R e k l a m a

Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra oferuje

Pajęczno Forum Praca Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra oferuje

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #52386 Reply
  Netkadra
  Gość

  Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra (nr 13630) poszukuje dla swojego Klienta pracownika na stanowisko SPRZĄTACZKA, miejsce pracy: cały kraj. Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. Oferujemy umowę o pracę na czas określony. Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie http://www.netkadra.pl ( w rubryce: inne stanowisko, proszę wpisać ,,sprzątaczka” ) lub zadzwoń: 13 43 76 395

  #66003 Reply
  henros
  Gość

  Jakbyście byli zainteresowani pracą w Belgii, to Ensila Group szuka fachowców do pracy na budowie i przy wykańczaniu wnętrz. Opłacają mieszkania, zarobki są dobre, kilka razy miałem okazję wyjechać z nimi, wszzystko w najlepszym porządku.

  #67792 Reply
  konder
  Gość

  EuroKadra daje teraz zatrudnienie z dnia na dzień na dobrych warunkach, a ogólnie pod tym względem zaszły na rynku zdecydowane zmiany. Nie ma żadnych problemów z pracą, można działać w naprawdę znanych firmach, które właśnie mają teraz braki kadrowe. Trudno przewidzieć, jak sytuacja będzie wyglądać dalej, ale jeśli komuś zależy teraz na pracy, to ma doskonałą okazję do skorzystania z tego.

  #71818 Reply
  Tomasz
  Gość

  Dobra jest agencja John-Personal. Ogólnie jestem zadowolony, bo tych ofert przychodziło sporo, wybrałem taką która mi najbardzeij odpowiadała i pracuję już kolejny miesiąc. Wszystko zgadza sie co do oferty, warto sprawdzać.

  #74024 Reply
  Jola
  Gość

  Czy warto ?

  #91687 Reply
  marianna
  Gość

  Z Eurokadrą warto pracować, mają różne oferty w całej Polsce. Znalazłam pracę na produkcji, akurat przeglądałam internet i oferty na ich stronie http://www.eurokadra.com zadzwoniłam i za kilka dni rozpoczynałam już pracę.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra oferuje
Twoje informacje