R e k l a m a

Odpowiedz do: iPhone 5

Pajęczno Forum Ogłoszenia iPhone 5 Odpowiedz do: iPhone 5

#1274
qwe
Gość

@Andro
Miałem S4.

To co podałeś to w większość pierdoły, zbędne dodatki, których tak naprawdę nigdy się nie używa. Termometr, ok ale te wszystkie parametry mogę sobie sprawdzić instalując odpowiedni widget.

– pilot TV
Nieprzydatne. Ponadto współpracuje chyba tylko z telewizorami Samsunga, choć mogę się mylić.

– Air View
Również w ogóle tego nie używałem, nigdy nie było mi potrzebne, choć to, w przeciwieństwie do zupełnie bezużytecznego air gesture można kiedyś wykorzystać.

– lepszy aparat
– lepsza kamere
Od 5 może i tak, od 5S już nie bardzo, szczególnie kamera, która w S4 jest po prostu słaba i nie ma stabilizacji obrazu.

“i dźwięk stereo”
Najbardziej mnie rozwaliłeś DŹWIĘKIEM STEREO. Człowieku, stereo to ma jak podłączysz słuchawki, S4 ma jeden głośnik więc dźwięk jest mono. To właśnie iPhone 5 ma dźwięk stereo. Radzę się zapoznać najpierw z tym terminem zanim zaczniesz go używać. Albo zwyczajnie tego telefonu nie miałeś w ręce, skoro twierdzisz, że tam są dwa głośniki. Strzeliłeś sobie w stopę.

– większe możliwości systemu, upodobnić go nawet możesz do tego śmiesznego ios7
Co z tego, skoro ten system jest niestabilny, często się zacina? Ponadto akurat mnie na tego typu modyfikacjach nie zależy.

Jako kontrargument mógłbym tutaj podać, że do iOS jest znacznie większa ilość dobrych apek, gier a także gadżetów.

– 5 calowy ekran FULL HD!!! w takiej jakości że iphone przy nim to zabawka dla gimbazy
łał, super, jakbym chciał tablet to kupiłbym sobie galaxy tab. Wielkość ekranu akurat jest tutaj dla mnie minusem, bo telefon jest zbyt duży i nieporęczny. Jak chcesz większy ekran to może od razu kup sobie Galaxy Note 3? Prawie 6 cali!! FULL HD!

Niewątpliwie jakościowo ekran jest znakomity w tym s4.

– rozpoznaje głos po POLSKU
Super. Na iOS jest Sandra, która jest polskim serwerem Siri i też rozpoznaje głos, PO POLSKU!!JEDEN!!

– wymienna bateria, jak jade gdzies dalej to biore 2
To + możliwość wpakowania karty pamięci to niewątpliwe plusy.

“Niechce mi się dalej wymieniac bo szkoda czasu. Co do rozmiaru, jak skończysz gimnazjum i trochę zmężniejesz to wtedy będzie w sam raz.”

I co mi jeszcze nawrzucasz? Gimnazjum skończyłem dawno temu, a Ty dla mnie jesteś po prostu kolejnym haterem-przygłupem, który nie może zrozumieć, że po prostu jakiś telefon może się komuś podobać a drugi nie.

Nie potrzebuję żadnych termometrów, ciśnieniomierzy, pilotów, korkociągów i innych tego typu PIERDÓŁ, którymi podniecają się takie gimbusy jak ty, no chyba, że chcesz mi powiedzieć, że ty, wielki wymężniały człowiek sukcesu bawi się takimi pierdołami. Kaczora Donalda też kupujesz?

“Jak nie możesz odbierać rozmów to może sobie konto doładuj bo zablokowali”

Widzisz, twój ukochany telefon przy próbie odbierania telefonu po prostu go wyciszał i nie dało się z tym nic zrobić. Ja w swojej pracy nie mogę sobie pozwolić na takie akcje, bo jak ktoś dzwoni z zastrzeżonego i chce złożyć zamówienie a ja nie mogę odebrać rozmowy raz i drugi to klient sobie poszuka innego sklepu a ja będę ponad 100zł “do tyłu”.

” ja mam abonament i zawsze jest super jakość połączeń.”
Uh, taki mądry byłeś kilka zdań wcześniej a telefon wziąłeś na abonament, hehe. Czemu nie za gotówkę? Bo na abo by już nie starczyło? A tak serio, nie bierz sobie tego do serca, po prostu ośmieszyłeś się i tyle.

A teraz sprawdź czy czasem podróby ci nie wcisnęli bo te głośniki stereo to coś podejrzany temat.