R e k l a m a
Strona głównaPopularnePoważny pożar w Elektrowni Bełchatów

Poważny pożar w Elektrowni Bełchatów

Kilkanaście zastępów straży pożarnej walczy z pożarem jaki wybuchł dzisiaj w Elektrowni Bełchatów.

W sobotę około godziny 11 na terenie Elektrowni Bełchatów w Rogowcu (gmina Kleszczów) doszło do pożaru taśmociągu. Z ogniem walczy kilkanaście zastępów straży pożarnej. Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń zapalił się taśmociąg doprowadzający węgiel do bloku 14. Obecnie nie wiadomo, czy blok 14 funkcjonuje normalnie. Niestety z powodu znacznej wysokości obiektu – niemal 30 metrów – akcja gaśnicza jest utrudniona. Strażacy wstępnie ugasili ogień, ale sytuacja pożarowa nie jest jeszcze opanowana. W tej chwili nie ma informacji o ofiarach.

Dziś, o godz. 11.00, zapalił się węgiel transportowany do bloku 14 w Elektrowni Bełchatów. Trwa akcja gaszenia ognia, z udziałem 9 zastępów zakładowej oraz państwowej straży pożarnej. Przyczynę pożaru wyjaśni powołana w tym celu specjalna komisja – czytamy w komunikacie spółki PGE.

W tym tygodniu to już drugie feralne wydarzenie dotykające Polską Grupę Energetyczną. W poniedziałek 10 z 11 bloków energetycznych Elektrowni Bełchatów zostało wyłączonych na skutek awarii. W tym czasie konieczne było importowanie energii z Niemiec, Szwecji, Czech i Słowacji.

AKTUALIZACJA:
PGE GiEK S.A. przesłał do nas komunikat informujący o zakończonej akcji gaszenia pożaru w Elektrowni Bełchatów:

Ugaszony został pożar w Elektrowni Bełchatów. W tej chwili energię elektryczną produkuje jeszcze blok nr 14 o mocy 858 MW, jednakże ze względu na przerwanie ciągu podawania węgla do tej jednostki, zostanie ona wyłączona po wyczerpaniu zapasów węgla, którymi obecnie dysponuje.
Informuję, że aktualnie w Elektrowni Bełchatów, oprócz bloku o mocy 858 MW energię elektryczną produkuje jeszcze 5 bloków energetycznych, każdy o mocy około 390 MW. Produkcja energii odbywa się zgodnie z zapotrzebowaniem PSE. Dodatkowo Elektrownia Bełchatów dysponuje czterema blokami energetycznymi o łącznej mocy około 1600 MW, które stanowią rezerwę dla krajowej sieci elektroenergetycznej i w każdej chwili, na wniosek PSE, te jednostki będą mogły zostać uruchomione. Nie ma żadnego zagrożenia niedoboru energii elektrycznej w sieci.
Przyczynę pożaru zbada komisja, powołana w tym celu.

R e k l a m a

121 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

121 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
2 lat temu

Brawo dla pani poseł pieluchy. Pieluchowcy górą.

Czerwony pis
Czerwony pis
odpowiedział na komentarz  Janek
2 lat temu

Wygaszanie i wymieranie w Polsce idzie świetnie. Tak jak zleceniodawcy chcą.

Xxccc
Xxccc
odpowiedział na komentarz  Janek
2 lat temu

Co ma p.Pieluchowa do pożaru? Gościu obrażasz wszystkich A za to grozi kara Tobie jak I adminowi za publikowanie takich komentarzy….

Jaś
Jaś
odpowiedział na komentarz  Xxccc
2 lat temu

A kto nawpychał misiewiczów bez pojęcia i potrzeby firm do PGE, mam ich tu wypisać? To co dzieje się w tych firmach teraz jest pokłosiem tych zatrudnień. Xxccc nie udawaj greka i nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. Posłanki zatrudniały ludzi na wyścigi. Prawda i efekty takich działań powoli wyłażą. Tak to wygląda moim zdaniem. Nikt tu nikogo nie obraża. Posłanka jest osobą publiczną i musi liczyć się z krytyką.

Macuga
Macuga
odpowiedział na komentarz  Xxccc
2 lat temu

Ochłoń troliku

Wojtek
Wojtek
odpowiedział na komentarz  Xxccc
2 lat temu

Xxccc – boli, że każdy może się wypowiedzieć i napisać co myśli o pisie? boli, że brudy wychodzą na wierzch? pisowcom najbardziej by pasowało, żeby jedyną formą przekazu była telewizja i radio w których nikt nie może nic skomentować a cała narracją kieruje jedyna słuszna partia… tęsknicie chamy za cenzurą. adminowi grozi kara za to, że inni piszą co myślą? żałosne

Elo
Elo
odpowiedział na komentarz  Xxccc
2 lat temu

Albo co ma prezydent milionowego miasta do pęknięcia położonej lata temu rury kanalizacyjnej? No,chyba że mu się udowodni, że zanurkował w ściekach lub odkopał ją i własnoręcznie uszkodził

Tymek
Tymek
odpowiedział na komentarz  Janek
2 lat temu

Więcej pieluchowców w pge, szybszy koniec.

