II Piknik Motocyklowy w Pajęcznie

12

piknik motocyklowy

Już w najbliższą niedziele drugi „Piknik Motocyklowy w Pajęcznie”. Pierwsza edycja imprezy ściągnęła do nas 300 maszyn i ponad 3000 odwiedzających, sądząc po atrakcjach przygotowanych na II edycję ubiegłoroczny rekord zapewne zostanie pobity. Piknik odbędzie się 10 lipca w pajęczańskim Parku 1000-lecia. Jak podkreślają organizatorzy, nie jest to impreza wyłącznie dla właścicieli motocykli, a każdy z gości znajdzie coś dla siebie. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji: parada motocykli, pokaz Zumby, plac zabaw dla najmłodszych, symulator dachowania i zderzenia.

Strażacy podczas pokazu ratownictwa drogowego zademonstrują, m.in.: rozcinanie wraku samochodu. Miłośnicy jazdy wyczynowej będą mogli podziwiać motocyklowe ewolucje w wykonaniu Daniela Szczypióra i Bartosza Mikołajczyka. Podobnie jak przed rokiem, Pajęczno odwiedzi jeden z czołowych polskich stuneterów – Marcin „MOCHU” Mosiek. Skomplikowane ewolucje, tym razem na rowerze zaprezentuje uczestnik „Mam Talent” Kamil Kobędzowski.

W Parku 1000-lecia stanie również mobilna hamownia. Za symboliczną opłatą – która w całości przekazana jest na cel charytatywny – miłośnicy dwóch kółek będą mogli sprawdzić moc swoich maszyn.

Imprezie przyświecał będzie szczytny cel zbierania krwi, która jest szczególnie potrzebna w okresie wakacyjnym. Dodatkowo wolontariusze z DKMS będą czekać na osoby chętne do zarejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku lub zdobycia informacji na ten temat. Na terenie pikniku stanie również namiot, w którym ratownicy medyczni zademonstrują, jak należy udzielać pierwszej pomocy.

Zapraszamy na relacje z ubiegłorocznej, pierwszej edycji pikniku.

Poprzedni artykułZawisza Pajęczno – Mechanik Radomsko
Następny artykułZnamy nazwisko nowej dyrektor Zespołu Szkół w Pajęcznie?
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

12 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
k-wa
k-wa
8 lat temu

Byłem w tamtym roku impreza była mega myślę ze w tym roku jeszcze będzie lepsza i więcej motocykli !!!

Jedyna
Jedyna
8 lat temu

Ciesze się, ze organizatorzy I w tym roku nie zawiedli…2 Piknik Motocyklowy…Super 🙂 🙂 🙂

Xyz
Xyz
8 lat temu

Świetna promocja Pajęczna, brawa dla organizatorów za ich chęci!

Król Dzielni
Król Dzielni
8 lat temu

Byłem rok temu i było genialnie tym razem będzie jeszcze ciekawiej brawa dla organizatorów za świetną promocje Pajęczna i okazje do zarażania innych tą pasją szczególnie szacun dla Pawła Sobantki za pomysł

Karola
Karola
8 lat temu

Napewno przybęde z Nl, już doczekać się nie mogę 💜👍

XyZ
XyZ
8 lat temu

Koszulki też będą?

Payo
Payo
odpowiedział na komentarz  XyZ
8 lat temu

Koszulki, kubki i smycze. Proszę pytać w sklepie Męski Styl na ul.Parkowej 2

Ta Yhy
Ta Yhy
8 lat temu

Napewno lepsze to niż su(zu)cze Vitary

BURY
BURY
odpowiedział na komentarz  Ta Yhy
8 lat temu

TO SĄ ZUPEŁNIE 2 RÓŻNE IMPREZY WIĘC NIE MYLMY POJĘĆ SA MIŁOŚNICY KONI, SĄ VITAR I SĄ MOTOCYKLI SĄ I TACY CO TYLKO NARZEKAJĄ

joka
joka
8 lat temu

Paweł jest wielki. Brawo Ty.

Mrau
Mrau
8 lat temu

Fajna impreza

Ktuś
Ktuś
8 lat temu

Lepsze to niz te kunie