R e k l a m a
Strona głównaArchiwumMonster Show Chaloupka już jutro w Pajęcznie

Monster Show Chaloupka już jutro w Pajęcznie

Bez udawania, kompromisów i litości dla sprzętu…  W niedzielę 8 maj na Placu Targowym w Pajęcznie  odbędą się pokazy monster trucków. Kaskaderzy z grupy Monster Show Chaloupka przez wiele lat przygotowywali swoje popisy, aby w końcu zaprezentować je przed publicznością. Będzie okazja zobaczyć zagranicznych kaskaderów, którzy wykonają wiele emocjonujących i niebezpiecznych trików takich jak: jazda synchroniczna, dirft, jazda na dwóch kołach z akrobacjami kaskaderów, pokaz niespodzianka dla dzieci z Citroenem 2CV, samochodowe wypadki, drifty z kaskaderami. Oprócz tego będzie okazja, aby zobaczyć jedyny w Europie samochód specjalny z dwoma silnikami prowadzonymi przez dwóch kierowców. W finale zobaczymy kasację pojazdów dwoma potężnymi Monster Truckami, w tym PIERWSZEGO POLSKIEGO MONSTER TRUCKA Warszawa M20! Podczas pokazów będzie można zobaczyć nowość, czyli drift specjalnie zbudowaną POLSKĄ SYRENĄ!

Pokaz odbędzie się w niedziele 8 maja o godz. 16:00 na Placu Targowym w Pajęcznie. Bilety w cenie 20 zł (ulgowy dla osób w wieku od 3 do 15 lat) oraz 30 zł (normalny) do nabycia przed występem.

Specjalnie dla czytelników portalu TwojePajeczno.pl przygotowaliśmy osiem pojedyńczych wejściówek na sobotnie show, więcej informacji jak otrzymać bilet na naszym Facebooku https://www.facebook.com/twojepajeczno/

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments