R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatRekordowe Targi Rolno-Ogrodnicze w Sulmierzycach

Rekordowe Targi Rolno-Ogrodnicze w Sulmierzycach [ZDJĘCIA]

Pomimo pochmurnej pogoda IV edycja Targów Rolno-Ogrodniczych w Sulmierzycach okazała się rekordowa. Do Sulmierzyc zjechała ponad setka wystawców z całej Polski.

Organizowane po raz czwarty wydarzenie odbyło się na targowisku zlokalizowanym przy ulicach Strażackiej i Objazdowej. Warto przypomnieć, że Urząd Gminy w Sulmierzycach pozyskała na budowę obiektu środki zewnętrzne w wysokości niemal miliona złotych. Stoiska targowe posiadają zadaszenie, które idealnie sprawdziło się podczas kapryśnej pogody w minioną niedzielę.

Impreza okazała się rekordowa pod względem frekwencji. Na sulmierzyckie targi zjechała ponad setka wystawców z całej Polski, prezentując swoje produkty m.in.: maszyny rolnicze, kwiaty, krzewy, drzewka owocowe i rękodzieło. Każdy gość targów mógł skosztować przepysznych potraw lokalnych przygotowanych przez okoliczne stowarzyszenia oraz obejrzeć wystawę zabytkowych motocykli przygotowaną przez ekipę Moto-Pasjonat.

Zadowolenia z wysokiej frekwencji nie ukrywał wójt Gminy Sulmierzyce Gabriel Orzeszek, który zastanawia się nad organizacją imprezy dwa razy w roku – również jesienią. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z IV Targów Rolno-Ogrodniczych. Zdjęcia autorstwa Katarzyna Grębowicz Obiektywni w Sulmierzycach

R e k l a m a

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Agata
Agata
1 rok temu

Bardzo fajna impreza i dobrze zorganizowana. Brakowało takiej w regionie.

Wystawca
Wystawca
1 rok temu

Super wykonane targi. Była możliwość prezentacji różnych ofert rolno- ogrodniczych, okazja do pokazania własnych towarów. Wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu tego super targu na ręce wójta serdecznie dziękuję.