R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPierwsze Targi Rolno Ogrodnicze w Sulmierzycach zakończone sukcesem

Pierwsze Targi Rolno Ogrodnicze w Sulmierzycach zakończone sukcesem

Deszczowa pogoda nie odstraszyła uczestników „Targów Rolno Ogrodniczych w Sulmierzycach”, którzy tłumnie przybyli na zorganizowaną po raz pierwszy imprezę.

Organizowane po raz pierwszy wydarzenie odbyło się na nowym targowisku zlokalizowanym przy ulicach Strażackiej i Objazdowej. Urząd Gminy w Sulmierzycach pozyskała na budowę obiektu środki zewnętrzne w wysokości niemal miliona złotych. Stoiska targowe posiadają zadaszenie, które idealnie sprawdziło się podczas kapryśnej pogody w minioną niedzielę.

Na sulmierzyckie targi zjechało ponad 60 wystawców z całej Polski, prezentując swoje produkty m.in.: maszyny rolnicze, kwiaty, krzewy, drzewka owocowe i rękodzieło. Imprezie towarzyszyły występy orkiestr z Miasta Sulmierzyce oraz Gminy Sulmierzyce, zespołów Trębaczewianie, Jankowskie Wolanki, Kiełczygłowanie, pokazy tańca w wykonaniu Czadersów, Mini Czadersów oraz Mażoretek ze Strzelec Wielkich.

Każdy gość targów mógł skosztować przepysznych potraw lokalnych przygotowanych przez okoliczne stowarzyszenia oraz obejrzeć wystawę zabytkowych motocykli. Na targach obecna była Przewodnicząca Województwa Łódzkiego Iwona Koperska, która podczas swojego wystąpienia nie szczędziła słów pochwały dotyczących rozwoju gminy Sulmierzyce i działalności Wójta Gabriela Orzeszka.

fot.: UG Sulmierzyce
R e k l a m a

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Ogrodnik
Ogrodnik
5 lat temu

Super pomysł, super impreza. Brawo Sulmierzyce.

Darek
Darek
5 lat temu

Brawo😀tylko pogratulować 😀