R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatZmarły trzy kolejne osoby zakażone koronawirusem

Zmarły trzy kolejne osoby zakażone koronawirusem

Łódzki Urząd Wojewódzki poinformował o trzech kolejnych zgonach wśród mieszkańców powiatu pajęczańskiego zakażonych koronawirusem. Wszyscy posiadali schorzenia współistniejące.

Niestety nie udało się uratować życia trójki mieszkańców powiatu pajęczańskiego zakażonych koronawirusem. Biuro prasowe Łódzkiego Urzędu Wojewódzki z przykrością poinformował o śmierci 51-letniej kobiety hospitalizowanej w szpitalu w Częstochowie oraz dwóch mężczyzn w wieku 66 i 83 lat, którzy przebywali w szpitalach w Łodzi i Wieruszowie. Wszyscy posiadali schorzenia współistniejące.

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie pajęczańskim

Jak wynika z najnowszego komunikatu Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Pajęcznie w powiecie pajęczańskim choruje aktualnie 425 mieszkańców. Liczba osób objętych kwarantanną domową wzrosła do 1219 przypadków. W izolacji domowej przebywa 395 mieszkańców. Wyzdrowiało 699 osób.

R e k l a m a

15 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

15 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Przestańcie straszyć tym Covidem
Przestańcie straszyć tym Covidem
3 lat temu

Zobaczcie jak wam robią sieczkę z mózgu i zastraszają ..umarły 3 osoby zakażone koronawirusem ale to że chorowali na jakie choroby współistniejące to już nie powiedzieli ważne że mieli tylko Covida po drugie zwróćcie uwagę na wiek to i tak były osoby starsze które jeśli by nie umarły z powodu Covida to przyczyną i tak mogły by być te choroby współistniejące lub po prostu wiek no a poza tym pokażcie statystyki ile ludzi umarło na raka białaczkę astmę lub zginęło w wypadkach a ilu ludzi umarło na Covid w sile wieku i bez chorób współistniejących

ewka
ewka
odpowiedział na komentarz  Przestańcie straszyć tym Covidem
3 lat temu

Naprawdę? Będziesz podważał smierć niechorującej na nic wcześniej 51latki? Idź do jej dzieci, męża i powiedz, że jej smierć to nic takiego, bo przecież pandemia jest wymyślona, a i tak wszyscy umrzemy.

Nie wiem, z czego wynika Twoja i wszystkich sceptyków potrzeba podważania twardych danych i nauki, ale robi się to niebezpieczne. Pomijając fakt, że jest zwyczajnie śmieszne

Pajęczno mój dom.
Pajęczno mój dom.
odpowiedział na komentarz  ewka
3 lat temu

Zapewne, być może, a i wielce prawdopodobne, że covid niebezpieczną chorobą jest. Ale zgadzam się z „przestańcie straszyć tym covidem”, że nagle zapomina się o chorych na inne niebezpieczne, śmiertelne i ciężkie choroby. Nagle ci ludzie często nie mogą oczekiwać na jakąkolwiek pomoc. Mało tego, statystyki dot. zgonów na inne choroby są pomijane, ignorowane, ba! Takie nowotwory…od dawna znanych jest wiele czynników, jak np.”chemia” w żywności.ktora przyczynia się do cierpienia wielu,wielu ludzi, ale jakoś do tej pory bardzo trudno jest z niej zrezygnować, przecież kasa ważniejsza niż jakiś kolejny chory przypadek…można by dużo pisać na ten temat…nie dajmy się zwariować,… Więcej »

ewka
ewka
odpowiedział na komentarz  Pajęczno mój dom.
3 lat temu

Jak najbardziej zgadzam się z tym, że inne choroby nadal występują i nadal są niebezpieczne. Problem z covidem jest taki, że w sytuacji w której pozostawimy go „samopas” i nie będziemy stosowali żadnych ograniczeń, rozpanoszy się on zupełnie. Oczywiście w wielu przypadkach jest to choroba bezobjawowa, przechodzona łagodnie, ale dla wielu osób stanowi ona śmiertelne zagrożenie i wymaga leczenia szpitalnego. Nasza ochrona zdrowia jest od wielu lat skrajnie niedofinansowana, o czym pracownicy medyczni alarmują od dawna. W sytuacji krytycznej, jaką niewątpliwie jest covid, cały system się załamuje i nie jest w stanie pomóc pacjentom – zarówno covidowym, jak i tym,… Więcej »