Miejscowy
Miejscowy
2 lat temu

Za mało nauczycieli pozatrudniali na elektrownię.

Miki
Miki
odpowiedział na komentarz  Miejscowy
2 lat temu

„w elektrowni” kretynie

Beti
Beti
2 lat temu

Za misiewiczów, nieudaczników wsadzonych po kasę powinny odpowiadać posłanki. Przecież powinne dbać o majątek państwowy. Marnotrawstwo i dziadostwo na potęgę. Ostrołęka, Turów, Bełchatów.

Waldi
Waldi
2 lat temu

A czy ruda dycha pojechała gasić?

He he he
He he he
odpowiedział na komentarz  Waldi
2 lat temu

Co masz na myśli?

grzesiek
grzesiek
2 lat temu

Polska w ruinie – PiS dotrzymał słowa.

Pisia
Pisia
2 lat temu

Misiewiczom w pge idzie świetnie, ale nie robota tylko dojenie kasy. Taki Dawidek od złośliwca nauczyciela nie dał rady. Brawo Pielucha, same świetne nominacje. Co by w tym pge bez Ciebie zrobili.

Huahua
Huahua
odpowiedział na komentarz  Pisia
2 lat temu

A w czym nie dał rady?

Wyborca PiS
Wyborca PiS
2 lat temu

Kocham wasze komentarze już nie mogę się doczekać by ponownie zagłosować na PiS 😁

Magda
Magda
odpowiedział na komentarz  Wyborca PiS
2 lat temu

Jak bym miała twój poziom też bym się nie mogła doczekać. Swój swojego wybiera.

Z....
Z....
2 lat temu

A to nie na kopalni?

Wojtek
Wojtek
2 lat temu

jestem zwolennikiem atomu ale jak patrzę co się odwala na tej elektrowni to chyba jednak zdecydowanie nie dorośliśmy do takiej technologii, na obecnym poziomie pozostaje nam tylko palić w piecu tak jak robi się to od wieków. to są efekty działania pis’u (posady i stanowiska), nie liczą się kompetencje. mierny ale wierny…. polonista ledwo dostał się na stołek i już jego zięć tam wylądował…. przypadek? ***** ***

Kelnereczka z Wodnika
Kelnereczka z Wodnika
odpowiedział na komentarz  Wojtek
2 lat temu

Polonista to wybuduje atom, ćwiczy teraz w energetyce jądrowej. Na sprawach jądrowych zna się wyjątkowo, takiego fachowca ze świecą szukać. Ale zięcia od budowy przyczep w Wieluniu głównym specjalistą w elektrowni zrobił. Znajomy opowiadał, że nie wiedzieli co z nim zrobić. Pojęcia nie miał ale wywaloną kasę ma. Polonista rodziców zięcia też ustawił, a Januszek nie jest zbyt kumaty. Ale innych gnoił. Pojechali i po nim. Dyrektorem się bywa a h..em zostaje się na zawsze.

Wojtek
Wojtek
odpowiedział na komentarz  Kelnereczka z Wodnika
2 lat temu

wstydu ten facet nie ma, taki zaciąg zrobić z własnej rodziny… ale przynajmniej jedną dobrą rzecz można o nim napisać – o swojej rodzinie pamięta. szkoda, że kosztem innych… w głowie się nie mieści nepotyzm na taką skalę, i jak w tym kraju ma być dobrze? zamiast kompetencji liczą się powiązania rodzinne, to jest ta dobra zmiana? wartościowi i mądrzy ludzie wyjeżdżają za granicę aby znaleźć uczciwą pracę bo tutaj możesz być Einsteinem ale jak nie zapiszesz się do pis’u to cię nawet jako weźnego nie zatrudnią… ***** ***

Hę?
Hę?
odpowiedział na komentarz  Wojtek
2 lat temu

Nie chce robić zamieszania w tym szczuciu, ale akurat rodzice zięcia pracowali tam od lat… Akurat to oskarżenie jest bezpodstawne.

Wojtek
Wojtek
odpowiedział na komentarz  Hę?
2 lat temu

dzięki za sprostowanie, to zmienia trochę postać rzeczy. nie jest tak źle, jak myślałem ale dobrze wcale. Kelnereczka z Wodnika chyba coś tam źle usłyszałaś… może więc rodzice zięcia załatwili poloniście posadkę? a może posłanka stąd? a może był najlepszy w konkursie widmo i dostał ją uczciwie? kto wie… ogólnie cała ta elektrowni i kopalnia działa jak dobrze prosperująca firma rodzinna, bez koneksji się tam nie dostaniesz. i nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie była to spółka państwowa

Blokowy
Blokowy
odpowiedział na komentarz  Hę?
2 lat temu

Bezpodstawne? Trzy razy w roku podwyżki i awanse a inni 10 lat czekają. Żeby jeszcze byli jacyś wybitni, he, he. Pierwszym co miał w d..ie kodeksy etyki był właśnie nauczyciel, w wielu sprawach. To wyjątkowy złośliwiec. A za awans zięcia na tak wysokie stanowisko bez doświadczenia to cała elektrownia się za głowę łapała. Zresztą wielu nieudaczników wsadził do roboty o której nie mieli najmniejszego pojęcia, po to chyba aby doili kasę i donosili.

Magda
Magda
odpowiedział na komentarz  Hę?
2 lat temu

A co prawda boli?

Dojna zmiana
Dojna zmiana
odpowiedział na komentarz  Hę?
2 lat temu

Nikt nie mówi, że nie pracowali, ale nikt nie dostaje awansów kilka razy w roku, i to w roku w którym na stołek wskoczył teść syna. Nie broń dziadostwa, chyba, że siedzisz w nim.

Sebastian
Sebastian
2 lat temu

Jedyne co pisowi wychodzi bardzo dobrze to wygaszanie Polski, niszczenie wszystkiego co jeszcze jakoś funkcjonuje, gwałtowny wzrost umieralności i oczywiście dojenie na potęgę kasy. Teraz wychodzą zaniendbania i brak kompetencji w energetyce.

Konfi
Konfi
odpowiedział na komentarz  Sebastian
2 lat temu

W Jaworznie właśnie zaprzestali budowy nowego szybu. A tak hucznie Szydło otwierała budowę w 2017r. 0,5 miliarda złotych utopione. Elektrownia Ostrołęka 1,5 miliarda w błocie, Orlen zadłużenie za Obajtka 12 miliardów, Turów trzeba zamknąć bo nieudolność, nawet ambasadora w Czechach od roku nie ma. Bełchatów awarie i pożary. Liczba zmarłych i chorych na inne choroby niż grypa gwałtownie rośnie. Pytanie, co jeszcze musi się stać aby pisiorów odizolować od reszty społeczeństwa, no co? A co wielmożna posłanka Stąd na to, no co? Czy to wszystko było zamierzone czy nieudolność, niegospodarność, złośliwość, itd?

Diagnoza
Diagnoza
odpowiedział na komentarz  Konfi
2 lat temu

Patologia, dziadostwo, propaganda, oszustwo, marnotrawstwo, szkodzenie, bezkarność+. Teraz jeszcze ten pisi nieład. Dawno mówiłem, że to grabarze Polski.

,,Wungiel''
,,Wungiel''
2 lat temu

Tak to jest zamiast wydawać pieniążki na konserwację i modernizację, co chwila zmiany ludzików i odprawy

Macuga
Macuga
2 lat temu

Nikt nie lubi PiSu, ale jednak ktoś na tych ch🤫🤫🤫i głosuje.

Ignac
Ignac
odpowiedział na komentarz  Macuga
2 lat temu

No chamska hołota jak mówi Jaro.

Ruda franca
Ruda franca
odpowiedział na komentarz  Ignac
2 lat temu

Głosują ci co doja kasę, jak Dycha i inni grabarze regionu. Przyjdzie czas rozliczeń.

Wojtek
Wojtek
odpowiedział na komentarz  Macuga
2 lat temu

wyborcy pisu to w głównej mierze emeryci a oni raczej nie przeglądają internetu. ale idź do kościoła i powiedz coś na pis a cię różańcem uduszą

Ewa
Ewa
odpowiedział na komentarz  Wojtek
2 lat temu

Wojtyś wara tobie od kościoła i emerytów. Na przyszłość nie wycieraj swojej brudnej gęby o kogokolwiek.

Ewa
Ewa
odpowiedział na komentarz  Macuga
2 lat temu

Pajacu mów za siebie. Ja akurat kocham PiS i co mi zrobisz?

Ja tylko pytam
Ja tylko pytam
2 lat temu

Do wszystkich hejtujących pis prośba o argumenty na kogo w takim razie głosować w najbliższych wyborach.

Polak
Polak
odpowiedział na komentarz  Ja tylko pytam
2 lat temu

Dobre pytanie. Poważni ludzie nie chcą iść do polityki bo tam trzeba się przeważnie zeszmacić. To grupa oszustów, kłamców, zdrajców i złodziei ( tak w 90 %). Ale ktoś rządzić musi. Powinna być poważna odpowiedzialność za to co się robi a nie bezkarność. Posłanka chyba 9 rok ciągnie swoją sprawę karną za starostowanie, przecież to nie jest normalne, i to w partii co ma w nazwie prawo i sprawiedliwość. To wyjątkowa obłuda. Piłsudski w 1921 roku nie mógł dać rady z korupcją i dziadostwem, wprowadzili karę śmierci za takie sprawy. Po 1990 roku pierwsze co zrobiła nasza władza, zniosła karę… Więcej »

Po drugiej stronie
Po drugiej stronie
odpowiedział na komentarz  Ja tylko pytam
2 lat temu

Na Skandynawów
W końcu mielibyśmy praworządne państwo!!!

Czarek
Czarek
odpowiedział na komentarz  Po drugiej stronie
2 lat temu

Może, przecież PiS nas już sprzedał, jeszcze gorzej jak PO.

