R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatTłumy na festynie dla Oskara

Tłumy na festynie dla Oskara

Kilkaset osób odwiedziło niedzielny festyn charytatywny dla Oskara Pułki. Organizatorom akcji udało się zebrać ponad 34 tysiące złotych.

Na gości charytatywnego festynu czekało wiele atrakcji. Imprezę prowadził Michał Nagielski, a na scenie mogliśmy usłyszeć takie zespoły jak Diwers Dance, 247. Crew oraz nasz lokalny duet Podolak&Sienkiewicz. Na najmłodszych uczestników zabawy czekały animacje przygotowane przez MGDK w Działoszynie oraz dmuchany plac zabaw. Licytowano gadżety przekazane przez przez gwiazdy, kluby sportowe, mieszkańców naszego powiatu, a nawet jazdę czołgiem. Każdy z gości festynu mógł również skorzystać z możliwości przejażdżki kucykiem, bryczką czy zabytkowym samochodem, jak również wyruszyć w rejs łodzią po Warcie.

Pogoda nam dopisała, ale przede wszystkim ludzie. Cieszę się, że pojawiło się tak wiele osób, które chętnie pomogły i wsparły Oskarka. Nie spodziewałam się, że dzięki organizowaniu tego wydarzenia poznam wielu wspaniałych ludzi oraz tego, że od nikogo nie usłyszałam słowa „nie”prosząc o pomoc – podsumowuje organizatorka imprezy Emilia Dąbrowna.

Pieniądze zebrane podczas wydarzenia zostały pezrkazne na leczenie małego mieszkańca Działoszyna. Oskar Pułka niemal od urodzenia walczy o każdy dzień swojego życia. Chłopczyk urodził się z bardzo skomplikowaną wadą serca. Dzięki hojności darczyńców udało się zebrać kwotę 34 550 złotych. Każdy kto chciałby wspomóc Oskara w jego walce o życie może dokonać wpłaty za pomocą strony SięPomaga https://www.siepomaga.pl/serduszko-oskara

R e k l a m a
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments