Sasha Boole ponownie w Pajęcznie

2

Ale Sajgon! – kuchnia azjatycka obchodzi swoje 2 urodziny. Z tej okazji w lokalu wystąpi znany ukraiński songwriter – Sasha Boole. Sasha Boole to jeden z najważniejszych i najbardziej aktywnych przedstawicieli ukraińskiej sceny alternatywnej. Gra country i folk zmieszane z whisky, ciekawymi, budzącymi emocje opowieściami oraz ciągłą podróżą.

Lubisz Boba Dylana, Johnny’ego Casha, King Dude’a albo Neila Younga? Prawdopodobnie polubisz też Sashę. Artysta gra na kilku instrumentach.
W ciągu trzech ostatnich lat ten trubadur zagrał w Polsce ponad 130 razy! Dostał też pierwsze zaproszenia na festiwale oraz występy w innych krajach. Grał w Czechach, Holandii, Belgii, Szwajcarii i Niemczech oraz na Słowacji i Islandii, gdzie słuchacze przyjęli go bardzo entuzjastycznie.

W kwietniu 2017 roku Sasha dokonał niebywałej rzeczy – zagrał 24 koncerty w 24 miejscach w 24 godziny! Akcję przeprowadzono w Łodzi. Koncerty odbyły się w klubach, ale też na dworcach, w domach dziecka, szpitalach, przedszkolach i rozgłośniach radiowych.

Latem 2017 roku wydany będzie trzeci album artysty „Golden Tooth” (Borówka Music). Koncert w Pajęcznie odbędzie się w poniedziałek, 14.08.2017,o godz.20.00
(Ale Sajgon ul. Świerczewskiego 5). Zapraszamy! Wstęp wolny!

Poprzedni artykułNastolatkowie zrzucili kolegę z balkonu
Następny artykułNowa Brzeźnica. Wypadek na DK42
guest
2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
To Sem Ja
To Sem Ja
5 lat temu

Znów promocja potomków banderowców?
Zabrali nam Lwów i Wołyń, a teraz najeżdżają Polskę.

Monika
Monika
odpowiedział na komentarz  To Sem Ja
5 lat temu

Zmień prochy albo lekarza.