Ruszyła akcja „Znicz”

1
policja pajęczno

Dzień Wszystkich Świętych to okres wzmożonego ruchu na drogach. Dlatego o bezpieczeństwo podróżnych na drogach powiatu pajęczańskiego będzie dbać większa niż zwykle liczba funkcjonariuszy.

Policyjna akcja „Znicz 2016” rozpoczęła się w piątek 28 listopada od godziny 14:00. Celem prowadzonych działań prewencyjnych jest zapewnienie bezpieczeństwa osobom podróżującym po drogach naszego powiatu. Policjanci w tym okresie będą pełnić służbę głównie w rejonach cmentarzy oraz na głównych ciągach komunikacyjnych. Zwiększy się znacznie ilość patroli. Funkcjonariusze będą kierować ruchem drogowym, a także wskazywać pobliskie parkingi i ułatwiać bezpieczny powrót do domu. Akcja potrwa do 2 listopada. Policja apeluje o szczególną czujność i rozwagę.

W ubiegłym roku powiat pajęczański wyróżnił się pozytywnie na tle województwa, na naszych drogach było stosunkowo bezpiecznie. Łącznie policjanci ruchu drogowego skontrolowali około 100 pojazdów. Za popełnione wykroczenia nałożyli 41 mandatów karnych i zatrzymali 9 dowodów rejestracyjnych za zły stan techniczny pojazdów.

 

Poprzedni artykułWernisaż koła fotograficznego w Sulmierzycach
Następny artykułStrzelce Wielkie. Radni przeciwni podwyżkom
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Vgfh
Vgfh
7 lat temu

Co roku rusza, tylko policji przy cmentarzach jak na lekarstwo.