R e k l a m a
Strona głównaAnkieta wyborczaAnkieta dla mieszkańców Gminy Rząśnia

Ankieta dla mieszkańców Gminy Rząśnia

R e k l a m a

7 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

7 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
wyborca
wyborca
9 lat temu

Jeśli Stolarczyk nie wywali z roboty winnych „Patologii w podstawówce” w Białej to jest niegodny zajmowania swojego stanowiska, a także współwinny upokarzania dzieci.
Wszystko można wybaczyć ale znęcania się nad bezbronnymi dziećmi nigdy.

szydło_z_worka
szydło_z_worka
9 lat temu

Pewnie, że nie wywali. Mało tego, nie wyciągnie żadnych konsekwencji. Sprawę zamiecie pod dywan i jak zwykle będzie udawał, że nic się nie stało.

Rząśnia
Rząśnia
9 lat temu

Niestety współpracując z przygodzkim wójt sam sobie wystawia złe świadectwo, szkoda bo miałam go za dobrego człowiek 🙁

wyborca
wyborca
9 lat temu

Słusznie zauważyłeś że winnych. Sprawa niewątpliwie poważna wymaga wyjaśnienia i byłoby całkowicie niepoważne gdyby w tak delikatnej sprawie podejmować pochopne decyzje.

też mieszkanka
też mieszkanka
9 lat temu

Myślę, że gazeta już leży na biurku odpowiednich organów, bo jeśli to prawda należy to wyjaśnić, ale jeśli to pomówienie i zniesławienie publicznej placówki i pracujących w niej urzędników publicznych też wymaga ścigania z urzędu.
Dobrze, że są wybory to i rodzicom się przypomniało, że dziecko jest bite, co zrobili do tej pory, biernie godzili się!? Teraz to nawet jak zwierze jakieś padnie, albo płot się rozwali, albo deszcz będzie padał to też będzie wina Stolarczyka

wyborca
wyborca
9 lat temu

Co?? Przeciez to wina Tuska!!

też mieszkanka
też mieszkanka
9 lat temu

Chyba jestem mało-gramotna. Może ktoś mi rozjaśni. Rzadko czytam Kulisy Powiatu, ostatni numer nawet kupiłam i przeczytałam. I tak na stronach:7, 9, 11, 16 i 25 są niby materiały wyborcze poszczególnych komitetów, ale …. są to wywiady z kandydatami nie podpisane przez żadnego redaktora. To kto kogo w tych materiałach pyta? Bo na stronie 12 też jest materiał wyborczy, ale podpisany przez kandydata. Na stronie 15 artykuł nie podpisany, ale wiemy kto pyta. Czy to są w końcu materiały wyborcze czy wywiady? Posłużę się tytułem ze strony 27 i zapytam: „Kto zapłacił za te materiały”