Z Turowa
Z Turowa
2 lat temu

Ale zadyma w sprawie Turowa, który premier mówi prawdę, polski czy czeski, bo jeden na pewno kłamie. A przy okazji widać jak pge podchodzi do szkód górniczych. U nas to samo, kopalnia zabrała wodę i ociąga się z naprawa szkód a gmina Sulmierzyce musi kupowac wodę od sąsiadów, Lgoty, Strzelec, Rzasni. Tylko pasuje wystąpić do TSUE. Poza tym to jeszcze przysłużyla się posłanka Stąd jak mówił ówczesny dyrektor kwb Marian R. Po pisowsku, szkodzić ile się da.

Jacek
Jacek
odpowiedział na komentarz  Z Turowa
2 lat temu

Przeczytajcie w Rzeczpospolitej jak PiS olewal Czechów a teraz trzeba bulic miliony euro. Sasin mówi ze mamy rację to po co mamy płacić. Banda klamcow i oszustwow. W pisie to norma.

Generał Górniczy
Generał Górniczy
odpowiedział na komentarz  Jacek
2 lat temu

A gdzie jest posłanka Stąd, taka wielka energetyczka, wspierająca energetykę węglową, budująca odkrywkę Złoczew?

123
123
2 lat temu

Polska sprzedana za 500zł

Dojna zmiana
Dojna zmiana
2 lat temu

No i co Mateuszek klamczuszek oszukal mowiac ze z Czechami załatwił sprawęTurowa a tu naliczanie kar czyli znowu kupa pisowska. Kiedy go rozlicza za te kłamstwa. Jak kłamie to kiedy mówi prawdę.

Generał
Generał
odpowiedział na komentarz  Dojna zmiana
2 lat temu

Prezes PGE ogłosił wczoraj terminy wygaszania Elektrowni Bełchatów. Brawo PIS, brawo Mateusiak Pielucha. Jesteście gorsi od tych z PRL, bo oni zbudowali ten region, dali ludziom lepiej żyć a wy to wszystko likwidujecie. Ludzie powinni was pogonić daleko Stąd albo deportować jak to mówi Beata. Takie jest moje zdanie. To niesłychane jak oszukujecie wyborców.

Znachor
Znachor
odpowiedział na komentarz  Generał
2 lat temu

Pisiory wykończa wszystko. Nie ma takiej sprawy której by nie sknocili. Pisowska katastrofa.

Gregor
Gregor
odpowiedział na komentarz  Generał
2 lat temu

To mi się podoba, deportować pisiorow, z naczelna deportantka stond.

Koron
Koron
2 lat temu

Ciekawe czy Dycha wczoraj na manifestacji w Warszawie była w koronkowych majtkach? Wyjazd zobowiązuje.

Yeżyk
Yeżyk
odpowiedział na komentarz  Koron
2 lat temu

Pewnie tak, gdzieby taką okazję przepuściła.

Marek
Marek
odpowiedział na komentarz  Yeżyk
2 lat temu

Chłop żywemu nie przepuści, przepraszam, baba. A Gabi majtki wypierze.

Pisia
Pisia
2 lat temu

Podobno koleżankę Pieluchy Wiolete z gieksy wywalaja, kolejnego pisowskiego nieudacznika. Na mieście mówią że łyska chce wsadzić na jej miejsce. Kotkom by się poprawiło.

Aga
Aga
odpowiedział na komentarz  Pisia
2 lat temu

Przecież kotki nie mają tak zle, Łysek je odwiedza.

Blondi
Blondi
odpowiedział na komentarz  Pisia
2 lat temu

Gdzie takiego gamonia i nieudacznika na prezesa, no ale w pisie nie takich wsadzają na stołki.

Ula
Ula
odpowiedział na komentarz  Blondi
2 lat temu

To Sulmierzyce nie będą zadowolone 😉

Spec
Spec
odpowiedział na komentarz  Ula
2 lat temu

Pajeczanski pis już się cieszy, przecież to wyjątkowe zlosliwce.

Benedykt
Benedykt
odpowiedział na komentarz  Spec
2 lat temu

Tak samo jak tym co stało się w Rząśni. Jak ktoś ma złośliwość w genach to inny nie będzie. Ale karma wraca.

Bożena
Bożena
odpowiedział na komentarz  Benedykt
2 lat temu

U nich liczy się tylko cpanie, chlanie i r.chanie.

Ewa
Ewa
odpowiedział na komentarz  Bożena
2 lat temu

Bożenka skoro wie to widać że uczestniczy w tych
balangach?

Tomasz
Tomasz
odpowiedział na komentarz  Pisia
2 lat temu

Niezły żart 🙂

Sylwia
Sylwia
2 lat temu

Czy ty aby nie jesteś z tego sfiksowanego pajęczańskiego pisu co to seksuje dookoła?

Ewa
Ewa
odpowiedział na komentarz  Sylwia
2 lat temu

A co żal d…ściska z zazdrości?

