R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoZnamy nazwisko nowej dyrektor Zespołu Szkół w Pajęcznie?

Znamy nazwisko nowej dyrektor Zespołu Szkół w Pajęcznie?

Sylwia Nowak-Miedzińska została rekomendowana przez Komisję Konkursową na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie. Teraz jej kandydaturę musi zatwierdzić Zarząd Powiatu.

Przez ostatnie pięć lat na stanowisku dyrektora pajęczańskiego Zespołu Szkół zasiadła Iwona Stefanek, zastępując na tym miejscu Marka Szydłowskiego. W związku z kończącą się kadencją szefowej Zespołu Szkół Starostwo Powiatowe ogłosiło konkurs na to stanowisko. Do starostwa wpłynęły trzy kandydatury:  aktualnej dyrektor Iwony Stefanek, Sylwii Nowak-Miedzińskiej oraz Moniki Dyrek.

Komisja Konkursowa pod przewodnictwem radnej Violetty Wanat-Sobczak zapoznała się z ofertami i przeprowadziła rozmowy z kandydatkami, które przystąpiły do konkursu. Spośród zgłoszonych ofert członkowie komisji wybrali kandydaturę Sylwii Nowak-Miedzińskiej. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że zwyciężczyni konkursu wygrała zdecydowaną większością głosów, na dziesięciu członków komisji, aż osiem osób zagłosowało za wyborem Nowak-Miedzińskiej.

Wyłoniona w konkursie dyrektor jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Od wielu lat związana z Zespołem Szkół w Pajęcznie gdzie pracowała na stanowisku nauczyciela fizyki, matematyki i przyrody.

We wtorek 14 czerwca Zarząd Powiatu podejmie uchwałę w sprawie zatwierdzenia lub unieważnienia konkursu. Jeśli zarząd zatwierdzi kandydaturę rekomendowana przez Komisję Konkursową, nowa dyrektor obejmie stanowisko 1 września.

R e k l a m a

15 KOMENTARZE

guest
15 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
no cóż
no cóż
5 lat temu

Szkoda że nie ma sylwetki pani Sylwi

P-no
P-no
odpowiedział na komentarz  no cóż
5 lat temu

no cóż …… tobie sie chyba konkursy pomylily 🙂

gzik
gzik
odpowiedział na komentarz  no cóż
5 lat temu

90-60-90

nic
nic
5 lat temu

ta baba nie nadaje się na Dyrektora.

super
super
5 lat temu

świetnie, każda lepsza od tej jędzy Stefanek

ola
ola
5 lat temu

zadna mi nic nie zawinila ale ciesze sie ze pani sylwia wygrala gdyz jest przefajna osoba

mieszkaniec
mieszkaniec
5 lat temu

Gratulacje, nie znam osobiście ale ma Pani Dyrektor szansę poprawić notowania szkoły. Według mnie to w szkole się wszystko kręci dzięki Pani Szczerkowskiej. Może nawet chór powróci. Samorząd musi zrozumieć, że oszczędzanie na szkole to okradanie dzieci z szansy w przyszłym życiu. Patrząc na Działoszyn to najlepszy Dyrektor nic nie może jak taka Pani Słonina zniszczy funkcję edukacyjno/społeczno/kulturową szkoły! Można się nie zgadzać, ale rozwój duchowy (parafia) i myślowy/wiedzy/mentalny (szkoła) określą jakie będziemy mieli przyszłe pokolenia (nasze dzieci), szkoda to zmarnować dla paru groszy dla pewnej pani, Życzę powodzenia w realizacji misji szkoły jako przyjaznego dzieciom i nauczycielom miejsca, które… Więcej »

gosc
gosc
5 lat temu

czy to dobra zmiana?

P-no
P-no
odpowiedział na komentarz  gosc
5 lat temu

gosc ….. oby nie, bo to nam na dzien dzisiejszy na dobre nie wychodzi…:-)

ołówek
ołówek
odpowiedział na komentarz  P-no
5 lat temu

Z czym taka krzywda się Tobie dzieje? 🙂

ABC
ABC
odpowiedział na komentarz  gosc
5 lat temu

Tak 😛 jeśli chodzi o macki to z tej samej, dobrej strony 😛

absolwent
absolwent
5 lat temu

Wreszcie totalitaryzm w tej szkole się skończy!Stefankowa nie powinna pracować z ludźmi bo nie zna słów ” szacunek do drugiej osoby” , nie ważne z kim rozmawiała czy z uczniem , rodzicem czy nauczycielem tak potrafiła poprowadzić rozmowę że rozmówca czuł się jak nic nie warte g… tylko ona jest ważna i tu rządzi ! Ale na szczęście dla wszystkich koniec tych rządów!!!! Brawo pani Sylwio! Powodzenia!

Mieszkanka ;)
Mieszkanka 😉
odpowiedział na komentarz  absolwent
5 lat temu

popieram w 200 %

Ghh
Ghh
odpowiedział na komentarz  absolwent
5 lat temu

Zgadzam się. Wyżej sra niż dup.. ma

dfgfg
dfgfg
odpowiedział na komentarz  absolwent
4 lat temu

racja