R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRegionPraca w Policji. KPP w Pajęcznie zaprasza kandydatów

Praca w Policji. KPP w Pajęcznie zaprasza kandydatów

Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie w każdy czwartek udziela informacji związanych z pracą w Policji. Do wzięcia etat z pensją 4310 zł brutto.

W każdy czwartek w godzinach 10-12 KPP w Pajęcznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pracą w Policji. Kandydaci uzyskają precyzyjne informacje dotyczące wymagań formalnych niezbędnych przed przystąpieniem do rekrutacji, poszczególnych etapów naboru oraz informacje dotyczące całej procedury zatrudnienia.

Przybycie na spotkanie można potwierdzić wcześniejszym kontaktem telefonicznym, jak również umówić się indywidualnie w dogodnym terminie – nr tel. 723694581 lub udać się bezpośrednio do oficera dyżurującego pajęczańskiej policji i poinformować o celowości przybycia. Informacji udzieli funkcjonariusz pajęczańskiej policji oraz pracownik Wydziału Kadr i Szkolenia.

Wynagrodzenie

Praca w policji cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na stałość zatrudnienia, możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego. Kandydaci, którzy dostaną się na podstawowe szkolenie zawodowe otrzymują uposażenie w kwocie 3250 zł brutto (2957,50 netto dla osoby do wieku 26 lat, a 2743,50 netto powyżej 26 lat). Po ukończeniu szkolenia zawodowego podstawowego uposażenie rośnie do kwoty 4310 zł brutto.

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments