R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoPremier Mateusz Morawiecki w Pajęcznie i Działoszynie

Premier Mateusz Morawiecki w Pajęcznie i Działoszynie [ZDJĘCIA]

Ponad pięć lat musiało minąć aby Prezes Rady Ministrów ponownie zawitał z oficjalną wizytą do powiatu pajęczańskiego. W 2014 roku Pajęczno odwiedził Donald Tusk, tym razem mieszkańcy mieli możliwość spotkać się z Mateuszem Morawieckim. Wydarzenie wzbudziło jednak falę krytyki.

Wizyta szefa rządu w powiecie pajęczańskim rozpoczęła się od zamkniętego spotkania z lokalnymi biznesmenami, gdzie premier przedstawił swoją wizję na rozwój gospodarczy kraju. Po oficjalnym wystąpieniu przedsiębiorcy mieli również możliwość rozmowy z Mateuszem Morawieckim. Następnie rządowa kolumna udała się do Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie gdzie w hali sportowej ponad 250 zaproszonych mieszkańców naszego powiatu oraz gości czekało na spotkanie z szefem rządu. Tłum przywitał Mateusza Morawieckiego gromkimi brawami. Podczas swojego wystąpienia Prezes Rady Ministrów chwalił pozytywne zmiany w naszym regionie, przekonywał o wysokiej jakości zarządzania państwem przez partię rządzącą, nie szczędząc przy tym słów krytyki opozycji. Premier nawiązał również do sławnego pajęczańskiego czołgu. Ostatnim punktem spotkania była możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia.

Wizytę premiera, można by uznać za udaną, gdyby nie pewien zgrzyt, który wzbudził potężną falę krytyki. Spotkanie z mieszkańcami miało charakter zamknięty. Wstęp miały wyłącznie wcześniej zaproszone osoby. Jak tłumaczą organizatorzy, wynikało to z faktu ograniczonej ilości miejsc.

Na salę nie zostali wpuszczeni mieszkańcy, ale co wywołało mały skandal również i członkowie PiS-u oraz startujący na posłów z listy Prawa i Sprawiedliwości Sylwia Wrzała i Mariusz Gałka. Tego dnia lokalni kandydaci do sejmu otrzymali SMS-a z zaproszeniem na wydarzenie z Komitetu Wyborczego PiS, ale kiedy przybyli na miejsce okazało się, że ich nazwisk nie ma na liście i ostatecznie nie udało im się spotkać z Mateuszem Morawieckim.

Mariusz Gałka zdecydował się o całej sprawie poinformować koordynatora wyborczego Iwonę Koperską oraz pełnomocnika okręgu Grzegorza Schreibera. Zwrócił się również listownie do premiera o natychmiastową dymisję wicewojewody Karola Młynarczyka oraz przesłał pismo do Jarosława Kaczyńskiego, w którym sugeruje przywołanie do porządku jednej z organizatorek spotkania Beaty Mateusiak-Pielucha, ponieważ uważa, że zablokowanie jego uczestnictwa w spotkaniu nie było przypadkowe.

R e k l a m a

77 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

77 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
4 lat temu

Widzę, że opozycja Pani Poseł używa rożnych chwytów przedwyborczych żeby Jej tylko zaszkodzić. Ja proponuję, żeby Pan poinformował o tym incydencje Władze Parlamentu Europejskiego. Pani Poseł była organizatorem spotkania z Panem Premierem i to do Niej należała decyzja o liczbie i uczestnictwie gości. A czy mogę zapytać dlaczego ten Pan chce natychmiastowej dymisji wicewojewody Karola Młynarczyka? Dam Panu dobra radę. Niech Pan nie zaczyna swojej kampanii od donosicielstwa na inne osoby. Traci Pan w ten sposób głosy swoich wyborców. Ja osobiście nie chciałbym , żeby taki człowiek reprezentował nasz kraj, a już na pewno nie nasz region. Naprawdę nie ma… Więcej »

Ona
Ona
odpowiedział na komentarz  Jan
4 lat temu

Zaraz się okaże, że zdaniem pana Jana zawiadomienia składane przez pana Gałkę na firmę Anita to też donosicielstwo i paskudne pomówienia. Z zakładu przecież wywożą deszczówkę czystą jak łza Posłanki Stąd.

Ania
Ania
odpowiedział na komentarz  Ona
4 lat temu

Ludzie zainteresujcie się w końcu smrodem z działoszyńskiej oczyszczalni ścieków. Jak poczujecie to wam dopiero łzy polecą.

Mieszkanka gminy
Mieszkanka gminy
odpowiedział na komentarz  Ania
4 lat temu

Czekamy na zakończenie kontroli z wioś. Jakiś dobrze poinformowany Pan twierdził, że jest taka prowadzona. Wtedy się wszystko okaże.

Stasiek
Stasiek
odpowiedział na komentarz  Ania
4 lat temu

Smród polityczny to idzie z Posmykowizny, nie czujecie.

Ania
Ania
odpowiedział na komentarz  Stasiek
4 lat temu

Chciał Pan chyba powiedzieć zaszczyt polityczny z Posmykowizny.

billyboy
billyboy
odpowiedział na komentarz  Ania
4 lat temu

CHCIAŁAŚ DZIECINKO NAPISAĆ-szczyny Z POSMYKOWIZNY??? OK!!

Stop hipokryzji
Stop hipokryzji
odpowiedział na komentarz  Jan
4 lat temu

Oho, widzę że trolle Pani Poseł już zaczęły kampanię pomówień. Swoją drogą Pani Poseł przeleżała gwizdkiem do góry całą kampanię, zignorowała prośby mieszkańców w sprawie Anity a na koniec zapytana o osiągnięcia w trakcie pełnienia mandadu powiedziała, że wprowadziła 500 + i załatwiła pieniądze na drogi (które swoją drogą zorganizował poseł P.R). No po prostu pasmo sukcesów. Natomiast nie wpuszczenie przez goryli Pani Poseł osób zaproszonych odgórnie przez KW PIS na spotkanie z premierem, ktore są dla Pani Poseł niewygodne to po prostu dno i metr mułu.

Ona
Ona
4 lat temu

Jakoś mnie akurat bardzo się podoba że się pan Gałka potrafił postawić i to jeszcze będąc kandydatem też z PiS. Dostał SMS z zaproszeniem i go nie wpuścili. Przecież widać na zdjęciach że wolne miejsca na sali jeszcze były. Każdy dobrze wie, że go nie wpuścili bo mówi głośno o sprawie tych ścieków z Anity. I każdy dobrze wie po czyjej stronie w tym konflikcie jest Posłanka Stąd. A skoro wicewojewoda razem z nią spotkanie organizowali to do kogo można mieć pretensje jak nie do organizatora? Brawo panie Gałka!

Bronek
Bronek
4 lat temu

Na sali bili brawo bo tylko tacy byli zaproszeni. Innych nie wpuszczali, nawet kandydatów z PiS. PRL bis.

Bernard
Bernard
4 lat temu

Pani Beata Mateusiak Pielucha jeszcze poslanka to szkodnik i nieudacznik regionalny. Tylko kasa się dla niej liczy.

billyboy
billyboy
odpowiedział na komentarz  Bernard
4 lat temu

NAZWISKO -zobowiązuje!!

Marian
Marian
4 lat temu

Program PiS, dla rodziny, pokój na godziny.

Michał
Michał
4 lat temu

Pan Gałka to chyba niezbyt dobrze rzeczywistość ogarnia skoro nie wie jakie są granice jego okręgu i rozwiesza swoje banery w powiecie bełchatowskim.

Ona
Ona
odpowiedział na komentarz  Michał
4 lat temu

Pokaże nam pan może zdjęcie albo wskaże lokalizację? Bo jeżeli np ten baner wisi przy granicy naszego okręgu to nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Ludzie do powiatu bełchatowskiego do pracy też dojeżdżają.

Jan
Jan
4 lat temu

Tego Pana ludzie kojarzą tylko ze ściekami. A może by dał z siebie coś więcej? W Sejmie też będzie mówił tylko o ściekach? Zbyt mało jak na posła.

Mieszkanka gminy
Mieszkanka gminy
odpowiedział na komentarz  Jan
4 lat temu

Bardziej bym powiedziała że nie ze ściekami tylko z walką przeciwko tym ściekom. Stąd właśnie tego Pana poznałam bo na jego facebooku jest ta cała sprawa opisana. Z resztą jest tam też program wyborczy i ciekawy temat o myśliwych. Profil publiczny to każdy może to doczytać, Pan również panie Janie. U pani poseł żadnego programu nie widzę poza chwaleniem się ogólnopolskimi projektami pisu.

Miejscowy
Miejscowy
odpowiedział na komentarz  Jan
4 lat temu

I kolejny troll-wpis. Wystarczy zapoznać się z programem wyborczym Pana Gałki, w którym mowa jest głownie o wyrównywaniu różnic w zarobkach między mieszkańcami miast i wsi, rozwiązania problemu ze szkodami zwierzyny leśnej czy choćby właściwym egzekwowaniu przepisów prawa. No ale po co prowadzić rzetelną dyskusje, skoro można lżyć i wykpiwać . Gratuluję poziomu…..

Mieszkanka gminy
Mieszkanka gminy
4 lat temu

Zadam to pytanie jeszcze raz. Pani poseł składała listę gości na zamknięte spotkanie przedsiębiorców z Premierem na zamku w Działoszynie. Patrzę na zdjęcia i kogo widzę? Pana P., wielkiego autora haftowanej Bitwy pod Grunwaldem, skazanego wyrokiem za oszustwo,prawą rękę właściciela Anity. No naprawdę wielki VIP. Do tego jeszcze ludzie mówią że to podobno były TW. Ile w tym prawdy to akurat nie wiem, ale na spotkanie z Premierem chyba się takich ludzi nie zaprasza, prawda? To jest reprezentant przedsiębiorców z naszego regionu? Może pani poseł też powie, że nic nie wiedziała o tym, że był zaproszony i że nic nie… Więcej »

Jan
Jan
odpowiedział na komentarz  Mieszkanka gminy
4 lat temu

Mieszkano gminy jesteś monotematyczna. Jedno i to samo piszesz. Może wymień płytę.

Mieszkanka gminy
Mieszkanka gminy
odpowiedział na komentarz  Jan
4 lat temu

Zmienię płytę proszę pana jak tylko pani poseł raczy odpowiedzieć jaką grupę przedsiębiorców z naszego regionu reprezentuje pan P. I jakie specjalne względy ma u pani poseł że dostał od niej zaproszenie. A może mi pan na to pytanie odpowie? A może tak naprawdę to ma pan na imię Adam a nie Jan?

Adam Panek
Adam Panek
odpowiedział na komentarz  Mieszkanka gminy
4 lat temu

„Szanowna” mieszkanko gminy proponuję wizytę u okulisty, aby nie mieć problemów ze zwidami. Oświadczam, że na spotkaniu z Panem Premierem Morawieckim w Działoszynie nie byłem i jeśli ktokolwiek twierdzi inaczej to najzwyczajniej w świecie KŁAMIE.
Podpisano
Adam Panek

Stop hipokryzji
Stop hipokryzji
odpowiedział na komentarz  Adam Panek
4 lat temu

Jakoś zdjęcia na profilu Pani Poseł pokazują co innego. Baaaardzo ciekawe……

Adam Panek
Adam Panek
odpowiedział na komentarz  Stop hipokryzji
4 lat temu

Tysiąc złotych temu kto pokaże moje zdjęcie na spotkaniu z Premierem w Działoszynie na zameczku.

Jan
Jan
odpowiedział na komentarz  Mieszkanka gminy
4 lat temu

Widzę, że Pani się już mota od tych wpisów na Panią Poseł. Czy chce mnie pani przechrzcić? Czy ja może z Kapłanem prowadzę dyskusję?

Ona
Ona
odpowiedział na komentarz  Jan
4 lat temu

Pani mieszkanko gminy, pomyliła się Pani. To nie Adam tylko Janusz. Tyle w temacie.

Emigrant
Emigrant
4 lat temu

Posłanka z Posmykowizny odchodzi w cień. Teraz w lokalnym PiSie karty rozdaje Koperska.

Marian
Marian
odpowiedział na komentarz  Emigrant
4 lat temu

Beata za chwilę przestanie być posłanką i zostanie na lodzie. Nie trzeba było szaleć i szkodzić.

Ania
Ania
odpowiedział na komentarz  Marian
4 lat temu

A skąd wy wiecie, że na lodzie? A może będzie na jeszcze wyższym szczycie niż jest obecnie.

Michu
Michu
odpowiedział na komentarz  Emigrant
4 lat temu

W głębokim cieniu jest jej miejsce. Miała swoją szansę ale zmarnowała. Otoczyła się pazernymi, nieodpowiedzialnymi ludźmi i to ją położyło.

Kasia
Kasia
odpowiedział na komentarz  Emigrant
4 lat temu

Ale ta pani jeszcze do Sejmu nie weszła. Lokalny PIS to który to PIS? Proszę o sprecyzowanie.

Gaweł
Gaweł
odpowiedział na komentarz  Kasia
4 lat temu

No normalny PiS i pieluchowcy.

Kasia
Kasia
odpowiedział na komentarz  Gaweł
4 lat temu

Normalny PIS to jaki jest to PIS według pana? Dla mnie PIS jest jeden w kraju i proszę się tego trzymać i nie obrażać innych.

Irena
Irena
4 lat temu

Poslanka gdziekolwiek się pojawi to wszędzie ten sam pic na wodę. Mogła by zmienić płytę, chyba że na pic ja tylko stać. Żadnej merytoryki, żadnych poważnych tematów. Po co nam taki poseł.

Adam Panek
Adam Panek
4 lat temu

A tak na marginesie to byłem na spotkaniu w sobotę w kinie Warta w Działoszynie. Spotkanie organizowane z posłami i kandydatami na posłów PiS przez senatora Seweryńskiego, posłów Rychlika i Rzymkowskiego z udziałem kandydatów Gałkę i Wrzałę. Specjalnie wymieniłem wszystkich z nazwiska bo wtedy będzie łatwiej policzyć, że na spotkaniu było 12 słownie dwanaście osób. Odliczając z tego grona panów burmistrza i radnego powiatu, to na spotkaniu było może z 7 „zainteresowanych”. Spotkanie trwało niecałą godzinę i nie zawierało porywających treści. Teraz już wiem dlaczego na spotkanie z premierem potrzebne były zaproszenia. Trzeba było napisać, że spotkanie tylko za zaproszeniami… Więcej »

Ona
Ona
odpowiedział na komentarz  Adam Panek
4 lat temu

Pewnie dlatego, że przyszli do MGDK ludzie zainteresowani trochę polityką, a do Pana Premiera przyszedł sztab wyborczy Posłanki Stąd wraz z rodzinami 😂

Jan
Jan
odpowiedział na komentarz  Ona
4 lat temu

Przecież tam wcale ludzi nie było. Jaki organizator taka frekwencja. Wiadomo kto to spotkanie zorganizował skoro było w MGDK w Działoszynie.

Ona
Ona
odpowiedział na komentarz  Jan
4 lat temu

Nie było bo tam nikt z przymusu iść nie musiał. Ludzie już mają dość tej miejscowej polityki a decyzję o tym na kogo zaglosują już dawno podjęli. Albo wcale na wybory nie pójdą. I żadne spotkania wyborcze tego nie zmienią. Nie tak jak na spotkaniu z Premierem. Żadnych ogłoszeń nie było i nagle taka frekwencja. Przecież to wiadomo że poszli tam w większości ludzie którzy musieli. Albo w obawie przed utratą wpływów i koneksji albo przed utratą pracy (na przykład w starostwie). A resztę sali wypełniły ich rodziny bo skąd niby mieli wiedzieć o takim spotkaniu z Premierem? Ludzi z… Więcej »

Adam Panek
Adam Panek
odpowiedział na komentarz  Ona
4 lat temu

Ale przyszli, nie tak jak ci z Działoszyna. Był burmistrz i jego brat i na tym kończył się kwiat lokalnej polityki.

Olek
Olek
odpowiedział na komentarz  Ona
4 lat temu

Wyszła totalna kicha z tym premierem, zresztą jak to posłance Stąd.

Adam Panek
Adam Panek
4 lat temu

Zapomniałem jeszcze dodać że TW pseudonim BIEDRONA

Mieszkanka gminy
Mieszkanka gminy
odpowiedział na komentarz  Adam Panek
4 lat temu

Gratuluję, jest się czym chwalić. A swoją drogą jak już się Pan tu na forum pojawił to może nam pan wszystkim wyjaśni jak to jest z tymi ściekami z Anity i dlaczego podobno beczki teraz jeżdżą drogą w kierunku Bobrowników?

Adam Panek
Adam Panek
odpowiedział na komentarz  Mieszkanka gminy
4 lat temu

Bo mogą??????? i dlaczego podobno.Proszę o fakty bo podobno to to pojęcie bardzo względne i podobno słyszałem że jesteś mieszkanko gminy innej orientacji obyczajowej, ale ja nie wiem bo to wszystko podobno.

Mieszkanka gminy
Mieszkanka gminy
odpowiedział na komentarz  Adam Panek
4 lat temu

Bo mogą? Firma anita się tak produkowała w tym swoim oświadczeniu, że ma tam niby jakieś pozwolenie na rolnicze zagospodarowanie ścieków i że można je znaleźć w BIP starostwa. No i po sprawdzeniu wychodzi na to że to zezwolenie nie obejmuje ŻADNEJ działki w tamtych okolicach tylko te koło Sadowców i za cmentarzem w Działoszynie. To niech Pan łaskawie wyjaśni jak mogą jeździć skoro papieru na wywóz deszczówki też nie ma?