Becik
Becik
2 lat temu

Co posłanka stąd na sprawę wody w Czechach i kopalni Turow. Może pomogła by rozwiązać sprawę tak jak w Sulmierzycach. Beata rusz dupe i zrób coś.

Romek
Romek
odpowiedział na komentarz  Becik
2 lat temu

Premier powinien zabrać na negocjacje z Czechami Beatę, ona wie jak to rozwiązać na przykładzie gminy Sulmierzyce.

Sołtys
Sołtys
odpowiedział na komentarz  Romek
2 lat temu

Złośliwce to niczego nie rozwiążą, tylko działać na szkodę potrafią.

Marek
Marek
odpowiedział na komentarz  Romek
2 lat temu

Były dyrektor kwb Marian R mówił że klucz od waszej wody jest w Pajecznie u posłanki.

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  Marek
2 lat temu

To wszyscy dawno wiedzą kto robi na poprzek gminie Sulmierzyce i jej mieszkańcom.

Sulimir
Sulimir
odpowiedział na komentarz  Marek
2 lat temu

Do tej pory kwb tej wody co pompuje do morza nie udostępniła gminie Sulmierzyce pomimo zawartej 3 lata temu umowy. A to jest ewidentnie szkoda górnicza. Podobno naczelny inwestycyjny od Pieluchy nie każe swoim pracownikom się spieszyć z tym zadaniem. I nie ma się co dziwić Czechom, że pozywa Polskę do TSUE. Tak postępuje PGE i PIS.

Serio
Serio
2 lat temu

Rozmowy z Czechami w sprawie Turowa nie idą dobrze, Beata angażuj się bardziej, przecież masz doświadczenie w takich sprawach, jak choćby w gminie Sulmierzyce. Załatwiłaś z wodą na cacy. Mieszkańcy ci tego nie zapomną.

Janek
Janek
odpowiedział na komentarz  Serio
2 lat temu

W zwalnianiu kompetentnych i wartościowych osób a wsadzaniu na stołki nieudaczników też ma doświadczenie. Mierny, bierny ale wierny.

Tadeusz z Turowa
Tadeusz z Turowa
odpowiedział na komentarz  Janek
2 lat temu

Wiadomo, po pisowsku. Najważniejsze aby zaszkodzić.

gosc
gosc
odpowiedział na komentarz  Tadeusz z Turowa
2 lat temu

turów głosował na tuska a tusek z kolesiami zagłosowali przeciw turowi O CO CHODZI chcieli tuska to maja!! powinno sie ich zostaiwc niech sie zwroca do tuska niemca i ruskiego donosicieli i folksdojczów oni im pomoga zdechnąc z głodu CHCIELISTA TO MATA!!

Janek
Janek
odpowiedział na komentarz  gosc
2 lat temu

Nie pij tyle…

Pretorianin
Pretorianin
odpowiedział na komentarz  Janek
2 lat temu

Nie można zapomnieć o Gabrysiu vel Orzeszek. Jak trzymał z Pieluchą również przyczynił się do zwolnienia kilku osób. Radzę o tym pamiętać.

Krzysiu za 10
Krzysiu za 10
odpowiedział na komentarz  Pretorianin
2 lat temu

A tego złośliwego rudego donosiciela też zwolnili?

Ula
Ula
odpowiedział na komentarz  Krzysiu za 10
2 lat temu

Którego ???

Czarek
Czarek
odpowiedział na komentarz  Ula
2 lat temu

Jak to którego, jest taki wyjątkowy tylko jeden(a).

Ula
Ula
odpowiedział na komentarz  Czarek
2 lat temu

Znam troje wyjątkowych złośliwców, wrednych i mściwych. Nikomu nie pomogą a tylko zaszkodzą.
Gabryś, Łysek i Dycha…

Epj
Epj
odpowiedział na komentarz  Serio
2 lat temu

To gmina nie ma swoich fachowców,???

Konfi
Konfi
odpowiedział na komentarz  Epj
2 lat temu

Ma jedną ze Smykowizny, która bardzo dużo pomaga w tej sprawie.

gosc
gosc
odpowiedział na komentarz  Serio
2 lat temu

ale za to tsuk ci załatwił robote CZY NIE ZAŁATWIŁ??? wiem załatwił ci robote do smierci TYLKO TZREBA JA BYŁO NAJPIERW ZNALEZC!!co za głupie pajecoki BEDA BIEDE KLEPAĆ,ZREC PSIE ZARŁO BO becia im nie pasuje ,LUIA TO CO NIEMIECKIE ,czyli wycoeranie dupsk satrym hitlerowcom ot durnowate pajecoki

Janek
Janek
odpowiedział na komentarz  gosc
2 lat temu

Nie pij tyle…

Epj
Epj
2 lat temu

Mam pytanie czy twoje pajeczno nie ma o czym pisać??jest to chyba regionalny portal i nic nie słychać co w pajecznie co w sulmierzycach ,czyżby tam nic się nie działo??tylko zajmowanie belchatowm .belchatów ma swoje portale i kogoś co interesuje co się dzieje w tym mieście to sobie tam wejdzie i poczyta ,

Stach
Stach
odpowiedział na komentarz  Epj
2 lat temu

Jak to co słychać w Sulmierzycach, susza, brak wody, dzięki posłance.

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Stach
2 lat temu

No i drogi powiatowe w bardzo kiepskim stanie a radna powiatowa z gminy Sulmierzyce i zarazem członek zarządu powiatu sobie bimba. W innych gminach drogi robi tylko ta, z której jest wybrana olewa. Znowu dojdzie do jakiejś tragedii. Ale taki poziom i zaangażowanie radnej stąd.

Sołtys
Sołtys
odpowiedział na komentarz  Wyborca
2 lat temu

A czego się spodziewasz po złośliwym wrednym donosicielu.

Eligiow
Eligiow
odpowiedział na komentarz  Wyborca
2 lat temu

Droga przez Eligiow to najgorsza droga powiatowa przy tym natężeniu ruchu a radna powiatu z gminy Sulmierzyce, członek zarządu powiatu, Pani Marzena Kowalska ma to na końcu przewodu pokarmowego. Nie ma ochoty finansować tej inwestycji, nie zabiega o to, choć dofinansowanie z województwa załatwił ktoś inny. To katastrofa takiej złośliwej radnej w stosunku do własnej gminy.

Antonina
Antonina
odpowiedział na komentarz  Eligiow
2 lat temu

Kto ją wybrał???Kto ,no powiedz kto???

Koronkowe majtki
Koronkowe majtki
odpowiedział na komentarz  Antonina
2 lat temu

Jak to kto, tacy sami jak ona.

Epj
Epj
odpowiedział na komentarz  Stach
2 lat temu

Wszystko dzięki posłance A samorządowcy co robią??są chyba jakieś umowy podpisane z kwb .jeśli się nie wywiązano to chyba są jakieś mechanizmy egzekwowania ,tylko kto ma się za to wziąć??? Najlepiej brak dróg wina posłanki i pani k. Brak wody wina posłanki i pani k .no bez przesady

Na fali
Na fali
odpowiedział na komentarz  Epj
2 lat temu

No pewnie posłanka radna są super tylko dlaczego taka kicha w regionie. Moim zdaniem to wyjątkowe nieudaczniczki, Zmarnowany czas. Dorwac się do władzy i doic a innym szkodzić. Dyrektorzy kwb mówili kto trzyma łapę na wodzie i wszyscy to wiedzą.

Na f
Na f
odpowiedział na komentarz  Na fali
2 lat temu

Wczoraj pisiory pajeczanskie miały spęd. Ciekawe czy koronkowe majtki dalej zakładają.

Na k
Na k
odpowiedział na komentarz  Na f
2 lat temu

No pewno, jakby inaczej.

Olek
Olek
odpowiedział na komentarz  Na fali
2 lat temu

Pisiory wygaszaja region w szybkim tempie. Brawo pielucha.

Epj
Epj
odpowiedział na komentarz  Na fali
2 lat temu

Podpisana była umowa???gminy z dyrektorem była. Był na niej chyba jakiś termin realizacji więc??czego tu nie rozumiesz są chyba jakieś mechanizmy prawne za niewywiązanie się z umowy .no chyba że umowa po pisowsku byle jak pod publikę tylko żeby lud ogłupić że niby coś się dzieje

Gregor
Gregor
odpowiedział na komentarz  Epj
2 lat temu

Kto w pis przestrzega prawa umów czy kodeksów. To bezprawie plus.

Góral
Góral
odpowiedział na komentarz  Gregor
2 lat temu

Masz rację sprawa Turowa to pokazuje. Patologia i dziadostwo.

gosc
gosc
odpowiedział na komentarz  Stach
2 lat temu

no za tuska to dopiero było fajnie bieda nieurąbana była!!! chceta tera tego samego???BEDZIETA KLEPAC BIEDE JAK ZA sld-psl-kld w latach 2000 do 2004 roku, jak za po-psl-sld W latach 2009,2010,2011,2012,2013,2014KIEDY MILIONY POLAKÓW BYLO BEZROBOTNYCH,ZLIKWIDOWALI AUTOBUSY,KOLEJE,MILIONY DZIECI BYŁO GLODNYCH,ludzie szukali po śmietnikach,wyjechali zagranice a tam NIKT NIE CZEKAŁ NIE BYŁO ROBOTY,POLACY umierali na ulicach jako bezdomni TEGO CHCETA PAJECOKI TO WAM SIE MARZY???bo przecie nie ustąpi klan pajecoków ktory rządził przed pisem w starostwie czy w ratuszu TAM BYLI SAMI SWOI nieprawdaż??? czy może rudadycha,kazik,epi,konfi,starcony złoczew ZAJMOWALI JAKIEŚ INTARTNE STOŁKI W URZĘDACH???? chyba traczej wATPIĘ KLEPALI BIEDE NIEURABANA żarli niemieckie… Więcej »

