R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPolicja zaprasza na pokazowy test sprawności fizycznej

Policja zaprasza na pokazowy test sprawności fizycznej

We wtorek 14 czerwca o godzinie 13.00 na hali sportowej w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie odbędzie się pokaz testu sprawnościowego. Każdy chętny do służby w policji może się sprawdzić i poćwiczyć pokonanie toru przeszkód. Funkcjonariusze pajęczańskiej komendy omówią jak prawidłowo pokonać tor przeszkód, zaprezentują jego wykonanie oraz będą korygować błędy tym, którzy podejmą wyzwanie.

Test sprawności fizycznej to jeden z etapów postępowania kwalifikacyjnego przy przyjęciu do policji. Polega na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w maksymalnym czasie 1 minuty 41 sekund. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym pajęczańscy policjanci zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych oraz wszystkich chętnych do służby w policji na pokazowy test sprawnościowy.

– Uczniów prosimy o posiadanie przy sobie legitymacji szkolnej, pozostałych uczestników dowód osobisty oraz stój sportowy obowiązkowy do wykonywania ćwiczeń – informuje sierż. sztab. Wioletta Mielczarek.

Przyszli kandydaci będą mieć możliwość sprawdzić swoją kondycje fizyczną oraz zapoznać się i pokonać tor przeszkód. Poczynania potencjalnych kandydatów na torze monitorowane będą przez przedstawicieli pajęczańskiej komendy oraz instruktora taktyk i technik interwencji. Wszystko to po to, aby już na właściwym egzaminie skutecznie poradzić sobie z tym etapem kwalifikacyjnym. Uczestnikom spotkania towarzyszyć będą sportowcy oraz przedstawiciele władz publicznych naszego powiatu. Policja zaprasza na pokazowy test sprawności fizycznej we wtorek 14 o godzinie 13:00.

źródło i fot.: KPP Pajęczno

 

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments