R e k l a m a
Strona głównaArchiwumThe Washing Machine w Pajęcznie - KONKURS

The Washing Machine w Pajęcznie – KONKURS

Gratka dla miłośników muzyki filmowej i dobrego kina. W niedzielę 24 kwietnia w kinie Świteź będzie można obejrzeć niemy film Alfreda Hitchcocka „Lokator” z muzyką na żywo w wykonaniu The Washing Machine. Łódzka grupa regularnie od ponad 6 lat prezentuje klasyczne dzieła kina niemego w autorskiej oprawie muzycznej. Ta wyjątkowa podróż do zamierzchłych czasów kinematografii stanowi prawdziwy rarytas zarówno dla koneserów kina jak i fanów muzyki. Grupa The Washing Machine, nie zważając na panujące trendy muzyczne, od kilku lat konsekwentnie udowadnia, że na polskiej scenie jest miejsce na ambitną, sugestywną muzykę, która doskonale współgra z klasyką światowego kina.

Współczesna grupa taperów, postanowiła zmierzyć się z wybitnym dziełem Alferda Hitchcocka – „Lokator” z 1926r. przywołując historię tajemniczych wydarzeń związanych z morderczą działalnością Kuby Rozpruwacza. Niemy, blisko stuletni film we współczesnej oprawie muzycznej zespołu The Washing Machine przenosi publiczność do świata filmowej grozy, niewyjaśnionych zagadek, nagłych zwrotów akcji, budując z minuty na minutę atmosferę lęku i niepewności. Bilety na to niezwykłe wydarzenie – do nabycia przed występem w cenie 10 zł (24 kwietnia, niedziela, godz.19.00, kino Świteź ).
ZAPRASZAMY!

KONKURS

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury ufundował trzy podwójne wejściówki na niedzielny koncert. Wystarczy przysłać do nas e-mail lub napisać prywatną wiadomość na facebook z odpowiedzią na przynajmniej jedno pytanie.

1. Alfred Hitchcock -jeden z najlepszych reżyserów w historii kina… Mistrz suspensu, król filmowych dreszczowców. Zazwyczaj to on straszył widzów swoimi filmami, ale jest coś czego sam panicznie bał się w życiu prywatnym. Czego bał się Alfred Hitchcock?

2. Kto był twórcą muzyki do filmu PSYCHOZa – Alfreda Hitchcocka?.

3. Wymień conajmniej 2 filmy do których zespół The Washing Machine zagrał muzykę na żywo.

lokatorek

R e k l a m a

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
$rubA
$rubA
8 lat temu

Miałem przyjemność koncertować jeszcze z „Populacją” na Przeglądzie Kapel Rockowych Rock’n’Tur w Turku na jednej scenie z The Washing Machine. Nie omieszkam zajrzeć 🙂

norbert
norbert
odpowiedział na komentarz  $rubA
8 lat temu

też widziaałem w łodzi w klubie scennografia. Na prawde dobry band!