Koncert zespołu CRAN

2

kran-koncertZespół Cran powstał z końcem 2011 roku w Trzebnicy. Twórczość grupy charakteryzuje sie mocnym rockowym brzmieniem z oldskulowym zabarwieniem, charyzmatycznym wokalem oraz ambitnymi, uniwersalnymi tekstami. Od początku istnienia grupa pracowała nad projektem osadzonym w tematyce wojskowej, a decydujący wpływ na pomysł miały dwie osoby: gitarzysta Dawid (na co dzień żołnierz zawodowy) oraz Adam Domanasiewicz, przyjaciel kapeli, wybitny chirurg i działacz Trzebnickiego Stowarzyszenia Jazdy Historycznej.

Płyta MEDEVAC w artystycznej formie ukazuje chwile z życia zwykłego żołnierza, borykającego się z problemami osobowościowymi, potrafiącego odczuwać strach, jednocześnie wykazującego się umiejętnością przezwyciężania swoich słabości. Mocne brzmienie podkreśla dynamikę zdarzeń. Mimo osadzenia projektu w realiach militarnych samo przesłanie płyty ma charakter bardzo uniwersalny i odnoszący się do codzienności, to ukłon w stronę wszystkich tych, którzy służą innym, niejednokrotnie płacąc za swe bezwarunkowe poświęcenie ogromną cenę. Płyta MEDEVAC to przede wszystkim swoisty hołd dla naszych żołnierzy, w szczególności weteranów.

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pajęcznie zaprasza na koncert zespołu Cran, 26 listopada 2016 r. godzina 19.00. Kino Świteź, Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed koncertem.

www.cran.pl

www.facebook.com/ZESPOL.CRAN

plakat-cran-m

Poprzedni artykułJabłka dla mieszkańców gminy Sulmierzyce
Następny artykułWarsztaty gry na djembe
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Podniecona
Podniecona
7 lat temu

O matko ale jestem podniecona tym koncertem mam już mokro ach och

LILI
LILI
7 lat temu

PODNIECONA TO ZAGRA CRAN TO NIE Cree