R e k l a m a
Strona głównaPopularneSzczęśliwy finał poszukiwań zaginionej kobiety

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej kobiety

Po dwóch godzinach od zgłoszenia udało się odnaleźć zaginioną 33-letnią mieszkankę powiatu pajęczańskiego. Przemarznięta kobieta została przewieziona do Szpitala w Bełchatowie.

W czwartek 19 stycznia około 7:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 33-letniej kobiety, mieszkanki gminy Działoszyn. Kobieta leczona psychiatrycznie opuściła dom nie zakładając ubrania wierzchniego. Temperatura tej nocy spadła do 10 stopni poniżej zera, dlatego policjanci natychmiast udali się w miejsce z którego wyszła kobieta i tam podjęli działania.

– W obawie o życie i zdrowie kobiety do poszukiwań zaangażowanych zostało 33 policjantów. W poszukiwania włączyło się 26 strażaków OSP i ponad 15 mieszkańców. Każdy z funkcjonariuszy otrzymał niezbędne informacje o kobiecie pozwalające na jej identyfikację. W miejscu zamieszkania policjanci wraz ze strażakami i mieszkańcami przeszukiwali pobliskie lasy. Kolejni policjanci w tym czasie patrolowali drogi i dukty leśne, i ten kierunek działań działoszyńskich funkcjonariuszy przyniósł szczęśliwe zakończenie poszukiwań – informuje rzecznik pajęczańskiej policji.

Około godziny 9:30 odnaleziono zaginioną. Policjanci dzięki śladom na śniegu udali się do lasu gdzie w odległości ponad 6 kilometrów od domu i najbliższej miejscowości przebywała zziębniętą kobieta. Następnie funkcjonariusze zabrali kobietę do radiowozu i przywieźli do miejsca zamieszkania gdzie przekazano ja pod opiekę medyczną zespołowi karetki pogotowia. Odnaleziona kobieta została odwieziona do szpitala w Bełchatowie.

fot.: KPP Pajęczno
R e k l a m a

8 KOMENTARZE

guest
8 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
poszukiwacz
poszukiwacz
5 lat temu

Kto pisze takie bzdury? Panie/Pani redaktor nikt nie będzie Cię chciał czytać jak będziesz pisać nie prawdę. Dowiedz się dokładnie co, jak o której i potem pisz. Jestem zbulwersowany tą wiadomością. –

Znalasca
Znalasca
5 lat temu

To po co to czytasz wielki poszukiwacz żenada co za kolo

Jan
Jan
5 lat temu

W jakiej to było miejscowości? może ktoś wie?

miejscowy
miejscowy
odpowiedział na komentarz  Jan
5 lat temu

Bobrowniki janie

Jan
Jan
odpowiedział na komentarz  miejscowy
5 lat temu

Tak myślałem, a ktoś mi podpowiadał, że Niżankowice

miejscowy
miejscowy
5 lat temu

Bobrowniki

Gucio
Gucio
5 lat temu

Dobrze że się odnalazła naprawdę aż strach pomyśleć