Janek
Janek
odpowiedział na komentarz  gosc
2 lat temu

Nie pij tyle…

Epj
Epj
odpowiedział na komentarz  gosc
2 lat temu

A teraz nie ma bezrobocia??nie grzebią ludzie po śmietnikach??nie płacisz krocie za śmieci??nie płacisz za paliwo krocie??ceny w sklepach o ile wzrosły??jakie będzie bezrobocie w rejonie belchatowskim po likwidacji przez twoja jedyna słuszną partie pisiorow w porozumieniu z Unią Europejską kopalni i elektrowni to że ci zbawcy dali 500+nie oznacza luksusu w kraju .500 dali 1000 zabrali

gosc
gosc
odpowiedział na komentarz  Epj
2 lat temu

no pajecoki placa za smieci,SMIECJU WARTE,czemu mata nielegalne wysypiska smieci niemieckich??za paliwo na stacjach niemieckich CZA PLACIC BO ANGELA MERKEL MUSI UTRZYMYWAC DARMOZAJDÓW CO ZAPROSIŁA!!ceny w sklepach fundują handlowcy albo raczej pośrednicy od rolnika czy z zakładów przetworczych!!likwidacja kopalni nie jest obecnie dyskutowana, to jest rozłożone na lata,TUSK JUZ DAWNO BY ZLIKWIDOWAŁ JAKBY MERKEL MU SZEPNĘŁA tak jak likiwdował stocznie i zaklady !!ja akurat 500 nie dostałam ALE CIESZY MNIE TEN FAKT BO WIDZE USMIECHNIETE POLSKIE DZIECI,które maja rowerek, rolki,komórkę,jak rownież stac ich na cukierka czy innego smakołyka A NIE JAK ZA TUSKA BYŁO niemiecką martadele kupiwali bo nie było… Więcej »

Lutek
Lutek
odpowiedział na komentarz  gosc
2 lat temu

Tylko te dzieci za swojego życia nie spłaca tych zaciaganych długów i będą przeklinać obecnie rządzących.

Epj
Epj
odpowiedział na komentarz  gosc
2 lat temu

Po pierwsze nie jestem pajecok po drugie mam pracę która niedługo twój wspaniały rząd w porozumieniu właśnie z twoja Angela Merkel mi zlikwiduje te uśmiechnięte dzieci będą niedługo przeklinac że muszą spłacać kredyty te uśmiechnięte dzieci tak finansowane przez pisiorów nawet komputerów nie miały jak się zaczęła zdalna nauka ,ci rodzice co dbają o dzieci kupiły laptopy bez tych plusów A patologia???może dam ci pomyśleć i nie odpowiem Ci na to pytanie .na niemieckich stacjach cza płacić???A na orlenie co za darmo masz??? Zejdź na ziemię zmień kanał z TV PiS na inny i zobacz jak polska wygląda oczami nie… Więcej »

Epj
Epj
odpowiedział na komentarz  gosc
2 lat temu

I jeszcze jedno sobie uświadom i zapamiętaj nie daje ci tego ani tfusk ani prezes k .tylko dajemy my ,ludzie uczciwie pracujący i płacący podatki .których jest coraz mniej

Spec
Spec
odpowiedział na komentarz  gosc
2 lat temu

Oj ten pis zlasowal ci mózg albo przekupil. Uważasz że jak teraz ruda ducha zarabia więcej od prezydenta Polski to jest normalne, to kolejne zlodziejstwa inaczej.

Gazer
Gazer
2 lat temu

Czy to prawda że w pajeczanskim pisie piją wódkę Misiewiczowke? Jeśli tak to muszą uważać bo Bartłomiej M jest właśnie o nią oskarżony.

Pis the best
Pis the best
odpowiedział na komentarz  Gazer
2 lat temu

Nie. Po występach Beatki obcięli nam kasę z góry i pijemy denaturat 😃

Tobek
Tobek
odpowiedział na komentarz  Pis the best
2 lat temu

Tak myślałem bo niektore jakieś dziwne.

Janek
Janek
odpowiedział na komentarz  Tobek
2 lat temu

Niektóre ??? Wszyscy pisowcy mają wazelinę zamiast mózgu. Zobaczcie na FB jak niektórzy nawet bez waliny wchodzą głęboko w d**ę. Pod jakimi postami dają łapkę w górę.

Yes Yes yes
Yes Yes yes
odpowiedział na komentarz  Janek
2 lat temu

A na czele ruda Dyszka.

gosc
gosc
odpowiedział na komentarz  Janek
2 lat temu

A TY GŁUPKU MASZ WOGÓLE MÓZG CZY KAKOWE KUFNO?????pajecoki z czego wy sie cieszyta ,ze pis cela czeka ???BEDZIETA KLEPAC BIEDE JAK ZA sld-psl-kld w latach 2000 do 2004 roku, jak za po-psl-sld W latach 2009,2010,2011,2012,2013,2014KIEDY MILIONY POLAKÓW BYLO BEZROBOTNYCH,ZLIKWIDOWALI AUTOBUSY,KOLEJE,MILIONY DZIECI BYŁO GLODNYCH,ludzie szukali po śmietnikach,wyjechali zagranice a tam NIKT NIE CZEKAŁ NIE BYŁO ROBOTY,POLACY umierali na ulicach jako bezdomni TEGO CHCETA PAJECOKI TO WAM SIE MARZY???bo przecie nie ustąpi klan pajecoków ktory rządził przed pisem w starostwie czy w ratuszu TAM BYLI SAMI SWOI nieprawdaż??? czy może rudadycha,kazik,epi,konfi,starcony złoczew ZAJMOWALI JAKIEŚ INTARTNE STOŁKI W URZĘDACH???? chyba traczej wATPIĘ… Więcej »

