R e k l a m a
Strona głównaPopularneTłumy na Targach Rolno-Ogrodniczych w Sulmierzycach

Tłumy na Targach Rolno-Ogrodniczych w Sulmierzycach [ZDJĘCIA]

Świetna pogoda, niemal setka wystawców z całej Polski i tłumy odwiedzających, tak w skrócie można podsumować Targi Rolno-Ogrodnicze w Sulmierzycach.

Organizowane po raz trzeci wydarzenie odbyło się na targowisku zlokalizowanym przy ulicach Strażackiej i Objazdowej. Impreza okazała się rekordowa pod względem frekwencji. Na sulmierzyckie targi zjechała niemal setka wystawców z całej Polski, prezentując swoje produkty m.in.: maszyny rolnicze, kwiaty, krzewy, drzewka owocowe i rękodzieło. Każdy gość targów mógł skosztować przepysznych potraw lokalnych przygotowanych przez okoliczne stowarzyszenia oraz obejrzeć wystawę zabytkowych motocykli.

Targi uważam za bardzo udane. W roku ubiegłym z powodu pandemii zainteresowanie nie było takie jakie byśmy sobie wymarzyli. Okazuje się jednak, że taka impreza jest ludziom potrzebna, ponieważ w tym roku efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Ludzi było bardzo dużo, nie tylko z województwa łódzkiego ale także ościennych . Cieszę się bardzo, że targi się udały i liczę, że każde kolejne będą równie dobre – podsumowuje imprezę wójt gminy Sulmierzyce Gabriel Orzeszek.

R e k l a m a

10 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

10 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lat temu

Super organizacją, super wydarzenie. Tak trzymać.

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Mieszkaniec
2 lat temu

Ano jak się dba tak się ma. Brawo Wójt.

Aleksander
Aleksander
2 lat temu

A pajęczański pis znowu olał te wydarzenia. Z radości by skakali jakby się coś nie udało. Taki pajęczański pis, ale Kaczyński wie na co ich stać i będą zmiany w organizacji regionu. Koniec z tłustymi kotkami i ich żywicielami. Dość dojenia kasy i nic nie robienia.

Grześ
Grześ
odpowiedział na komentarz  Aleksander
2 lat temu

Chyba żartujesz. Będzie jeszcze więcej dojenia kasy. Kaczyński pozwala na wszystko dla utrzymania władzy. Przekręty i bezprawie teraz panuje w Polsce.
PIS władzy już nigdy nie odda. Zapamiętajcie to…

Taki pis
Taki pis
odpowiedział na komentarz  Grześ
1 rok temu

Zamiast siedzieć w Sejmie powinni siedzieć gdzie indziej. Jak idzie proces karny pieluchy w bezprawnym kraju?

Michaś
Michaś
odpowiedział na komentarz  Taki pis
1 rok temu

Po pisowsku, pod dywanem.

Konfi
Konfi
1 rok temu

Kaczyński nie ma nic do powiedzenia . Morawieckiego ktoś nadał na stanowisko premiera. Ktoś z tych najwyższych elit . Ma za zadanie rozwalić i zniszczyć Polskość. Już to pokazał przyjmując miliony UPAińców i przez PESEL im nadany zrobił z nich Polaków. Teraz to nie są już uciekinierzy a przesiedleńcy.

name
name
odpowiedział na komentarz  Konfi
1 rok temu

Serio jesteś w stanie uwierzyć że karakan który trzęsie całym pisem nie miał nic do powiedzenia przy wyborze premiera? xD Do drugiej części nawet się nie odniosę, bo szkoda moich słów i nerwów na ten bełkot. Polecam ograniczyć filmiki z żółtymi napisami.

Konfi
Konfi
odpowiedział na komentarz  name
1 rok temu

PiS ma zadane zniszczyć Polskę. Góra pis wie do czego się wynajęła a doły przekupili. Kto chce i jest ogarnięty to widzi co się dzieje i dokąd to zmierza.

Mierny ale wierny
Mierny ale wierny
1 rok temu

Co tak narzekacie na ten cały PIS? Przecież to u Was jest to całe zagłębie, to u Was wygrywa PIS. Jakich posłów gościcie u siebie ? Dlaczego nie rozliczacie swoich radnych ? Nie spotykacie ich na ulicy ? Czy tak trudno zagadnąć i porozmawiać? Niech się przed Wami tłumaczą.