R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatŚwiąteczny Kiermasz Charytatywny dla Hani

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na Świąteczny Kiermasz Charytatywny który odbędzie się w najbliższą niedzielę 3 grudnia od godz. 15.00 w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rząśni przy ul. 1 Maja 16.

Dochód z Kiermaszu będzie przeznaczony na pomoc w kosztownym leczeniu naszej Mieszkanki Hani Kucińskiej. Hania ma zdiagnozowaną padaczkę lekooporną spowodowaną uszkodzeniem genu KCNT1. Dziewczynka ma obecnie sześć miesięcy i jest pod stałą opieką specjalistów.

Gwiazdą wieczoru będzie Alicja Tracz wraz z siostrą Olą – laureatka The Voice Kids Polska. Poza tym przewidujemy bardzo liczne atrakcje, m. in. dmuchańce dla dzieci, występy szkół podstawowych z terenu gminy Rząśnia, pokazy sportów walki, występy śpiewacze i pokazy tańca ludowego, stoiska kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeń oraz wiele innych pokazów i zajęć.

Bardzo atrakcyjną pozycją programu będzie na pewno „bilet wstępu z upominkiem” – losowane upominki w postaci prezentów i voucherów ufundowanych przez lokalnych przedsiębiorców i osoby prywatne będą bardzo często naprawdę „wyjątkowe”.

Szczegóły na plakacie.

-

2
0
Podziel się swoją opiniąx