Marek polewoj
Marek polewoj
odpowiedział na komentarz  Gazer
2 lat temu

Misiewicze w kooperacji powinni chlac w zasadzie Misiewiczowke, to normalne. Na kajakach pili inną ale wtedy jeszcze tej dobrej nie było.

gosc
gosc
odpowiedział na komentarz  Gazer
2 lat temu

PAJECOKI TO DOPIERO OCHLAPTUSY ŁONE PIJA DENATURAT bo nie znaja nic innego !!takie to gownianie madrale!!

Jarek
Jarek
2 lat temu

Czy skrzynkę mailową posłanki też zhakowali, może są tam ciekawe informacje?

Konfi
Konfi
2 lat temu

W elektrowni pozwalniali za pożar fizycznych a misiewiczow nie tknęli. To jest tragedia po pisowsku. Na zabezpieczenia i technikę nie ma kasy bo na misiewiczow musi być. Ale kicha w tym kraju. Pamiętajcie misiewiczow, przyjdzie czas rozliczeń. Prezes gieksy opowiada bzdury aż się słuchać nie chce. Kto by pomyślał, że może być taki poziom niekompetencji u niby prawnych i sprawiedliwych. W pajeczanskim to widać od dawna.

Kiełek
Kiełek
odpowiedział na komentarz  Konfi
2 lat temu

PIS to nienormalność.

gosc
gosc
odpowiedział na komentarz  Kiełek
2 lat temu

HEJ TAM KIELEK DURNOTO!!ajecoki z czego wy sie cieszyta ,ze pis cela czeka ???BEDZIETA KLEPAC BIEDE JAK ZA sld-psl-kld w latach 2000 do 2004 roku, jak za po-psl-sld W latach 2009,2010,2011,2012,2013,2014KIEDY MILIONY POLAKÓW BYLO BEZROBOTNYCH,ZLIKWIDOWALI AUTOBUSY,KOLEJE,MILIONY DZIECI BYŁO GLODNYCH,ludzie szukali po śmietnikach,wyjechali zagranice a tam NIKT NIE CZEKAŁ NIE BYŁO ROBOTY,POLACY umierali na ulicach jako bezdomni TEGO CHCETA PAJECOKI TO WAM SIE MARZY???bo przecie nie ustąpi klan pajecoków ktory rządził przed pisem w starostwie czy w ratuszu TAM BYLI SAMI SWOI nieprawdaż??? czy może rudadycha,kazik,epi,konfi,starcony złoczew ZAJMOWALI JAKIEŚ INTARTNE STOŁKI W URZĘDACH???? chyba traczej wATPIĘ KLEPALI BIEDE NIEURABANA żarli niemieckie… Więcej »

gosc
gosc
odpowiedział na komentarz  Konfi
2 lat temu

ot nastepny głupek pajecański!!!pajecoki z czego wy sie cieszyta ,ze pis cela czeka ???BEDZIETA KLEPAC BIEDE JAK ZA sld-psl-kld w latach 2000 do 2004 roku, jak za po-psl-sld W latach 2009,2010,2011,2012,2013,2014KIEDY MILIONY POLAKÓW BYLO BEZROBOTNYCH,ZLIKWIDOWALI AUTOBUSY,KOLEJE,MILIONY DZIECI BYŁO GLODNYCH,ludzie szukali po śmietnikach,wyjechali zagranice a tam NIKT NIE CZEKAŁ NIE BYŁO ROBOTY,POLACY umierali na ulicach jako bezdomni TEGO CHCETA PAJECOKI TO WAM SIE MARZY???bo przecie nie ustąpi klan pajecoków ktory rządził przed pisem w starostwie czy w ratuszu TAM BYLI SAMI SWOI nieprawdaż??? czy może rudadycha,kazik,epi,konfi,starcony złoczew ZAJMOWALI JAKIEŚ INTARTNE STOŁKI W URZĘDACH???? chyba traczej wATPIĘ KLEPALI BIEDE NIEURABANA żarli niemieckie… Więcej »

Roman
Roman
2 lat temu

Czy socjalistka Pielucha zostaje w pisie z lewicą czy idzie do koleżanki Janowskiej?

Jurek
Jurek
odpowiedział na komentarz  Roman
2 lat temu

Przecież pis to to samo co lewica Zandberga albo gorzej. Posłowie z pis będą odchodzić, uzupełnia ich w głosowaniach ci od Zandberga. Posłanka Pielucha to moim zdaniem lewica pierwszego sortu.