to że ktoś jest miły i grzeczny nie znaczy że jest kompetentny.. większość personelu ” robi bo musi” , brak opieki , jedzenie tragedia … Dla starszych osób po prostu tragedia … Nie polecam i nie życzę nikomu mieć tam kogokolwiek…

Pacjęt
Pacjęt

Wewnętrzny to tragedia w czoraj byłam u mamy i co poszłam się coś dowiedzieć a pani doktor nie chciała rozmawiać,pielegniarki drom mordy na pacjętów szok po co ten szpital jest zamknąć

gość
gość

Pisać nie potrafi, ale naskarżyć, w jakimkolwiek języku, już tak. Personel z daleka wyczuwa takie roszczeniowe babska. Nigdy nie trafiłam na nieuprzejmych pracowników, a szpital odwiedzałam niejednokrotnie. Na razie jako “widz”.