R e k l a m a
Strona głównaPopularnePolicja zlikwidowała dużą plantację marihuany

Policja zlikwidowała dużą plantację marihuany

Działania pajęczańskich policjantów doprowadziły do zlikwidowania uprawy konopi indyjskich znajdujących się w okolicy miejscowości Trzebca w gminie Nowa Brzeźnica. Funkcjonariusz zabezpieczyli 122 krzewy, z których można było uzyskać ponad 2,6 kilograma gotowego narkotyku.

W czwartek 22 września pajęczańscy kryminalni ujawnili w okolicy miejscowości Trzebca gmina Nowa Brzeźnica na terenie leśnym plantację krzewów konopi indyjskich. Łącznie policjanci zabezpieczyli 122 krzaki, o wysokości od 20 do 200 cm, 110 obsadzonych w rzędach i 12 krzaków obciętych. Wstępne badanie przeprowadzone na miejscu potwierdziło, że znalezione przez kryminalnych krzewy to marihuana.

Ze 122 krzaków można było uzyskać ponad 2,6 kg gotowego narkotyku. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków jest nie mniejsza niż 80 tys. złotych.

Jest to kolejna duża plantacja w Gminie Nowa Brzeźnica, przed rokiem funkcjonariusze zlikwidowali 480 krzaków konopi indyjskich.

plantacja-marihuanyKWP w Łodzi

R e k l a m a

5 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

5 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
chamwaudi
chamwaudi
7 lat temu

TrzeBca, droga Redakcjo 😉

Polak!!!
Polak!!!
7 lat temu

W tym przypadku tez brak jest winnego??? Nie lepiej byłoby zainstalowac kamery w poblizu tych dwóch miejsc i obserwowac teren,zeby sprawdzic kto tam sie pojawia???? Czy to naprawde jest takie trudne??? Lesnicy potrafią instalowac kamery w lesie w miejscu wycinki drzew i jakos radza sobie ze złodziejami a w tutaj zawsze nie ma winnego!!!

niko
niko
odpowiedział na komentarz  Polak!!!
7 lat temu

A następnie mają czyn handlować

Ściereczka
Ściereczka
odpowiedział na komentarz  niko
7 lat temu

nie jest tajemnicą że pozniej towar antynarkotykowi puszcza w miasto… jakis konfident im to upchnie i interes sie kreci 🙂