W Działoszynie zlikwidowano nielegalny salon gier

6

Kryminalni z Działoszyna wraz z funkcjonariuszami Łódzkiego Urzędu Celno – Skarbowego skontrolowali salon nielegalnych gier hazardowych. Punkt mieścił się przy jednej z ulic w Działoszynie. Podczas wspólnych działań, zabezpieczono trzy nielegalne automaty.

W czwartek 28 listopada policjanci z Działoszyna przy współpracy z Łódzkim Urzędem Celno Skarbowym udali się w rejon ulicy Usługowej w Działoszynie. Istniało podejrzenie, że w jednym z budynków może działać nielegalny salon gier. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Po wejściu na teren mini kasyna zabezpieczono trzy nielegalne automaty do gier hazardowych oraz pieniądze.

Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest koncesja niezbędna do prowadzenia kasyna. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze Łódzkiego Urzędu Celno – Skarbowego. Zgodnie z Kodeksem Karnym Skarbowym za prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 oraz wysoka grzywna.

6
Odpowiedz

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
ErnestCyśhehejadiEmigrant Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
Pno
Pno

Niech się w końcu weźmie policja za tych cpunow, tak samo w Pajęcznie i Działoszynie…..

Cyś
Cyś

i trębaczewie

Emigrant
Emigrant

Kronika policyjna powiatu = Działoszyn

jadi
jadi

To teraz dilerkę rozpracujcie Mistrzowie.

hehe
hehe

Co najlepsze, wszyscy wszystko wiedzą, kto i gdzie, a policja jakoś nic z tym nie robi. 😉

Ernest
Ernest

Nieclicz na to kazdy ma rodzine … policjanci tez 😉