II Charytatywny Maraton FIT&DANCE w Kiełczygłowie

4

II edycja maratonu charytatywnego FIT&DANCE w KIEŁCZYGŁOWIE już w najbliższą niedzielę 23 kwietnia. Tym razem dochód z wydarzenia zostanie przekazany do Stowarzyszenia „Nie jesteś sam” w Pajęcznie i przeznaczony na rehabilitację Przemysława Nykla.

Organizatorzy zapewniają, że podobnie jak podczas poprzedniej edycji możemy liczyć na dobrą zabawę, mnóstwo spalonych kalorii, pozytywną energię oraz atrakcyjne nagrody.
Wstęp dla osób ćwiczących to jedyne 10zł. Dzieci do lat 12 wchodzą za darmo. Dodatkowo na najmłodszych czeka wiele atrakcji: darmowe lody , napoje , malowanie buzi , konkursy oraz wiele niespodzianek.

Więcej informacji znajdziecie na facebookowej stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/659350297586761/

Poprzedni artykułGigantyczne palmy w Trębaczewie
Następny artykułFestiwal Muzyki Sakralnej „Gaude Mater” w Nowej Brzeźnicy
guest
4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Leon
Leon
5 lat temu

Wszyscy pomagamy Przemkowi!

Biały Kieł
Biały Kieł
5 lat temu

Przemek to przemiły młody człowiek, żądny świata, wielki miłośnik sportu i kibic o bardzo dużym zasobie wiedzy sportowej i tylko my wszyscy razem możemy Mu pomóc. Nie żałuj dychy, po prostu przyjdź lub przyjedź do Kiełczygłowa, a zyskasz dużo więcej!

Las Vegas
Las Vegas
5 lat temu

Przemo trzymaj się!

Dla Przemka
Dla Przemka
5 lat temu

Jak mi wiadomo będzie też licytacja koszulki z autografem Kuby Błaszczykowskiego, znakomitego reprezentanta Polski w piłce nożnej oraz koszulki klubowej drużyny siatkarskiej Skry Bełchatów z podpisami jej słynnych zawodników – a wszystko dla Przemka!