R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoPajęczański szpital ponownie obdarowany przez W.O.Ś.P.

Pajęczański szpital ponownie obdarowany przez W.O.Ś.P.

Łóżka sterowane elektronicznie wraz z materacami i szafkami, materace przeciwodleżynowe, aparat EKG to  tylko połowa z listy wyposażenia, który wkrótce trafi do pajęczańskiego szpitala. Nowy sprzęt został zakupiony dzięki środkom z tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pajęczański szpital ponownie zostanie obdarowany przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W roku ubiegłym po 12 latach starań do Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Pajęcznie trafił sprzęt podarowany przez Fundację W.O.Ś.P.. Na wniosek dyrektora SP ZOZ w Pajęcznie Adama Stachery przekazano: 30 łóżek rehabilitacyjnych sterowanych elektronicznie, szafki przyłóżkowe, 3 pompy infuzyjne i 4 wózki inwalidzkie.

Po wakacjach do placówki w Pajęcznie trafi nowe wyposażenie.

7 łóżek sterowanych elektronicznie wraz z materacami i szafkami, 5 materacy przeciwodleżynowych, aparat EKG, ssak, inhalator, fotel kąpielowy oraz dwa aparaty do mierzenia ciśnienia. Jestem mile zaskoczony, gdyż dostaliśmy wszystko o co poprosiliśmy poza aparatem USG. Po realizacji darowizny od WOŚP będziemy mieli wymienione na nowe wszystkie łóżka i szafki przyłóżkowe w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym – wylicza Adam Stachera dyrektor SP ZOZ w Pajęcznie.

Nowy sprzęt został zakupiony dzięki środkom z tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas jubileuszowego 25-go finału W.O.Ś.P. w powiecie pajęczańskim padł finansowy rekord. Dzięki pracy wolontariuszy oraz hojności sponsorów i licytujących udało się zebrać kwotę 58 tysięcy złotych.

R e k l a m a

14 KOMENTARZE

guest
14 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Adam Stachera
Adam Stachera
4 lat temu

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy brali udział w organizacji sztabu WOŚP w Pajęcznie. Dziękuję w imieniu swoim, personelu i pacjentów Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego naszego Szpitala za hojność mieszkańców naszego Powiatu podczas 25-tego finału WOŚP.

Jestem ZA WOŚP
Jestem ZA WOŚP
4 lat temu

Czekam teraz na hejterów WOŚPu. Jesteście?

trzeźwy
trzeźwy
4 lat temu

Super sprawa! Może teraz mieszkańcy pow. pajęczańskiego zrzucą się też na brakujący aparat do USG? Na pewno się przyda.
Pozdrawiam.

Jestem ZA
Jestem ZA
odpowiedział na komentarz  trzeźwy
4 lat temu

bez serduszka nie da rady. Czym tu potem pochwalić się na fejsbuku xD

Iza
Iza
4 lat temu

Podziękowania dla wszystkich ludzi ,którzy potrafią dostrzec dobro i dzielą się z serca ponad podziałami .

palot
palot
4 lat temu

Świetna wiadomość.

Kocha Rydzyka
Kocha Rydzyka
4 lat temu

Wszystko tylko dla wośp a dla naszego kochanego Tadeusza nic nie dajecie!

1111111
1111111
odpowiedział na komentarz  Kocha Rydzyka
4 lat temu

on już mo i motor emzete tyż mo

sebastian
sebastian
4 lat temu

po co to skoro i tak ten szpital jest do zamkniecia bo gorszego syfu nie ma jak w pajęcznie głupi wypadek i tak kierują na bełchatów radomsko czy na wieluń bo w pajecznie nawet pielegniarka nie umie zastrzyku zrobić TEN SZPITAL TO KOSTNICA

XYZ
XYZ
odpowiedział na komentarz  sebastian
4 lat temu

XYZ Sebastianie czy Twoje wypociny sa wyrazem podlosci,nawyku lub innej dolegliwosci jednak zycze Ci bardzo duzo zdrowia.

1111111
1111111
4 lat temu

no to spokooko

NienawidzęWas
NienawidzęWas
4 lat temu

Gdyby nie wy tk moja babcia by żyła
Nienawidzę was

gość
gość
odpowiedział na komentarz  NienawidzęWas
4 lat temu

A któż tak skrzywdził twoją babcię?
Musimy sobie uzmysłowić, że gdy zamkną pajęczański szpital, starzy ludzie z naszej okolicy będą musieli szukać pomocy w innych placówkach. Wszyscy wiemy, jak w Polsce niechętnie przyjmuje się do szpitali starych ludzi, których w zasadzie, często z racji wieku, nie da się już wyleczyć.
U nas przyjmowani są wszyscy, głównie ze stałymi schorzeniami, wymagającymi podleczenia. To, że szpital nie wykonuje operacji, nie umniejsza jego wartości. Wiedzą o tym najlepiej ci, którym przyszło umieścić w nim swoich bliskich.
Może , oskarżając, zapoznasz czytelników z historią choroby babci? Byłoby nam łatwiej zrozumieć twoją nienawiść.

zbiórka
zbiórka
4 lat temu

Niedługo kolejny finał. Pokażmy na co Nas stać.