Adam Panek
Adam Panek
odpowiedział na komentarz  Mieszkanka gminy
4 lat temu

Każdy może jechać tam gdzie chce.

Stop hipokryzji
Stop hipokryzji
odpowiedział na komentarz  Adam Panek
4 lat temu

Oho, widzę że Pan Panek jak zwykle w formie. Uważa najwyraźniej, że ludzie już zapomnieli jak to razem ze swoim mocodawcą i Panią Poseł próbował ustawić wybory samorządowe, w których to namaszczona przez nich kandydatka na burmistrza sromotnie przegrała sama ze sobą, rozsławiając w ten sposób Działoszyn na całą Polskę bardziej niż czołg Pajęczno 😂 Swoją drogą o ile dobrze pamiętam Pan Panek nieźle oberwał wtedy w sądzie…

Adam Panek
Adam Panek
odpowiedział na komentarz  Stop hipokryzji
4 lat temu

Źle pamiętasz, bo z sześciu zarzutów burmistrza został się tylko jeden i to dlatego że nie sposób było udowodnić na jednej rozprawie że zarzut był spreparowany. Więc jeśli wynik 5 do 1 uważasz za porażkę to gratuluję inteligencji.

lupa
lupa
odpowiedział na komentarz  Adam Panek
4 lat temu

Panie Panek, a czy może Pan napisać na tym forum, gdzie pan teraz pracuje???????? Bo słyszałem, że na wysypisku śmieci w Pajęcznie ???????? Prawda to ?????

Adam Panek
Adam Panek
odpowiedział na komentarz  lupa
4 lat temu

Nie pracuję na wysypisku śmieci, a to nie jest temat mojego zatrudnienia tylko wizyty Premiera Morawieckiego e naszym regionie.Więc proszę nie odbiegać od tematu, ja nie pytam np o wymiary, ale nie są z pewnością imponujące.

Jerzy
Jerzy
odpowiedział na komentarz  Adam Panek
4 lat temu

L 4…?

Michałek
Michałek
4 lat temu

Super, że premier jest tak aktywny. Codziennie czytam newsy o jego obecności w innym miejscu. Brawo !

Mateusz
Mateusz
odpowiedział na komentarz  Michałek
4 lat temu

Bajer i pic ciągle w nowych miejscach.

Gruda
Gruda
4 lat temu

Premier nie jest głową Państwa.

Wyborca
Wyborca
4 lat temu

Nie chcemy takiego posła co w ogóle nie dba o region, co mu szkodzi (zabieranie pieniędzy górniczych, OSP, blokowanie wody dla gminy Sulmierzyce, gnębienie ludzi, wysyłanie przewodniczącego rady gminy Sulmierzyce w dalekie delegacje bo bronił interesów gminy), przynoszenie wstydu (artykuł o obcokrajowcach, wykupowanie hurtem gazet bo pisały prawdę, teraz hucpa z premierem). Posłanka Stąd dba tylko o kasę. Nie sprawdziła się, kolej na innych.

Ania
Ania
odpowiedział na komentarz  Wyborca
4 lat temu

Wyborco naprawdę nie masz co innego do pisania? Ciągle, ciągle to samo. Zatrzymałeś się w miejscu. Rusz może swoim intelektem. Zanudzić się można na tym forum.

Czytelnik
Czytelnik
odpowiedział na komentarz  Ania
4 lat temu

Takie „sukcesy” trzeba przypominać żeby ludzie nie popełnili błędu sprzed 4 lat 🙂 Także pisz za siebie, mi się to nie znudzi aż do ciszy wyborczej, niech ludzie pamiętają 🙂

Greta
Greta
4 lat temu

Super, że premier znajduje czas na kampanię w swoim natłoku obowiązków!

Stefan
Stefan
4 lat temu

Dobrze, że premier widział się z przedsiębiorcami. Gospodarka to priorytet i tyle w temacie.

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Stefan
4 lat temu

I co z tego, zdoi ich podatkami.

moren
moren
4 lat temu

Uważam, że za to należy się premierowi szacunek. Obowiązki szefa rządu na pewno nie są łatwe do pogodzenia z kampanią.

ceziok
ceziok
4 lat temu

Morawiecki to dobry kandydat. Otwarciem centrum himalaizmu i programem dla śląska udowodnił, że zależy mu na regionie.