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  ewka
3 lat temu

System zdrowia robi się coraz bardziej niewydolny z powodu niedofinansowania i organizacji. Mamy przykład choćby w Pajęcznie, jak szpital funkcjonował dobrze to PiS musiał mieszać. Tak jest wszędzie, najpierw trzeba być wyznawcą PiS, później stanowisko. Nieważne, że bez pojęcia i nieudacznik. Z takim podejściem będzie tylko gorzej. Tak samo w innych dziedzinach. Zobaczcie co dzieje się z energetyką jak misiewicze na nią wskoczyli. Za takie rzeczy powinien być kryminał, ale tak by było w normalnym kraju.

Grzegorz
Grzegorz
odpowiedział na komentarz  Wyborca
3 lat temu

Nie dość, że bez pojęcia, nieudaczniki to jeszcze złodzieje.

ewka
ewka
odpowiedział na komentarz  Pajęczno mój dom.
3 lat temu

Proszę również spojrzeć na europejskie statystyki liczby lekarzy na 1000 mieszkańców. Niestety jesteśmy od dawna w ogonie Europy, a obecna sytuacja tylko ten fakt uwypukliła i pokazala, jakie niebezpieczeństwa to za sobą niesie.

ja,
ja,
odpowiedział na komentarz  ewka
3 lat temu

Lewacy i POkurcze wypchnęli płacami lekarzy i pielęgniarki na zachód a teraz larum bo PIS ,ale wyszkolenie w tych zawodach to min 5-lat ,i kto rozwala Polskę !!!

Dorota
Dorota
odpowiedział na komentarz  ja,
3 lat temu

Zważ że PiS rządzi 6 rok, miała być dobra zmiana a jest wielka kicha. Tylko miliardów długu przybyło. Jeszcze więksi złodzieje jak poprzednicy.

Słyszałem o takim przypadku
Słyszałem o takim przypadku
3 lat temu

Wcale bym się nie zdziwił gdyby lekarze podbijali statystyki o Covidzie przy zgonach dawają rodzinie zmarłego dokument do podpisu że powodem zgonu był Covid i rodzina dostaje za to kasę a szpital może zawyżyć sobie statystyki że mają dużo Covidowców i dostawać za to kasę na podwyżki w końcu są na pierwszej linii frontu tak się kręci hajs na urojonej pandemi grunt że niewolnicy chodzą na smyczy zakazów i nakazów

Polak
Polak
odpowiedział na komentarz  Słyszałem o takim przypadku
3 lat temu

Przecież Morawiecki wydał rozporządzenie na początku listopada, które zmienia liczenie chorych i podbija statystyki. Wychodzi na to że władzy zależy na podnoszeniu statystyk i szerzenie strachu. Po co to robi?

Czegoś nie rozumiecie ??
Czegoś nie rozumiecie ??
odpowiedział na komentarz  Polak
3 lat temu

Po to żeby pieniądze za maseczki płyny do dezynfekcji i szczepionki które guzik i tak dadzą zasilały budżet państwa pieniądze z naszych podatków już nie wystarczą …krótko mówiąc Polska tak jak cała Unia Europejska właśnie ZBANKRUTOWAŁA i po to jest wywołana ta urojona pandemia by rozsiać panikę żeby nabić forsę branży medycznej która dzieli się zyskami z budżetem państwa

Damian
Damian
odpowiedział na komentarz  Czegoś nie rozumiecie ??
3 lat temu

Napewno budżet państwa, czy może konta pisowskich nieudaczników?

ewka
ewka
odpowiedział na komentarz  Słyszałem o takim przypadku
3 lat temu

Zacznij czytać bajki lepszej jakości:)

Sołtys
Sołtys
odpowiedział na komentarz  ewka
3 lat temu

Obudź się z pisowskiej rzeczywistości, chyba, że razem z nimi doisz nienależną kasę.