Chciał popełnić samobójstwo. Policjanci znaleźli go w lesie

10
policja pajęczno

W piątek 4 marca około godziny 18:50 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 43-letniego mieszkańca gminy Pajęczno. Mężczyzna wcześniej poinformował rodzinę, że zamierza odebrać sobie życie.

Dyżurny jednostki skierował do działań wszystkich pełniących służbę funkcjonariuszy. Policjanci dokonali penetracji kompleksów leśnych w poszukiwaniu samochodu, którym poruszał się zaginiony. Na podstawie przeprowadzanych ustaleń funkcjonariusze wiedzieli, że mężczyzna przemieszcza się swoim pojazdem po ternie naszego powiatu.

Poszukiwania na szeroką skalę trwały do godziny 23:00, kiedy to gęsta mgła uniemożliwiła dalszą akcję. Na szczęście niedoszły samobójca nawiązał telefoniczny kontakt z siostrą. Przekazane informację pozwoliły na ukierunkowanie dalszych poszukiwań. Kilka minut po północy wyczerpanego fizycznie i psychicznie 43-latka odnalazł w lesie patrol policji. Mężczyźnie została udzielona pomoc medyczna, lekarz pogotowia skierował go do szpitala w Bełchatowie.

źródło: KPP Pajęczno
Poprzedni artykułFałszywy Policjant zatrzymany za usiłowanie rozboju
Następny artykułŻyczenia z okazji Dnia Kobiet
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

10 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Z Działoszyna
Z Działoszyna
8 lat temu

Kto to był?

Emsyrymcypyncy
Emsyrymcypyncy
8 lat temu

To ktoś z Działoszyna?

marta
marta
8 lat temu

Czy to takie ważne skąd był ten człowiek? Najważniejsze, że żyje i że skontaktował się z rodziną. Oby uzyskał opiekę lekarską i psychologiczną, bo tego mu będzie teraz najbardziej potrzeba.

Emsyrymcypyncy
Emsyrymcypyncy
8 lat temu

Jakby chcial popełnić samobójstwo to by to poprostu zrobił.Wydaje mi sie ze załamał się i chciał zwrócić na siebie uwagę, stad pomysł o popełnieniu samobójstwa,żeby wkońcu ktoś zwrócił oczy ku niemu.

marta
marta
odpowiedział na komentarz  Emsyrymcypyncy
8 lat temu

Zwracając na siebie uwagę poprzez próbę samobójczą – tak postępują zwykle nastolatkowie podcinając sobie żyły albo zażywając tabletki. Sama miałam podobny epizod w swoim życiu i doskonale rozumiem tego człowieka. Myśl o samobójstwie to najgorszy stan, myślę, że nawet gorszy od żałoby. Wierzę, że ten mężczyzna zrozumiał, że trzeba jednak walczyć o życie i stąd telefon do siostry i uratowanie go.

haha
haha
8 lat temu

Jak z Działoszyna to wcale bym się nie zdziwił gdyby brał narkotyki

Emsyrymcypyncy
Emsyrymcypyncy
8 lat temu

Marta nie tylko nastolatkowie tak postępują.Nie zgadzam się z Tobą do końca.Chłopa ruszyły wyrzuty sumienia dlatego zadzwonił do siostry, bo co miałby powiedzieć żonie? „Kochanie,zmieniłem zdanie, wracam!”? dla mnie czy doszły czy niedoszły samobójca to zwykły egoista. Jeszcze mając na uwadze fakt ze chciał zostawić rodzinę..

marta
marta
odpowiedział na komentarz  Emsyrymcypyncy
8 lat temu

Wiesz – wydaje mi się, że patrzysz z perspektywy człowieka, który (jak mniemam) nigdy nie miał wspólnego z osobą chorą na depresję, mającą stany załamania psychicznego. Wtedy nie można oceniać kogoś, że był egoistą i myślał tylko o sobie. W takim stanie ma się tak małą samoocenę, na poziomie poniżej dna, że uważa się swoją osobę za źródło nieszczęść i przyczynę swoich niepowodzeń w życiu. Samobójstwo kiedyś miało być dla mnie rozwiązaniem od męczenia się mojej rodziny ze mną, myślałam, że nic nie mogę osiągnąć, nic zdobyć i do niczego się nie nadaję. Taka jest perspektywa myślenia osób w podobnej… Więcej »

Emsyrymcypyncy
Emsyrymcypyncy
odpowiedział na komentarz  marta
8 lat temu

Marta, miałam depresję i stany załamania powracają do dnia dzisiejszego.Rozumiesz juz moje miejsce w dyskusji?

Romo
Romo
8 lat temu

On sie chcial pobawic w podchody. Nie mogli go znalezc to znudzony zadzwonil i dal im podpowiedz.