Krups
Krups
4 lat temu

Morawiecki nie ma konkurencji. Widać jak ostro pracuje nie tylko dla regionu ale i całego kraju.

Wieśniak
Wieśniak
4 lat temu

Nie przesadzajcie z tym wielbieniem premiera. Jeszcze będziecie żałować że wpędził kraj w kłopoty. Zadam pytanie, dlaczego Mateusz Morawiecki odszedł z wysokiego bankowego stanowiska za ogromne pieniądze i został premierem? Jeśli prawidłowo odpowiecie to znaczy że wiecie o co chodzi. Tylko nie piszcie że to jakiś patriotyzm i praca dla Polski. Trochę podpowiem. Z wykształcenia to historyk, szybko zrobili go bankierem, dlaczego? Teraz dostał zadanie do wykonania.

Warszawiak
Warszawiak
4 lat temu

W kancelarii premiera już żałują że dali się namówić na wizytę u Pieluchy. Premier i PiS na tej wizycie stracił. Pielucha nie dopuściła mieszkańców do premiera, zaprowadziła go do sali za którą ma postępowanie karne, niewyjaśnione właśnie to postępowanie, oceniają jej słabą pozycję w regionie. O tym wszystkim Nowogrodzka wie.

Becik
Becik
odpowiedział na komentarz  Warszawiak
4 lat temu

To wrocławski PiS wsadził premiera na minę pod tytułem Pielucha. Zresztą Beata jest na usługach dolnośląskiego PiSu. Prezesi PGE, elektrowni, kopalni. Żeby tak dbała o ludzi Stąd.

Kasia
Kasia
odpowiedział na komentarz  Becik
4 lat temu

Ale zazdrość z was kipi.

Ania
Ania
odpowiedział na komentarz  Warszawiak
4 lat temu

Warszawiak ty to jednak masz poczucie humoru. Rozbawiłeś mnie niesamowicie. Ty i informacje z kancelarii Premiera. Przestań wypisywać te dyrdymały. Powiedz wprost zazdrościsz Pani Poseł, że Pan Premier przyjął zaproszenie Pani Poseł na spotkanie się z mieszkańcami naszego regionu. Chwała Jej za to i Panu Premierowi, że w tak wielkim natłoku pracy znalazł czas na przyjazd do naszego miasteczka.
Pozdrawiam serdecznie Pani Poseł i dziękujemy za zaproszenie Pana Premiera.

Darek
Darek
odpowiedział na komentarz  Ania
4 lat temu

I co z tego, nic, zero, nul. Zal patrzeć jak ciemny lud to kupuje. Jeszcze tacy jak Ania będą kwiczeć.

Ania
Ania
odpowiedział na komentarz  Darek
4 lat temu

Darku ja nie jestem prosiaczkiem żeby kwiczeć.

Darek
Darek
odpowiedział na komentarz  Ania
4 lat temu

To się okaże.

Ldz
Ldz
odpowiedział na komentarz  Ania
4 lat temu

Z czego tu się cieszyć, Premier nie ma swojego zdania, tańczy jak mu zagrają, coś powie, to nic, potem przeprosi. I tak w kółko.

Gruda
Gruda
4 lat temu

Mateuszek – kłamczuszek. Jak można głosować na PiS? Każdy myślący człowiek widzi ich obłudę i zaklamanie

Ogarniający
Ogarniający
4 lat temu

Jak chcecie pracować na Żydów, głosujcie na PiS, jak chcecie być obywatelami trzeciej kategorii, bo pierwszą będą właściciele, oczywiście żydzi, drugą kolaboranci, których pełno dookoła a trzecią pozostali, jak tak chcecie głosujcie na PiS, itd.

Miesz
Miesz
odpowiedział na komentarz  Ogarniający
4 lat temu

O kolaboranci już są.

Karol
Karol
odpowiedział na komentarz  Miesz
4 lat temu

Na pewno wśród nich jest naczelna kolaborantka i donosiciel z Sulmierzyc.

Zbigniew
Zbigniew
4 lat temu

pielucha jak zawsze idzie po trupach do celu. Od rodziny po przyjaciół i znajomych. Jeśli jesteś przy niej teraz a nie spodoba jej się że masz inne koncepcje czy lepsza wizję to wiedz że będziesz następny do „odstrzału”

Obserwator
Obserwator
odpowiedział na komentarz  Zbigniew
4 lat temu

To złośliwa, pusta kobieta.