R e k l a m a

Odpowiedz do: Policja w powiecie Pajęczno

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Policja w powiecie Pajęczno Odpowiedz do: Policja w powiecie Pajęczno

#977
Piotrek
Gość

Pajęczańska policja ..hmm dopre pytanie co o niej myślimy mimo mandatów i innych spraw ok to jest ich praca a to że wożą się za wysoko to 2 strona medalu .. w takim miasteczku to jak służba porządkowa a nie MI6 …. nadużycia władzy nieznajomość kodeksu karnego paragrafów wymyślanie paragrafów straszenie i kto ma się przestraszyć dużo młodych funkcjonariuszy którzy są na okresie próbnym trwającym 2 lata i można powiedzieć że przez 2 lata są na wylocie w razie w … tak ze podejście niewłaściwe podejście do cywila powinno być zgłaszane wszystkie rozmowy są nagrywane o ile mają sprzęt sprawny numer identyfikacyjny Imię i nazwisko i po sprawie nawet użycie Dyktafonu się sprawdza przy pewnej wymianie zdań jakie słychać od naszych stróżów prawa do cywili..
nie da się prawie z połową normalnie porozmawiać tylko strzelają cwaniaków bo to pan policjant…w mundurku chodzi jak by się napompował a idzie później z rodziną i główka w dół takich mamy bohaterów + kilku też bardzo się (stawiało pod wpływem że oni są z policji i nic im się nie zrobi ) można nawet wymienić nazwiska ale po co jak każdy wie o kogo chodzi ….. nie ma to jak być bohaterem przez 8 h a później szarym dupkiem pod pantoflem …..